9 najlepších a štýlových modelov trojdielnej pánskej koženej peňaženky

Peňaženka je miesto, kam odložíte naše základné veci bez ohľadu na to, kedy opustíte domov. Peňaženka sa okrem svojej kapacity skutočne podieľa na vytváraní obrazu majiteľa. Nech je to akokoľvek, aranžmán je úplne základný: stačí vám len pánska trojnásobná peňaženka. Trifold Wallets majú trojdielny obrys a majú nápadné preferované hľadisko schopnosti sprostredkovať podstatne viac vecí v porovnaní s dvojitými peňaženkami..

Najnovšie a rôzne typy trojnásobných peňaženiek pre mužov:

Tu je 9 vzorov pánskych peňaženiek zložených z nasledujúcich typov:.

1. Fosílna trojnásobná peňaženka:

fosílna-trojnásobná peňaženka

Fossil je najuznávanejšou značkou v zozname značiek. Ak budete nosiť akékoľvek jeho príslušenstvo, budete pôsobiť temperamentne a ako alkoholik. Fosílna peňaženka je najlepšia trojnásobná peňaženka. Má dve vrecká na zips a pojme až 10 kariet.

2. Pánska trojnásobná peňaženka Carhartt:

pánska peňaženka carhartt-mens

Šitie trojdielnej koženej peňaženky sa robí veľmi dobre a rohy peňaženky sú spevnené bavlnenou textúrou, aby zostali fit ako husle v mnohých podmienkach. Otvory pre karty sú okrajovo obrovské, aby umožnili rýchle a jednoduché ošetrenie vašich vecí.

3. Trojnásobná peňaženka Michael Kors:

michael-kors-trojnásobná peňaženka

Trojnásobná akumulácia Kors zahŕňa množstvo dokončení od hladkých po provinčné a od matných po iskrivé. Všetky sú z hovädzej kože s vnútornými podšívkami z polyesteru. Po rozhodnutí o gaštane alebo tme, rad peňaženiek neponúka veľa v spôsobe sortimentu. Michael Kors ponúka sedem výstavných otvorov MasterCard a štyri rôzne priestory na účty, potvrdenky a stieracie žreby.

4. Trojnásobná peňaženka s extra kapacitou:

trojnásobná peňaženka s extra kapacitou

Táto peňaženka má v tejto triede spravidla značnú úložnú miestnosť. Základným materiálom je koža, v dôsledku čoho sa cíti skutočne jemný a hladký, ale napriek tomu extrémne pevný, vďaka čomu zostáva veľmi dlho pôsobivý. Vzhľadom na to, že pravidelne potrebujete poskytovať nespočetné množstvo príbuzných archívov, je táto súčasná trojdielna peňaženka pre mužov presne to, čo potrebujete.

5. Cambridge Trifold Wallet:

cambridge-trojnásobná peňaženka

Trojitý sklad Cambridge zdôrazňuje priestor v okne, ktorý umožňuje rýchly prístup k vodičskému preukazu alebo k akejkoľvek inej pravidelne používanej karte. K dispozícii je deväť priestorov na nabíjacie karty a štyri ďalšie skryté vrecká na fotografie alebo čas od času používané karty. Cambridge taktiež poskytuje dve vrecká na peniaze na oddelenie podstatných a malých sekcií.

6. Peňaženka s ôsmimi priehradkami:

osemkomorová-tri-vrásčitá peňaženka

Táto trojnásobná peňaženka pre mužov je veľmi pripravená splniť väčšinu vašej túžby po trojnásobnej peňaženke. S 8 priehradkami v podobne malom profile môžete uložiť značné množstvo vecí tvarujúcich karty, peniaze na správy a potvrdenia alebo niektoré ďalšie potrebné veci. Vďaka otvorenosti každého oddelenia sa všetky zmestia bez námahy.

7. Hádajte trojnásobnú peňaženku:

hádaj trojnásobná peňaženka

GUESS Cruz využíva ovcu a ovčiu kožu a pojme až osem kariet vo vertikálnom usporiadaní, aby udržali tenký obrys. Okrem toho má fotografické okná pre jednotlivcov, ktorí radi prenášajú papierové fotografie.

8. Trojnásobná pánska kožená RFID blokovacia peňaženka:

pánska koža-rfid-blokujúca-peňaženka-trojnásobná

S až 7 priestormi na karty RFID, 2 priehradkami na uloženie, 2 priehradkami v plnej veľkosti a okienkom na ID môžete uložiť veľa vecí bez stresu z pravdepodobnosti, že by mohli byť bezmocní voči neschválenému filtrovaniu.

9. Trojnásobná pánska peňaženka Levi’s:

levis-mens-levis-trojnásobná peňaženka

Peňaženka používa hovädziu kožu, ktorá je úprimná. S tromi otvormi na každú veľkosť, jednoduchým oknom na identifikačný papier v strede a vreckom na peniaze je beh mlyna vybavený na odloženie všetkých základných vecí.

Peňaženka je jednou z vecí, ktoré môžu kupujúceho odmeňovať alebo ho často navštevovať pomerne dlho. Aj keď je dobré kúpiť si najideálnejšiu kvalitu, nákup peňaženky, ktorá v každom regióne chýba, môže byť dôvodom na značné sklamanie..