15 krásnych návrhov sád perlových šperkov pre ženy

Vymenujte iba jednu ženu, ktorá nemiluje šperky. Je to dekoratívny predmet, ktorému každá žena nemôže odolať. Či už je to kancelária alebo akákoľvek funkcia, žena potrebuje šperky, aby umocnila svoju krásu. Ženy vždy radšej nosia šperky, ktoré zodpovedajú ich outfitu – saree, šaty alebo tiež western. Sady perlových šperkov sú teraz veľmi trendy. Tieto sady šperkov sa zdajú byť vhodné pre každú príležitosť.

Módne a moderné súpravy perlových šperkov pre dámy v trende:

Nižšie je uvedených niekoľko sád šperkov Pearl, pre ktoré sa môžete rozhodnúť.

1. Sada sladkovodných perál:

Sada sladkovodných perál

Táto sada obsahuje sladkovodné perly. Táto sada perlových náhrdelníkov obsahuje – náhrdelník, náramok a náušnice. Tieto perly majú nádherný svetelný lesk. Táto sada sa môže hodiť do kancelárie, ak v kancelárii oslavujete špeciálny deň. Môže sprevádzať aj westernové šaty.

2. Trojvrstvová súprava krátkych perál:

Trojvrstvová súprava krátkych perál

Tu je ďalší krásny perlový náhrdelník zo zlata, ktorý sa bude určite hodiť k vašej saree. Je to krásny kúsok a je vhodný pre náboženské funkcie, zásnuby a recepcie. Má tradičný vzhľad, ale má sofistikovaný vzhľad a stále je obľúbenou medzi všetkými dámami. Sada má náhrdelník a náušnice v kvetinovom vzore.

3. Náhrdelník Wonder Pearl:

Náhrdelník Wonder Pearl

Toto je ďalší trojstrunový originálny perlový náhrdelník, ktorý má náhrdelník dlhý asi 22 palcov. Je vyrobený z krásnych okrúhlych perál, ktoré majú jemne zlatý lesk. Pre ten extra lesk sa používajú aj CZ kamene. Súprava je vyrobená z náhrdelníka a kvetinových náušníc.

4. Sada luxusných zlatých perál:

Luxusná sada perál v zlatej farbe

Ak ste milovníkom šperkov a radi nosíte šperky aj do kancelárie, je tu krásna sada perlových príveskov do kancelárskych potrieb. Táto sada je vyrobená zo simulovaných perál. Skladá sa z rozkošného prívesku s jedinou perlou v zlatom retiazke. Má tiež perlové náušnice a prstenník. Je to skutočne romanticky vyzerajúca súprava.

5. Sada Lily Pearl:

Sada Lily Pearl

Jedná sa o výlučne ručne modelovanú súpravu šperkov z čistých perál. Existujú dve ľalie, ktoré spadnú z reťaze. V strede kvetov boli použité perly Swarovski. Táto sada je dodávaná s náhrdelníkom a náušnicami. Filigrány s čipkovým vzorom zdobia vrch kvetov. Náušnice sú dlhé a majú pákové drôtiky.

6. Sada kryštálov a perál:

Sada krištáľov a perál

Ak chcete mať oblečený na zabíjanie, potom je to jedna z perfektných originálnych perál, ktoré sú na to pripravené. Jedná sa o krásny postriebrený náhrdelník so sponou na homáre, ktorý slúži ako prívesok. Náušnice sú dlhé. Náhrdelník a náušnice sú ozdobené krásnymi bielymi umelými perlami a čírymi kryštálmi Swarovski a kamienkami.

7. Očarujúca sada perlových kryštálov:

Očarujúca sada perlových kryštálov

Ak premýšľate, čo si obliecť na krásne večerné stretnutie, tu je riešenie vášho problému. Táto krásna sada perlových šperkov má motýle z bieleho kovu posiate malými kryštálmi CZ. Náušnice majú tiež rovnaký vzor motýľa s visiacimi okrúhlymi perlami. Náhrdelník má jedinečný a trendový dizajn.

