Pásy Ferragamo – tieto vzory dodávajú vašim outfitom pôvab

Salvatore Ferragamo je taliansky tovar s perfektnou kombináciou kreatívne navrhnutého tovaru s tradičnou kvalitou. Vo Ferragame je kvalita na prvom mieste a je charakteristickým znakom celého nášho tovaru. Tiež je všeobecne uznávaný za vynikajúce remeselné spracovanie, ktoré sa prejavuje každým výrobkom, ktorý ponúkame. Ferragamo má široký sortiment produktov, či už ide o obuv, kabelky, doplnky, opasky, šperky, okuliare, vône, hodinky a mnoho ďalších. Pásy Ferragamo sú známe ikonickými vzormi s najlepšou kvalitou. Pásy Salvatore Ferragamo prenikajú široko do indického módneho priemyslu vďaka svojej elegancii a vynikajúcemu materiálu. Má obchody v Karnatake, Maharashtra a Dillí a je k dispozícii aj online. Opasky Salvatore Ferragamo India ponúkajú všetky najnovšie trendy podľa vašich potrieb. Je k dispozícii v rôznych atraktívnych prevedeniach s množstvom studených farebných možností.

Najnovšie a najlepšie modely opaskov Salvatore Ferragamo pre pánov a dámy:

Tu je 10 najlepších opaskov Ferragamo pre mužov a ženy s obrázkami.

1. Reverzibilný a nastaviteľný Ganciniho pás:

Reverzibilný a nastaviteľný pás Gancini

Tento nádherne spracovaný červený a zlatý opasok Ferragamo je vyrobený z prirodzene zrnitej kože. Expresná spona je kus elegantného dizajnu s kontrastnou vložkou na okraji a malými skrutkami. Dodá vášmu oblečeniu elegantný vzhľad. Tento rafinovaný obojstranný pás je plne nastaviteľný a obojstranný, aby zaistil dokonalé prispôsobenie. Ferragamo je nevyhnutným doplnkom pre ženu, ktorá oceňuje luxus. Vytvára štýl bez námahy, ktorý vyhovuje vášmu oblečeniu. Vyrobené v Taliansku.

2. Nastaviteľný hnedý opasok Gancini:

Nastaviteľný Gancini Brown Bel

Ferragamo prináša novú definíciu luxusu v 21. storočí. Pozrite sa na Ferragamo, aby bol váš ležérny šatník vždy aktuálny. Tento hnedý opasok Ferragamo s prackou Gancini je vyrobený z rafinovaného semišu a ponúka štýlové širokopásmové pripojenie a jemné logo dizajnéra vyryté vpredu, bezšvové, vyrobené v Taliansku. Tento najlepší opasok Ferragamo dodá ležérnym a elegantným outfitom elegantný vzhľad.

3. Veľký opasok Gancini Ferragamo pre ženy:

Dámsky opasok Gancini Ferragamo

Táto jedinečná estetika značky vytvorila niekoľko skutočne výrazných kúskov, ktoré prekonávajú sezónne trendy. Uplatnite si svoje postavenie s týmto luxusným najlepším čiernym a zlatým opaskom Ferragamo pre ženy z kolekcie Gancini. Tento čierny a zlatý opasok veľkosti S dodáva elegantný vzhľad prostredníctvom vzoru zlatých cvokov. Tento kožený opasok Ferragamo premení každý outfit na elegantný vzhľad.

4. Nastaviteľný Ganciniho oranžový pás:

Nastaviteľný oranžový opasok Gancini

Odborne vyrobený opasok Orange Ferragamo dodá vášmu oblečeniu ženský vzhľad. Konkrétne sa naši kreatívni návrhári rozhodli pre svieži a ženský prístup k štýlu Ferragamo. Je vizuálne ohromujúci a zároveň robustný. Má tiež nastaviteľný strih so zapínaním Gancini so sponou v zlatom tóne. Tento luxusný opasok štýlovo štruktúruje vaše odevy. Vyrobené v Taliansku.

