9 úžasných účesov s brúseným chrbtom pre mužov 2021

Vyčesané účesy nie sú najnovším vynálezom, ale rozhodne sú už nejaký čas v centre pozornosti. Už od čias ‘= pomády a voskové výrobky, ktoré boli pridané k vyhláseniam o pánskom štýle, sa dostali do popredia aj účesy s česaným chrbtom a všestranný a početný vzhľad, ktorý je možné veľkoryso vytvárať..

Ak vás to zaujíma a chcete to ešte preskúmať, čo tak ich spoločne skontrolovať? Ideme na to!

9 najlepších krátkych a dlhých česaných účesov pre mužov:

Nasledujú niektoré z najobľúbenejších 9 účesov s česanou tvárou, ktoré by ste si mali pozrieť

1. Slick Back Fade:

Kartáčované účesy pre mužov

Jedná sa o trendový účes s česaným chrbtom. Tento typ vyblednutia zahŕňa aj zúžené boky a chrbát, čo mu dodáva klasickému vzhľadu 21. storočie. Skvelé pre dlhé vlasy a tiež na oblečení bude záležať, keď sa budete chcieť pochváliť týmto vzhľadom. Zaobstarajte si tento štýl účesu ešte dnes.

2. Moderné uhladené vlasy dozadu:

Kartáčovaný chrbát vybledne

Tento vzhľad bude úplne kefa pre typ účesu s upravenými zadnými vlasmi. To dáva veľa textúry a veľa objemu navrch, aby to vyzeralo elegantne. Tiež sa odporúča použiť oveľa menej produktu, ako je požadované, pretože vlasy môžu byť priateľskejšie aj k prstom, keď ich hladíte.

3. Česaný chrbát:

Účes s česaným chrbtom

Ak hľadáte pánske účesy s česanými chrbátmi, mohlo by sa vám to páčiť. Jedná sa o jednoduchšiu a efektívnejšiu verziu česaného alebo slicked chrbta. Vyžaduje trochu produktu, aby vyzeral tak pekne a čisto. Príchod k vlasom im dodáva veľmi hladký povrch. Vlasy by tiež mali predvádzať svoj objem a nemali by padať, aby tento štýl fungoval.

4. Slick Back with Low Fade:

späť česanie vlasov pánske

Jedná sa o jedinečný typ pánskych česaných vlasov s menším vyblednutím. Tento vzhľad, ktorý vybledne tesne nad ušami, je skvelý pre ľudí, ktorí sa chcú predviesť bez toho, aby toho príliš prehnali. Tento vzhľad tiež dáva perfektnú rovnováhu a nevyzerá zle – len perfektný vzhľad.

5. Krátke vlasy s uhladeným chrbtom:

kefa, krátke vlasy, chlapci

Jedná sa o jeden pekne vyzerajúci strih pánskych vlasov s česaným chrbtom. Na vytiahnutie tohto štýlu nepotrebujete stredne dlhé ani dlhé vlasy. Môžete to urobiť aj s krátkymi vlasmi. Tento štýl bude zahŕňať použitie produktov na úpravu účesu do dokonalého tvaru. Pretože budete mať krátke vlasy, budete potrebovať iba malé množstvo.

6. Slick Back ustupujúca vlasová línia:

muži s brúseným účesom

Je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú krátke účesy s česanými chrbtom a skryjú si ustupujúce línie na čele. Získate tak elegantný a štýlový vzhľad bez toho, aby ste ho museli zakrývať. Vďaka tomu budete tiež pôsobiť sebavedomo.

7. Slicked Back Bob:

brúsený chrbát dlhý účes muži

Tento mužský typ účesu s česaným chrbtom je skvelý pre mužov, ktorí sa chcú pochváliť svojimi vlasmi. Vlasy budú uhladené dozadu s hrebeňom pre lesklý, hladký povrch. Vzadu bude prítomný aj bob, ktorý bude tiež vyzerať skvele a zvýši faktor krásy. Úžasné na bežné aj formálne príležitosti.

8. Slick Back Disconnected Undercut:

Ostrihaní muži na vlasy

Ak chcete, aby krátke vlasy vyzerali ako chrbát, vyskúšajte tento strih. Vďaka tomuto odpojenému štýlu podrezania budete pôsobiť veľmi ostro a ostro. Je to tiež skvelý účes na predvádzanie, pretože strany sú oholené a horná časť má hladké vlasy – rozhodne ide o fantastickú voľbu pre niekoho, kto rád robí módu..

9. Slick Back with Drop Fade:

Krátke česané účesy

Toto je jeden z najlepšie vyzerajúcich krátkych účesov s česanou srsťou, aký kedy nájdete. Tento brúsený vzhľad vyzerá veľmi elegantne a ohromujúco. Spolu s tým sa funkcia drop fade kriví okolo ucha a je skutočne novodobým prejavom blednutia. Skutočne to vyzerá fantasticky.

Z tohto zoznamu všetkých najlepšie vyzerajúcich účesov s česanou tvárou vidíme, ako dobre každý z nich vyzerá. Každý z nich má tiež inú úroveň identity a krásy. Takže, ak ste niekedy chceli účes s česanou tvárou, už nehľadajte a vyberte si jeden zo všetkých týchto deviatich, a ukončite tak svoj nudný účes..