Najlepších 9 rôznofarebných peňaženiek pre mužov a ženy v trende

Prvé peňaženky boli so sťahovacími šnúrkami, pretože nosili iba hotovosť a mince. Tieto peňaženky mali uviazané na páse. Peňaženka je malý nástroj na ukladanie peňazí a mincí. Často má vreckovú veľkosť. V poslednej dobe je mnoho ďalších predmetov, vrátane hotovosti, uložených v peňaženke, ako sú kreditné karty, občianske preukazy, licencie atď. Často je vyrobený z kože alebo textílie. Predtým iba muži používali peňaženky a ženy peňaženky. V súčasnej dobe prichádza ženská verzia peňaženky. Ženy nosia vo vnútri peňaženiek peňaženky.

Najnovšie a štýlové návrhy farebných peňaženiek pre pánov a dámy v móde:

Pozrime sa na prvých 9 farebných peňaženiek.

1. Nerezová strieborná čierna peňaženka:

farebné peňaženky

Táto úžasná peňaženka z nehrdzavejúcej ocele je vynikajúca na nosenie kreditných kariet. Dodáva sa s ochranou RFID, ktorá pomáha chrániť kreditné karty pred krádežou. Má 3 priehradky na kreditné karty a okno s ID.

2. Dámska ružová stredná peňaženka:

Ružová dámska peňaženka

Táto ružová štýlová peňaženka je elegantná a trendová. Má dostatok priestoru na každodenné potreby ženy-hotovosť, občianske preukazy, kreditné karty atď. Táto peňaženka je vodotesná a má dlhú životnosť..

3. Farebná tlačená peňaženka:

Peňaženka s farebnou potlačou

Peňaženka s potlačou, má dve vrecká na zips a pojme kreditné karty a mince. Táto peňaženka je drzá a roztomilá – zaistenie pre mladistvých. Má tiež náramok, ktorý vám pomôže priľnúť k nemu pri nákupe.

4. Dámska kozmetická čierna cestovná peňaženka:

Dámska kozmetická čierna cestovná peňaženka

Je to fantastická peňaženka špeciálne vyrobená pre ženy, pretože bez kozmetiky nemôžu cestovať. Je to peňaženka Roll n go na nosenie šperkov, kozmetiky a toaletných potrieb v jednej peňaženke. Napriek tomu, že toto všetko nesiete, nie je objemný. Má 4 priehradky na zips, ktoré unesú všetky veci. Má tiež pútko na zavesenie a dá sa zložiť do peňaženky so zapínaním na cvak, čo je nevyhnutné pre všetky ženy.

5. Viacfarebná peňaženka v etnickom štýle:

Viacfarebná peňaženka v etnickom štýle

Jedná sa o etnickú ručne vyšívanú peňaženku. Má 2 zapínanie na zips. Tieto peňaženky sa hodia k akémukoľvek etnickému oblečeniu, či už je to saree, farebná lehenga alebo trendový Kurtis. Táto peňaženka je povinnou súčasťou šatníka každého dievčaťa.

6. Dámska tmavo ružová kožená mincová peňaženka:

Mini dámska peňaženka na mince z tmavo ružovej farby

Táto peňaženka definuje jednoduchosť a zároveň užitočnosť. Pojme tiež hotovosť, karty a mince. Je to dvojitý druh. A všetok materiál je ľahko dostupný. Peňaženku je možné uzavrieť zipsom, aby vám nič nespadlo. Má tiež roztomilý strapcový remienok na ozdobu, ktorý je tiež odnímateľný.

7. Pánska špeciálna hnedá farebná peňaženka:

Pánska špeciálna hnedá peňaženka

Jedinečná pánska peňaženka s vonkajším potlačou bankovky 100 USD. Táto peňaženka sa dodáva v dvoch odtieňoch hnedej. Je vyrobený z umelej kože. Táto peňaženka má miesto pre približne 5 kariet a hotovosť.

8. Držiak karty Tan Slim Wallet:

Štíhla peňaženka na karty Tan

Táto peňaženka je vyrobená z pravej kože a má vysokú odolnosť vďaka kvalitnému materiálu. Má 6 až 7 slotov na karty. Stredná priehradka je na zips. Veľa materiálu je možné nosiť bez toho, aby bola peňaženka objemná. Má tiež blokovanie RFID, aby sa zabránilo krádeži.

9. Hnedá mäkká trojnásobná peňaženka:

Hnedá trojitá peňaženka

Táto peňaženka predstavuje triedu a štýl. Je vyrobená z tmavej kože a na vnútornej strane má príjemný vzor. Má 8 slotov na kreditné karty, 3 okná na ID. Má tiež 2 priehradky na bankovky a vrecko na mince so zapínaním na patentku. Pre kľúče bola vytvorená dodatočná priehradka na zips, kontrastné farebné prešívanie jej dodáva na kráse.

Dnešné peňaženky sa dodávajú v rôznych štýloch a materiáloch. Odrody, ako sú umývateľné, vodotesné, odolné proti krádeži, obyčajné, neónové, vzorované a chudé, sa objavili. Existujú aj peňaženky na šekové knižky, ktoré sú navrhnuté tak, aby pojali aj naše šekové knižky. Môžete skontrolovať svoj rozpočet podľa možnosti online nakupovania. Vyberte si zo širokej kolekcie farebných peňaženiek, ktoré budú vyhovovať vašej osobnosti.