9 Krásnych a štýlových peňaženiek z nehrdzavejúcej ocele v najnovšom dizajne

Oceľové peňaženky sú trendové moderné peňaženky, ktoré pôsobia veľmi netradične. Peňaženky vyrobené z kovov, ako je hliník atď., Majú úžasný vzhľad a dodávajú peňaženkám matný alebo lesklý vzhľad. Vyberte si najlepšie peňaženky z tohto zoznamu a určite nastavíte otáčanie hlavy. Komplimenty sa budú sprchovať vždy, keď vás ľudia uvidia s jednou z týchto krások.

Najlepších 9 peňaženiek z nehrdzavejúcej ocele v najnovších prevedeniach:

Hľadáte najlepšie peňaženky z nehrdzavejúcej ocele v najnovšom dizajne? Potom prídete na správne miesto. Tu ponúkame 9 najlepších trendových oceľových peňaženiek, ktoré rozhodne priťahujú pozornosť každého.

1. Cestovná peňaženka RFID z nehrdzavejúcej ocele:

Oceľové peňaženky

Jedná sa o sofistikovanú peňaženku RFID z nehrdzavejúcej ocele, ktorá pojme vaše kreditné karty. Peňaženka z nehrdzavejúcej ocele sa otvára v štýle akordeónu a vo vnútri má plastové vrecká. K dispozícii je až 8 slotov, do ktorých sa zmestí až 12 kariet. V tejto peňaženke je prítomná technológia RFID, vďaka ktorej je perfektná na cesty.

2. Dvojnásobná oceľová peňaženka pre mužov:

Skladacia oceľová peňaženka

Tu je ohromujúca oceľová peňaženka, ktorá vyzerá rovnako ako tradičná kožená peňaženka. Textúra ocele je taká, že veľmi pripomína koženú úpravu. Peňaženka je ideálna na uloženie vašich kariet a účtov. Jeho peňaženka je dvojnásobná, ktorá pomáha udržať vaše účty vo forme.

3. Peňaženka z nehrdzavejúcej ocele ID pre mužov:

Oceľová peňaženka ID View

Je to skvelá peňaženka, ktorá má úžasný vzhľad. Peňaženka má v strede výrez, cez ktorý môžete vidieť občiansky preukaz. Slot na občiansky preukaz je len prvým vreckom v peňaženke a týmto spôsobom môžete vidieť ID.

4. Textúrovaná oceľová peňaženka:

Textúrovaná oceľová peňaženka

Pánska peňaženka sa dodáva v niekoľkých rôznych štýloch a textúrach. Bežné kožené peňaženky majú textúry a výtlačky. Aj oceľové peňaženky môžu mať rôzne štýly a textúry. Táto klasicky vyzerajúca peňaženka z ocele má skvelý vzor dvoch textúr vpredu aj vzadu.

5. Box Style Steel Wallet:

Oceľová peňaženka v štýle box

Táto oceľová peňaženka je vyrobená v štýle krabice. Peňaženka sa otvára a odhalí vrecká na akordeón. Peňaženka v škatuli má priehradky na kreditné karty, aby boli vaše položky v bezpečí. Vonkajšia časť peňaženky je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a koženej vložky. To mu dodáva sofistikovaný vzhľad.

6. Oceľová peňaženka na kľúč:

Oceľová peňaženka na kľúč

Tu je oceľová peňaženka, ktorá má oproti iným oceľovým peňaženkám ďalšiu výhodu. Peňaženka má priehradku na kľúč, do ktorej môžete uložiť kľúč. Má tiež klip, aby boli vaše peniaze neporušené. Oceľová peňaženka je v trendovom dizajne a vyzerá.

7. Automatická oceľová peňaženka:

Automatická oceľová peňaženka

Vyberte si toto puzdro na bankové karty, ktoré má automatické vyklopenie otvoru. Karty v peňaženke sa po kliknutí vysúvajú von. Je to úžasný doplnok k vašim cestovným doplnkom. Hodí sa to, keď potrebujete hľadať položky, ako sú karty a ID a účty.

8. Personalizovaná pánska peňaženka z nehrdzavejúcej ocele:

Personalizovaná oceľová peňaženka

Tu je pre vás skvelá možnosť darovania. Túto nádhernú oceľovú peňaženku je možné prispôsobiť vašim obľúbeným znením alebo poznámkam. Vďaka tomu je ideálnym darčekom k narodeninám, výročiu alebo špeciálnej príležitosti. Oceľová peňaženka bezpečne uchováva všetky vaše osobné údaje, pokiaľ ide o karty a účty.

9. Oceľová peňaženka s geometrickým vzorom:

Oceľová peňaženka s geometrickým vzorom

Zaobstarajte si túto ohromujúcu oceľovú peňaženku v geometrickom vzore. Dvojfarebná oceľová textúra peňaženky jej dodáva matný a lesklý efekt. Geometrický vzor je účinný vďaka dvom určitým vzorom. Do peňaženky sa zmestia karty aj účty.

Oceľové peňaženky sú vyrobené z hliníka alebo iných zliatin, aby na každej strane bol tenký alebo pevný panel. Oceľové peňaženky majú priehradky na kreditné karty a účty. Môžu byť dvojité, krabicové a môžu mať aj geometrické vzory.