9 najlepších návrhov personalizovaných peňaženiek pre mužov a ženy

Personalizované peňaženky sú skvelou možnosťou darovania pre mužov. Sú to peňaženky, ktoré je možné prispôsobiť a navrhnúť podľa vašich potrieb. Vyberte si z tohto bohatého zoznamu peňaženiek a darujte svojmu blízkemu niečo jedinečné.

Najnovšie a štýlové personalizované návrhy peňaženiek pre pánov a dámy v trende:

Pozrime sa na 9 najlepších návrhov personalizovaných peňaženiek.

1. Peňaženka s citátmi:

personalizované peňaženky

Tieto personalizované peňaženky pre mužov sú najlepším darčekom, aký môžete dať. Na obal peňaženky môžete vygravírovať akékoľvek špeciálne nápisy, ktoré muž miluje. Tieto peňaženky majú priehradky na bankovky a priehradky na kreditné karty. Farba tejto peňaženky je krásne opálená s kontrastným prešitím krémovou niťou.

2. Peňaženky prispôsobené na mieru:

Pomenujte personalizované peňaženky

Pozrite sa na tieto peňaženky prispôsobené pre mužov, ktoré majú možnosť vygravírovať meno osoby. Kvalita kože týchto peňaženiek je vynikajúca a detaily na vonkajšej strane sú veľmi elegantné. Hnedá peňaženka má v strede peňaženky krémové prešívanie a meno je možné vygravírovať na spodok peňaženky.

3. Personalizovaná peňaženka tajných správ:

Personalizovaná peňaženka tajných správ

Máš veľmi rada svojho muža ?? Ukážte mu svoju nehynúcu lásku s touto jedinečnou personalizovanou peňaženkou. Na peňaženke je vygravírované meno osoby. Tajná správa je potom vyrytá na malý kúsok kože, ktorý je umiestnený vo vnútri jedného zo slotov. Bude to darček, na ktorý dlho nezabudne.

4. Personalizovaná peňaženka v tvare knihy:

Personalizovaná peňaženka v tvare knihy

Toto je opäť nádherná peňaženka pre muža, ktorá má tvar knihy. Peňaženka je vyrobená z kvalitnej kože a v spodnej časti je vygravírované meno. Má tiež otvor na zips v hornej časti peňaženky. Vyberte si túto skvelú peňaženku vo farbách, ktoré budú vyhovovať vášmu mužovi, vrátane čiernej, opálenej, hnedej atď.

5. Personalizovaná peňaženka Bill Flap:

Personalizovaná peňaženka Bill Flap

Tu je ďalšia skvelá verzia personalizovanej peňaženky pre mužov. Kožená peňaženka má vyryté meno osoby. Peňaženka má na vonkajšej strane peňaženky aj záložku na bankovky, do ktorej sa zmestí niekoľko zložených účtov. Klopa je zaistená magnetmi, aby účty ľahko nekĺzali dole. Vyberte si to ako skvelý darček.

6. Monogramovaná peňaženka:

Monogramovaná peňaženka

Ak máte radi monogram svojho mena, je to veľmi dobrá voľba. Monogram vášho mena si môžete vygravírovať na koženú peňaženku pre osobný dojem. Monogram je vyrobený jemným a zložitým písmom a dodáva peňaženke luxus. Môže to tiež slúžiť ako veľmi luxusný darček pre milovanú osobu alebo dokonca pre vášho šéfa.

7. Fotografická peňaženka:

Fotografická peňaženka

Je to úžasný spôsob, ako niekomu prejaviť lásku. Tu je personalizovaná peňaženka, ktorá má na vonkajšej strane peňaženky vytlačený sentimentálny obrázok podľa vášho výberu. Môžete sa rozhodnúť vyfotiť seba a svojho manžela alebo dokonca svoje deti. Toto je veľmi osobná peňaženka a obrázok povie tisíc slov.

8. Dámska peňaženka prispôsobená lebke:

Personalizovaná peňaženka s lebkou

Ak máte radi veci funky a metalízu, potom je to ideálna peňaženka pre vás. Odvážna a jediná svojho druhu táto peňaženka určite zdvihne niekoľko obočí. Peňaženka má na celej peňaženke drobné kovové lebky vo vzorovanej podobe. Peňaženka na zips je najlepšia na to, aby mala všetko na svojom mieste. Vyberte si túto dramatickú peňaženku pre jej pútavý efekt.

9. Vložiť personalizovanú peňaženku Flap:

Vložiť prispôsobenú peňaženku Flap

Tu je personalizovaná peňaženka, ktorá má minimalistický charakter a je najlepšia pre ľudí, ktorí nechcú niečo príliš hlasné. Samotná peňaženka je veľmi jednoduchá a jednoduchá s vyrytým menom na koži. Peňaženka sa zatvára na klopu, ktorá je vložená do koženého pásika, ktorý prebieha okolo peňaženky.

Vyberte si vyrytie mena alebo porekadla do peňaženky pre osobný kontakt. Peňaženky môžu byť monogramované alebo vytlačené vašim dokonalým obrázkom.