9 najlepších a obľúbených reverzibilných opaskov pre mužov

Na trhu je menší výber pánskych doplnkov a oblečenia. Možno nekupujú veci tak často ako ženy. Jedna vec, ktorú si každý muž kúpi, je však opasok a dopĺňa ich nakupovanie, ak dokáže nájsť reverzibilný pás..

Najnovšie a štýlové prevedenie reverzibilných pásov pre mužov a ženy:

Tu je pohľad na 9 najlepších reverzibilných pásov, ktoré môže muž používať vo svojom každodennom živote.

1. Pánsky kožený obojstranný opasok Tommy Hilfiger:

Pánsky kožený obojstranný opasok Tommy Hilfiger

Opasky Tommy Hilfiger sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a sú vyrobené v Číne. Uprednostňujú ho mladí aj starí ľudia. Keď budete používať tento opasok, budete sa cítiť skvele vďaka jeho modernému a módnemu štýlu.

2. Pánsky kožený obojstranný opasok Kenneth Cole Reaction:

Pánsky kožený obojstranný opasok Kenneth Cole Reaction

Niektorí muži si myslia, že opasok nie je dôležitým doplnkom ich módy. Pás však dodáva pánskemu oblečeniu extra vzhľad. Pri výbere opaskov by ste mali dať na rady módnych guruov a siahnuť po bielych a sivých obojstranných pásoch Kenneth Cole Reaction. Majú šírku 1,25 palca a sú k dispozícii vo všetkých štandardných dĺžkach.

3. Pánsky hladký kožený obojstranný opasok Calvin Klein:

Pánsky obojstranný hladký kožený opasok Calvin Klein

Ak máte nedostatok peňazí a chcete si kúpiť opasok, kúpte si dva v jednom. Pánske obojstranné pásy Calvin Klein sú k dispozícii iba od veľkosti 32 do 40. Jedná sa o najlepšie reverzibilné pásy, pretože sú najlepšou voľbou pre zákazníkov a vždy dochádzajú zásoby. Nedajú sa ľahko zlomiť a dajú sa používať dlho, pretože sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu.

4. Reverzibilný pánsky reverzačný pás Kenneth Cole Reaction:

Pánsky reverzačný pás Kenneth Cole Reaction

Tento obojstranný pánsky opasok má mnoho výhod. Po prvé, ten, kto nosí tento pás, vyzerá moderne s jednoduchou textúrou a po druhé, jeho reverzibilné vzory poskytujú čiernu a hnedú farbu. Ak vás teda nudí nosiť rovnakú farbu denne, vyskúšajte tento opasok. Vďaka tomu budete vyzerať rozkošne.

5. Pánsky reverzibilný pás Nautica:

Pánsky obojstranný opasok Nautica

Jedná sa o opasok jednoduchého štýlu, ktorý nosí každá mužská veková skupina ako mladý alebo starý človek. Ľudia radi nosia čiernu farbu a tento opasok sa dodáva iba v čiernej farbe. Pri použití tohto obojstranného pásu sa muž cíti trochu sebaisto.

6. Pánsky reverzibilný opasok na okraji pera Kenneth Cole Reaction:

Pánsky obojstranný opasok s perom od Kennetha Cole Reaction

Reverzný opasok s perovým okrajom nosia väčšinou školáci, pretože farba tohto pásu sa zhoduje s ich školskou uniformou. Je najvyššie hodnotený medzi zákazníkmi. Hodí sa k akejkoľvek farbe látky, pretože jej hnedá farba dodáva nositeľovi úžasný štýl.

7. Pánsky reverzibilný plakový pás štyri v jednom od Calvin Klein:

Pánsky reverzibilný plaketový pás Calvin Klein

Výrobky tejto značky sú vysoko kvalitné. Horná časť tohto pásu je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka. Vďaka jednoduchosti a štýlovému vzoru môže tento opasok nosiť každý muž, či už je to podnikateľ, študent alebo pracujúci.

8. Pánsky reverzačný pás Kenneth Cole Reaction:

Pánsky reverzný pás Kenneth Cole Reaction

Opasky Kenneth sú pre tých, ktorí radi nosia značkové výrobky. Štýl tohto pásu je rozkošný, čo priťahuje muža k nákupu. Zákazníci ho radi nosia kvôli jeho kvalite a dizajnu hornej časti. Tento opasok je k dispozícii pre každého muža veľkosti a veku.

9. Rukavičný kožený opasok Saks Fifth Avenue:

Reverzibilný kožený opasok Saks Fifth Avenue

Saks Fifth Avenue je renomovaná spoločnosť, ktorá je známa svojou kvalitou a pánskou kolekciou. Tento opasok je obojstranný s hladkou čiernou textúrou na jednej strane a na druhej strane má štýl textúry hnedej kože. Podľa farby obuvi môžete pracku roztočiť podľa vlastného želania.

Je to veľmi ťažká úloha pre muža vybrať si správny dizajn opaska do kancelárie alebo na večierok. Tieto obojstranné pásy sú k dispozícii v rôznych farebných kombináciách, textúrach a štýloch, vďaka ktorým bude pánsky outfit vyzerať najlepšie a v skupine ľudí sa budú cítiť pohodlne a sebavedomo..