5. Opasok na šaty pre ženy Vara:

Dámsky opasok s mašľou Vara

Vara je schopná vytvoriť ženský, nadčasový a módny štýl. Kreatívny riaditeľ hľadá nové, moderné cesty k dosiahnutiu tohto cieľa. Môžete ich nosiť k akýmkoľvek šatám podľa vášho výberu a dodať im elegantný vzhľad. Opasok na šaty Ferragamo má nastaviteľný strih. Tento čierny opasok Ferragamo je dokonalým doplnkom k šatám, bez ktorého nikdy nebudete.

6. Box na opasok Gancini pre mužov:

Box na opasok Gancini pre mužov

Ferragamo verí, že pocit človeka je najlepšie vyjadrený štýlom. Ich dizajn sa bude hodiť k akejkoľvek nálade a bude sa hodiť k akejkoľvek príležitosti. Spínací box obsahuje kožu najvyššej kvality s dvojitými textúrami. Má sponu Gancini s lešteným povrchom a je nastaviteľná. Najzaujímavejšou vecou je, že sponu je možné nahradiť novými verziami a hrať s rôznym oblečením.

7. Diamantový pás Ferragamo Bling:

Diamantový pás Ferragamo Bling

Zachyťte esenciu talianskeho luxusu a pôvabu s najnovšou kolekciou Ferragamo. Modrý opasok Salvatore Ferragamo s diamantmi je vybavený nastaviteľným popruhom, detailmi dierovacích dierok a jemným logom dizajnéra vyrytým na prednej strane, ktoré spolu s luxusným materiálom a odborným dizajnom zobrazuje zručné remeslo. Je nevyhnutné, aby ste dodali každodennému outfitu punc farby. V ideálnom prípade je možné nosiť k akýmkoľvek šatám, aby ste vytvorili večný dojem.

8. Nastaviteľný Ganciniho pás:

Nastaviteľný Ganciniho opasok

Biely opasok Ferragamo je štýlovým kúskom s výraznou estetikou. Ich vzor spony podpisu je samozrejme naďalej celosvetovo uznávanou oporou v každej kolekcii. Tento bielo -strieborný opasok Ferragamo sa môže pochváliť súčasným pocitom a moderným vzhľadom. Tento biely opasok Ferragamo ponúka nastaviteľný strih s hladkým koženým opaskom doplnený tonálnou sponou Gancini. Pridajte si to do svojej zbierky a ukážte, že ste v obraze.

9. Nastaviteľný opasok Tan Gancini:

Nastaviteľný opasok Tan Gancini

Toto talianske označenie sa stalo módnou veľmocou a jednou z najvyhľadávanejších v tomto odvetví. Dvojitá spona Gancini je umiestnená v strede tohto klasického opáleného opaska Ferragamo. Ferragamo ponúka špičkové štýly, ktoré vyvažujú čisté, moderné siluety so silnými tvarmi a inovácie s kultivovanosťou. Nepoškvrnene vyrobené v Taliansku. Má nastaviteľný strih so striebornou sponou Gancini.

10. Nastaviteľný ružový pás Gancini:

Nastaviteľný ružový opasok Gancini

Ferragamo je preslávené po celom svete vďaka svojmu nádherne spracovanému príslušenstvu, ktoré predvádza tento úžasný ružový opasok. Ponúka eklektické štýly charakterizované experimentálnym prístupom. Je vyrobený z tepanej kože a spony Gancini so zlatými tónmi a má nastaviteľný strih. Ochutnajte svoj ženský vzhľad. Tento ružový opasok Ferragamo je šatníkom, ktorý musí mať každá milovníčka módy. Urobte to, čo nosíte, spoločensky uvedomelé.

Znovuobjavenie je ďalšie meno Ferragama. Štítok neustále inovuje na nových dizajnoch. Tento článok opakuje značku, čím vysvetľuje význam značky vo svete, najmä v Indii. V tomto článku sme zopakovali 10 najlepších opaskov Ferragamo pre mužov a ženy spolu s materiálom a detailmi spony. Žiadny šatník nie je kompletný bez správneho príslušenstva a Ferragamo je známy svojou bezchybnou zbierkou doplnkov. Ak zistíte, že tento článok súvisí, napíšte nám. Pripomienky a spätná väzba sú vítané. Podeľte sa s ostatnými milovníkmi Ferragama.