9 známych parkov vo Vadodare s obrázkami

India je krajinou kultúry, dedičstva a architektúry. Krajiny sú tu romantické a jeho malebnosť je podmanivá. Pokiaľ ide o parky a rekreačné miesta, Vadodara z Gujaratu je jedným z tých špeciálnych miest, kde si môžete úplne oddýchnuť a relaxovať. Tento štát rýchlo smeruje k rozvoju a je dobre prepojený s niektorými z veľkých miest v krajine, ako sú Dillí a Bombaj. Je to najväčšie mesto Gujarat a je známe aj ako svoje kultúrne mesto. V prípade, že plánujete navštíviť niektoré z týchto exotických miest Vadodara, zaradili sme niektoré z najlepších parkov vo Vadodare.

Krásne parky vo Vadodare s obrázkami:

Tu sú najlepšie parky vo Vadodare.

1. Sayaji Baug:

parky vo vadodare

Sayaji Baug je jedným z najlepších a najrozvinutejších parkov vo Vadodare. Stromy, krajina, zelené trávy a štruktúry sú krásne a dobre udržiavané. Ak sa chystáte na toto miesto, budete sa cítiť uvoľnene, pretože počasie je v tejto oblasti príjemné a príjemné.

2. Archeologický park Champaner Pavagadh:

parky-vo-vadodara-champaner-pavagadh-archeologickom-parku

Archeologický park Champaner Pavagadh vo Vadodare je ďalším známym miestom a lokalitou. Má historický význam a kultúru. Má každoročne tisíce návštevníkov a je to celkom známy park v štáte Gujarat. Pamiatky sú tu dobre udržiavané a zavedené. Ak sa tešíte na návštevu archeológie Indie, určite by ste mali prísť na toto miesto.

3. Vodný park S Cube:

parky-v-vadodara-s-kocka-vodny park

Vodný park S Cube vo Vadodare je jedným z najlepších zábavných aquaparkov, ktoré musíte navštíviť. Má skvelé snímky, ktoré vás určite nadchnú a nadchnú. Ak sa tešíte na skvelý čas s rodinou a priateľmi, toto je miesto, kam by ste mali prísť.

4. Vodný park Ajwa Fun World:

parky-vo-vadodara-ajwa-fun-svete-vodnom parku

Vodný park Ajwa Fun world je vzrušujúca a zábavná destinácia vo Vadodare, ktorú by ste mali navštíviť. Jazdy tu vám určite poskytnú najlepšie zážitky z vášho života. Od detí až po dospelých chce každý prísť do zábavného vodného parku Fun World kvôli zábave a bláznovstvu, ktoré toto skvelé miesto ponúka.

5. Gujarat Fun World:

parky-vo-vadodara-gudžaráte-zábavný svet

Gujarat Fun World je ďalšie zábavné miesto, kde si môžete posedieť s rodinou a priateľmi. Voda je tu chladná a jazdy sú úžasné. Každý rok v lete prichádza veľa ľudí a jeho popularita sa zvyšuje. Zábavný svet Gujarat je určite tým najlepším miestom, kde sa môžete ubytovať.

6. Prírodná rezervácia Jambughoda:

parky-vo-vadodara-jambughoda-svätyni divej zveri

Prírodná rezervácia Jambughoda vám ponúka najexotickejšie a najkrajšie druhy v krajine. Toto miesto sa nachádza vo Vadodare a je skvelé na prieskumné účely. Ak dúfate, že sa dozviete viac o indickej divočine, Jambughoda Wildlife Sanctuary je určite miesto, ktoré by ste mali navštíviť.

7. Vadhvana Wetland a Eco Campsite:

parky-v-vadodara-vadhvana-mokrade-a-kempingu

Vadhvana Wetland a Eco Campsite je nádherné a geniálne miesto, kam sa môžete vydať. Záhrady sú krásne a miesta sú úplne exotické. Miesto je veľmi prirodzené a určite by ste sem mali prísť so svojou rodinou a priateľmi.

8. Mestský park Vishala:

parky-vo-vadodara-vishal-khadi-eko-kempingu

Mestský park Vishala je pýchou Vadodary. Malebná krása, príroda a miesta sú krásne a úžasné. Parky sú tu mimo predstavivosti a miesto rozhodne stojí za návštevu.

9. Národný park Vadodara:

parky-vo-vadodare-národný-park-of-vadodara

Národné parky Vadodara sú najlepšie miesta na návštevu. Druhy sú tu exotické a zvieratá sú veľmi krásne a atraktívne. Odrážajú divokú zver a bohaté dedičstvo krajiny a tiež ukazujú, ako dobre udržiavané a udržiavané zoologické záhrady a parky v Indii v skutočnosti sú.