Najlepších 9 očných make -upov pre čierne oči

Oči sú krásnou a príťažlivou črtou ženskej tváre a pravdepodobne prvou vecou, ​​ktorú si všimnete v momente, ako vojde dverami. Nanášanie dobrého make -upu na ne môže byť skutočne silným nástrojom. Je však dôležité poznať správne techniky a štýly. Preto sme v tomto článku zdieľali to najlepšie z nich.

Jednoduché líčenie očí pre čierne oči:

Tradičné dymové oči:

očný make -up pre čierne oči

Skvelý spôsob, ako upraviť tieto krásne čierne oči, je získať tradičný dymový nádych. Na to budete potrebovať očnú linku, očné tiene a riasenku. Môžete tiež použiť ozdobné umelé riasy, aby ste získali ten dynamický vzhľad. Skúste tiež malú kombináciu ružových a broskyňových očných tieňov.

Štýlové a elegantné letné oči:

Štýlové a elegantné letné oči

Tento očný make -up je ideálny pre všetky vaše letné párty. Na oči najskôr použite kombináciu ružového, broskyňového a ružového zlata. Potom vytvorte očné linky hladké čiary a na vrch pridajte malé trblietky, ak sa vám to páči. To vám dodá veľmi sexy a atraktívny vzhľad a prinesie vám veľa komplimentov.

Bohyňa:

Bohyňa

Tento make -up bol navrhnutý pre tých, ktorí majú výrazné oči. Vyzerá to štýlovo a veľmi otvorene. Maľovať oči chladným modrým očným tieňom a potom pomocou očných liniek vytvárať hladké metličky čiernych liniek, po ktorých nasleduje pekný dotyk kajalu nižšie, je to, čo potrebujete. Pomocou riasenky tieto riasy zdvihnite.

Čierne oko:

Čierne oko

Ďalším hypnotizujúcim a inovatívnym štýlom je líčenie čiernych očí. Bude to vyžadovať iba čierny očný tieň a očnú linku. Zmes oboch nanesených na horné viečko bude vyzerať úplne atraktívne. Pokúste sa vytvoriť ten rozmazaný vzhľad na vrchu, ako aj nižšie. Nerobte to príliš ťažké. Trochu svetla je dobré.

Modré oči:

Modré oči

Make -up Ocean Blue Eye je to, čo potrebujete, aby ste vyzerali ako absolútna diva. Je to určite najlepšie pre párty vzhľad a vyzerá skvele s čiernymi šatami. Je ideálny pre tých, ktorí majú čierne oči a používa ho niekoľko vizážistov a odborníkov.

Svadobný make -up:

Svadobný make -up

Ak sa niekto z vás zúčastňuje svadby v tejto sezóne alebo sa ženíte sám; tento makeup je niečo, čo by ste mali vyskúšať. Kombinácia zlatej a hnedej je úplne vynikajúca. Nielen to; tým získate aj iný a elegantný vzhľad. Dobrá očná linka mu dodá na šarme.

Dazzler:

Dazzler

Ďalší očný make -up, ktorým sa môžete pokúsiť pochváliť, je oslnivý. Tento používa perfektnú kombináciu svetlo zlatej a fialovej a vyzerá ako celebrita. Uistite sa, že čiara, ktorú vytvoríte ceruzkou, je tenká. Nechcete urobiť hrubú čiaru; inak krása očných tieňov nevyjde dobre.

Zlaté oko:

Zlaté oko

Make -up Golden Eye je ohromením pre tých, ktorí majú čierne oči. Používa zlaté trblietky a dobre definovanú líniu vytvorenú pomocou vložky. Uistite sa, že máte veľmi dobre navlečené obočie a či ste správne nalíčili tvár. Vylepší celý váš vzhľad.

Kreatívne oko:

Kreatívne oko

Kreatívny očný make -up používa skvelú kombináciu piatich farieb. Niektoré pekné sivé škvrny pod okom tiež vyzerajú celkom inovatívne a príťažlivo. Vyžaduje tiež kvalitný kajal a vložku, aby sa zabránilo rozmazaniu.