8. Svadobná sada Pearl Ivory:

Svadobná súprava zo slonovinovej perly

Pripravte sa na to, aby ste vo svoj svadobný deň upútali pozornosť všetkých, keď kráčate uličkou v tejto rozkošne úchvatnej súprave perlových svadieb. Jedná sa o trojdielny svadobný set, ktorý obsahuje viacvrstvový náhrdelník a pár zodpovedajúcich náušníc. Viacnásobné vrstvy kovu a perál sú zhromaždené v nádhernom jemnom kvetinovom zväzku. Brilantné rakúske kryštály dodávajú pôvabu náhrdelníku a náušniciam.

9. Svadobná súprava Pearl Swarovski:

Perlová svadobná sada Swarovski

Tu je nádherne veľkolepá sada perlových svadobných šperkov, vďaka ktorej budete vo svoj výnimočný deň mimoriadne krásna. Tento nádherne božský náhrdelník má vetvičky iskrivých kamienkov, lesklé korálky Swarovski a slonovinové perly, ktoré sú navlečené na veľmi jemnom striebornom drôtiku. Náušnice majú tiež rovnaký dizajn ako náhrdelník.

10. Súprava náhrdelníka z drahokamu z umelej perly:

Drahokamová sada náhrdelníka z umelej perly

Tu je nádherne luxusne vyzerajúca sada čistých perál. Je to štýlový a elegantný kúsok. Je to perfektný doplnok na večierky a svadby. Kamienky a umelé perly sú zasadené do kvetinového vzoru. Náušnice sú dlhé a visiace.

11. Svadobný kundanský perlový set:

Svadobný kundanský perlový set

Pripravte sa, aby ste vo svoj svadobný deň vyzerali tradične a očarujúco, s touto nádhernou sadou šperkov Kundan Pearl Bridal. Je ľahké ho nosiť a je veľmi atraktívny s krásnym dizajnom. Raanihaar náhrdelník so zodpovedajúcimi náušnicami a Maang Tikka sa veľmi dobre hodia k svadobnému oblečeniu. Sladkovodné perly s autentickým kundánskym kameňom sú vrcholom tejto sady.

12. Sada indických sangeetských perál:

Sada indických sangeetských perál

Pozrime sa teraz na tento ohromujúci kúsok súpravy Pearl Bridal. Má viacvrstvovú perleťovú retiazku s náušnicami. Táto sada maximálne dopĺňa indický outfit. Sada obsahuje náhrdelník a pár zodpovedajúcich náušníc. Náhrdelník má prívesok s čírym kameňom.

13. Chunky Pink Pearl Set:

Sada robustných ružových perál

Tu je úchvatná sada Pink pearl. Ide o kombináciu luxusných krémovo ružových perál s kryštálmi Swarovski. Sada obsahuje náhrdelník, náramky a náušnice. Je veľmi elegantný a dá sa nosiť aj na svadbu. Náhrdelník je tkaný háčkovanou technikou a je dlhý asi 20 palcov a má striebornú sponu na homáre.

14. Luxusná ružová svadobná sada:

Luxusná ružová svadobná súprava

Je to krásna svadobná súprava pozostávajúca z náhrdelníka, náušníc a nádhernej čelenky. Táto sada dodáva svadobným šatám žiaru. Krásne okrúhle ružové perly lemujú náhrdelník s bielymi kamienkami. Náušnice sú v štýle klipu.

15. Sada perál Armor Choker:

Perlová sada brnenia

Pozrite sa na tento krásny dizajn súpravy perál brnenia s podbradníkom. Ružové okrúhle perly sú tkané vo vrstvách a majú štýl bib. Pokrýva celé rameno a siaha až k hrudníku. Veľmi dobre sa môže hodiť k vašim šatám bez chrbtového štýlu. Náušnice sú malé a jemné.

brazzers videá

Perlové náhrdelníky sú v dnešnej dobe veľmi trendy. Kancelárske oblečenie, príležitostné perlové súpravy sú veľmi žiadané. Kupujú sa špeciálne svadobné súpravy, aby zodpovedali svadobným outfitom. Perlové náhrdelníky musíte mať vo svojich šperkových kompiláciách.