9 roztomilých monokini plaviek pre ženy s obrázkami

Návrhy plaviek sú za tie roky skvelé a módny priemysel prichádza s niekoľkými novšími prevedeniami, ktoré sú odvážne a štýlové. Jeden taký klasický dizajn, ktorý človeka zmení, sú monokiny. Monokiny sú jednodielne plavky, ktoré môžu byť roztomilé.

Najlepšie Monokini plavky pre ženy s obrázkami:

Tu sme uviedli niektoré z najlepších návrhov monokini, z ktorých si môžete vyberať,

1. Dizajn Monokini:

Dizajnové monokiny

Tu sú klasické pevné čierne monokini plavky, ktoré vyzerajú úžasne. Čierne monokiny sú kus, ktorý má na oboch stranách dizajnový strih. Dobre sedí na tele a ukazuje vaše krivky. Tieto monokiny môžete mať v akejkoľvek farbe, ktorú si vyberiete, ale čierna je vždy jasným favoritom.

2. Monokiny s ohlávkou bez chrbta:

Monokiny s ohlávkou bez chrbta

Tieto roztomilé monokiny bez chrbta sú dokonalými monokini plavkami, ktoré môžete vlastniť. Monokiny v štýle ohlávky majú dizajn v klietke. Môžete si ich obliecť na módny výlet s priateľmi. Monokiny sú tiež celkom štýlové a módne.

3. Chevron Monokini:

Chevron Monokini

Jedna klasická potlač je chevron. Tento cik -cak pruhovaný vzor sa používa v mnohých odevoch. Tu máme plavky monokini, ktoré majú pevnú čiernu farbu a vzor v tvare šípky dohromady. Monokiny sa pohodlne nosia a plávajú. Môžete ich použiť aj na párty pri bazéne.

4. Skladané monokiny:

Plisované monokiny

Tu je štandardný dizajn monokini, ktorý môžete nosiť na plávanie. V páse sú nariasené aj klasické čierne monokini plavky. Tento dizajn je veľmi známy a používa ho mnoho žien. Pretože pokrýva väčšinu tela, uprednostňujú ho aj ženy väčších rozmerov.

5. Sieťové monokiny:

Sieťové monokiny

Roztomilé monokiny, ktoré sú priehľadné, sú tiež skvelou voľbou pre módnych bláznov. Tento dizajn sieťoviny je tiež potiahnutý čiernym materiálom. Zistíte, že tento dizajn funguje dobre pre deti. Dámske monokini plavky sú opäť obľúbenou voľbou, pretože sú štýlové.

6. Vyšívané monokiny:

Vyšívané monokiny

Cool a elegantné monokini sú tieto kvetinové vyšívané plavky. Dizajn je taký efektný, že si ho obľúbite. Biele a pastelové kvety dobre fungujú. Tieto jednodielne plavky monokini sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

7. Monokiny s batikovanou tlačou:

Monokiny s batikovanou potlačou

Ďalším štýlovým dizajnom je brazílska potlač, ktorá vyzerá ako batikovaná tlač. Modrobiele plavky monokini sú skvelým kúskom. Oblečte si to k bazénu alebo na pláž a hlavy sa vám určite otočia. Tento jeden kus je úžasný pre všetky typy štruktúr tela.

8. Vintage Monokini:

Vintage monokiny

Jeden z klasických vzorov je vintage vzhľad, ktorý tieto bodkované plavky majú. Dámske monokini plavky sú v móde a sú nimi už celé generácie. Jednodielny dizajn ohlávkového krku vyzerá elegantne a štýlovo.

9. Pushup Monokini:

Pushup Monokini

Pushup monokini plavky sú ďalším roztomilým vzorom, ktorý na ľuďoch vyzerá skvele. Push -up plavky majú ohlávkový výstrih. Vďaka tomu budete pôsobiť štíhlo a elegantne. Môžete to mať v rôznych farebných odtieňoch aj potlačiach.

Vyskúšajte tieto elegantné plavky k bazénu alebo na pláž.

Dizajn Monokini je ideálny pre ľudí všetkých vekových skupín a tiež pre všetky veľkosti postavy. Zakrývajú oveľa viac ako bikiny, a preto sú preferovanou voľbou. Monokiny môžu byť s ohlávkovým výstrihom, hlbokým výstrihom do V atď. Môžete skúsiť pushup monokiny alebo skladané. Vyšívanie alebo dokonca potlač na plavkách je zúrivosť.