Ako užívať Saw Palmetto na zastavenie vypadávania vlasov

Z mnohých našich módnych problémov zostávajú prominentné tie s našou tvárou a vlasmi. Hlavný problém vzniká tým, že vlasy v priebehu rokov strácajú svoju silu, a preto sa po niekoľkých dobrých rokoch stáva vypadávanie vlasov prominentným volaním o pomoc. Plešivé škvrny sa čoskoro objavia a než budete vedieť, že ste obeťou alopécie, hľadáte terapeutické sedenia s vreckovým rozpočtom. Keď sme si tým už prešli, prečo nepoužijeme priateľský produkt, ktorý najlepšie vyhovuje jeho požiadavkám a dobre letí s verejnosťou.

Videl Palmetto na vlasy

Komerčne neexistuje veľké množstvo produktov, ktoré by sa nám snažili dosiahnuť najväčší zisk z tejto dohody. Každú chvíľu by ich milión vyrobilo novšie výrobky, ale nie všetky výrobky sú ešte komerčne uznávané. Aj keď ich boj zostáva silnejší než kedykoľvek predtým, tu je prírodný liek na vypadávanie vlasov. Saw palmetto je rastlina, ktorú je možné široko vidieť v severoamerických okresoch, kde táto trpasličí rastlina rastie v hojnom počte. Jedná sa o jednu z najlepších prírodných bylinných kúr na liečbu vypadávania vlasov, najmä u žien.

Ako zastaviť vypadávanie vlasov a regenerovať vlasy pomocou Saw Palmetto:

Saw Palmetto na kontrolu vypadávania vlasov:

Hlavným stagnujúcim problémom, s ktorým sa v dnešnom svete stretáva mnoho ľudí, je vypadávanie vlasov. Je to z rôznych dôvodov, prečo si už nemôžeme udržať dobrú hlavu vlasov. Znečistenie, chemická kozmetika, farby a farbivá a zoznam pokračuje. V behu o prežitie sú tieto vlasy potom ošetrené a liečené a konečným výsledkom sú vždy smutné, slabé vlasy. Vtedy prichádza na pomoc prirodzená choroba saw palmetto. Palmetto, ktorá omladzuje a dopĺňa vlasy na správnu mieru, je stará dobrá metóda starostlivosti o vlasy, ktorá opravuje poškodenú hrivu u mužov i žien..

Alopécia:

Pre väčšinu z nás sú to rednúce vlasy, ktoré sa pomaly začínajú opravovať, ale pre mnohých, ktorí sa zaoberajú alopéciou, väčšina ich vlasov už bola poškodená alebo teraz preč. Plešatenie a záplatovanie spadá do takej sekcie, kde mnohým ľuďom už nedáva nádej, aby vlasy opäť narástli. Aj toto je ideálna situácia pre saw palmetto, keď by presiaklo cez pokožku hlavy a hydratovalo a vyživovalo ich.

Jedným z najznámejších dôvodov alopécie u mužov je obklopenie produkcie dihydrotestosterónu. Normálny testosterón v našom tele sa vďaka enzýmu 5-alfa-reduktáze transformuje na predchádzajúcu časť. Saw palmetto má tiež prsty v prevencii.

saw-palmetto-na-vlasy

Odporúčané opatrenia:

Saw palmetto sa zvyčajne užíva perorálne, aby sa vyliečili problémy s vypadávaním vlasov. Je však povinné, aby ste sa prihlásili alebo sa poradili s lekárom o dávkovaní a spôsobe príjmu. Obvykle dostanete hotové balené kvapaliny saw palmetto alebo vo forme kapsúl, ale množstvo, ktoré prijímate, závisí od hmotnosti vášho tela a ďalších pomocných foriem. Lekár zvyčajne stanoví dávku niekde medzi 150 miligrammi až 300 miligramami a váš príjem môže byť obmedzený na toto.

Keď hovoríme o príjme saw palmetto, zvyčajne sa jedná o plody tejto rastliny, ktoré možno brať ako celé ovocie, ak nie iným spôsobom, napríklad v komerčne dostupnej tekutej alebo kapsulovej forme. Saw palmetto je možné používať aj zvonka, bolo však zrejmé, že nasledujúce výsledky sú zvyčajne pomalé.

Kto všetko by sa tomu mal vyhnúť?

  • Ak ste pacient bojujúci s rakovinou alebo v skutočnosti akékoľvek lieky, ktoré ovplyvňujú vaše hormóny, mali by ste sa striktne držať ďalej od saw palmetto.
  • Ak užívate riedidlá krvi, je vysoká pravdepodobnosť, že budete krvácať aj pri malom poranení, ak máte v rukách saw palmetto..