9 dokonalých vzorov šperkov z prírodných perál pre ženy

Máte predstavu o tom, prečo sú tieto prírodné perly stále žiadané medzi modernými a štýlovými ženami? Áno, vďaka týmto perlovým doplnkom, akými sú náhrdelníky, náramky, prstene a náušnice, väčšina odevov vyzerá dokonale. Tieto prírodné perly sú k dispozícii vo všetkých prírodných lesklých odtieňoch s rôznymi veľkosťami. Môžete tiež nájsť perly za všetky možné ceny, ktoré sú dostupné pre všetky štandardy jednotlivcov.

Najpopulárnejšie šperky z prírodných perál s obrázkami:

Tu je inovatívnych 9 najlepších modelov šperkov z prírodných perál. V súčasnosti moderné a štýlové ženy stále skúšajú tieto prírodné perly, pretože šperky z tejto perly sú tak lesklé a očarujúce.

1. Náhrdelník zo sladkovodných prírodných perál:

Náhrdelník zo sladkovodných prírodných perál

Toto je zbierka dizajnu náhrdelníka zo sladkovodných prírodných perál Mississippi River. Tu používané perly nemajú jednotnú veľkosť. Majú sivobiely prírodný odtieň s hmotnosťou 54,5 karátov. Majú jedinečný barokový tvar so starožitnými odstupňovanými rozmermi a dizajnom.

2. Tahitská kultivovaná prírodná perla a diamantový prsteň:

Prírodná perla a diamantový prsteň kultivovaná na tahitsku

Jedná sa o prírodný perlový prsteň z 18k bieleho zlata v tahitskej kultúre s použitými diamantmi 0,58ctw. Tento ohromujúci prsteň obsahuje centrálnu perlu zvýraznenú diamantmi v hrebenatke v ozdobne prepichnutej galérii. Tvary perly a diamantov sú brilantného okrúhleho strihu.

3. Starožitné prírodné perlové a diamantové náušnice:

Starožitné prírodné perlové a diamantové náušnice

Toto je úplne nový dizajn vzácnej kombinácie viktoriánskych prírodných perál s náušnicami s diamantmi. Je ručne ručne vyrobené z masívneho 16 -karátového zlata a so striebornými stopami. Tieto starožitné náušnice získavajú špeciálny lesk z veľkých prírodných morských perál veľkosti 8 mm. Perly navyše nemajú perfektný okrúhly tvar.

4. Okrúhle svetlé prírodné perly:

Okrúhle svetlé prírodné perly

Pozrite sa na túto prírodnú súpravu sladkovodných perál, ktorá má brilantný okrúhly tvar bez drsných povrchov. Tento korálkový náhrdelník je v americkom štýle s veľkými perlami 11 mm. Táto sada je vhodná k moderným odevným plesovým šatám pre ženy, ktoré môžu byť akéhokoľvek veku.

5. Jednoručný náhrdelník z prírodných perál:

Jednoručný náhrdelník z prírodných perál

Dúfam, že vaše hľadanie sa skončí tu s týmto dizajnom náhrdelníka z prírodných perál, ktorý má jedinečný jeden prameň prírodných lesklých perál. Na svojom prívesku a tiež na jeho zapínaní sú vložené diamanty. Približná dĺžka náhrdelníka je 45 cm. Je to perfektný a ideálny darček pre nevestu pri jej zásnubách.

6. Japonský čierny perlový náhrdelník Akoya:

Japonský náhrdelník z čiernej perly Akoya

Objavte kúzlo prírodných náhrdelníkov z čiernych perál, ktoré sú v kvalite triedy A. Jedná sa o japonský perlový náhrdelník modelu Akoya, ktorý je vyrobený zo sladkovodných perál. Meria asi 70 mm hrubé perly, ktoré sú opatrené príveskom pozláteným 14 k zlatom a ozdobenými americkými diamantmi.

7. Farbené prírodné perly zo slanej vody:

Farbené prírodné perly zo slanej vody

Zamerajte sa na tieto krásne navrhnuté prírodné perly zo slanej vody, ktoré majú v sebe uložené rôzne veľké perly. Má žltkasté biele perly, ktoré pochádzajú zo slanej vody. Bol spojený dohromady v náhrdelník so 40-karátovou sponou.

8. Ručne vyrábané náramky z prírodných perál:

Ručne vyrábané náramky z prírodných perál

Pozrite sa na tento prírodný perlový náramok, ktorý bol ručne vyrobený v modeli dizajnérskej série. Ako kvapkajúca aplikácia ponúka pravé sladkovodné perly umelecky alebo poznačené postriebrenými akcentmi a krásnym srdcovým kúzlom. Je ručne ručne vyrobený s vynikajúcou kvalitou prírodných perál a striebra.

9. Náhrdelník z červeného koralu:

Náhrdelník z červených koralových perál

Zažeňte svoj outfit vhodným príslušenstvom vrátane náhrdelníka s touto sadou prírodných červených perál. Majú tiež etnický vzhľad, vďaka ktorému sú veľmi vhodné na nosenie počas indických manželstiev. Sú vyrobené z okrúhlych červených koralových perál so striebornou retiazkou. A existuje aj niekoľko bielych prírodných perál, ktoré zvýrazňujú jeho krásu.

Napriek tomu, že v týchto krásne navrhnutých doplnkoch, ktoré sú vyrobené zo skutočných prírodných perál, existujú živé zbierky, ženy vždy hľadajú nové, ktoré by vyhovovali ich úplne novým outfitom. V týchto kategóriách môžete tiež získať to najlepšie z najlepšej zbierky v týchto radoch. Tieto doplnky z prírodných perál sú navrhnuté a vyrobené ručne, aby dosiahli vynikajúcu kvalitu.