Ako urobiť očný make -up perfektne?

Nanášanie očného make -upu nie je také strašidelné, ako to vyzerá, najmä keď stojíte v strede uličiek make -upu. Akonáhle sa naučíte základy, môžete si urobiť vlastné líčenie očí ako profesionál. Existuje množstvo osvedčených tipov a trikov na líčenie očí, o ktoré sa s vami dnes podelím. Všimnite si tieto základy a riaďte sa nimi …. Nie je to vôbec ťažké.

Ako urobiť očný make -up:

Ako urobiť očný make -up

Pripravte si oči: Prvým krokom je napenenie očných viečok pomocou očného laku. Očné viečka sú najmastnejšou časťou tváre, a preto make-up nezostane dlho, ak si pred líčením očí nanesiete oči, vydrží dlho. Mastnotu môžete tiež znížiť nanesením odličovača bez alkoholu a potom poprášiť sypký púder na viečka. To vám poskytne viečka bez oleja a tiež zvýši výdrž vášho očného make-upu.

Očné linky: Líčenie očí sa nikdy nedokončí bez očných liniek, ale začiatočníčky sa pri aplikácii očných liniek mýlia a to môže zničiť celý vzhľad. Na aplikáciu môžete použiť tekuté, ceruzkové a gélové očné linky.

• Tekutá vložka: Tekuté očné linky sú intenzívne, lesklé a dlhotrvajúce, ale aplikácia tekutej linky môže byť náročná. Pre úhľadný vzhľad položte lakeť na rovný a stabilný povrch. Teraz naneste krátke linky namiesto nanášania očných liniek naraz, získate tak rovnomernú a rovnú linku na oči.

• Ceruzka na oči: aplikácia ceruzky na oči je veľmi jednoduchá, naneste ťah priamo na viečka a máte hotovo. Môžete tiež rozmazať ceruzkové očné linky pre dramatickejší vzhľad make-upu.

• Gélové očné linky: gélové očné linky sú najnovším trendom a na aplikácii takýchto aplikátorov na očné linky najviac záleží. Na aplikáciu gélových očných liniek by ste mali použiť dobrý tenký a šikmý štetec. Umyte aplikátor v gélovej nádobe na očné linky a začnite ho nanášať od stredu viečka, pretože kefka obsahuje extra produkt, a ak začnete od kútika očí, nebude to pôsobiť úhľadne a čisto. Teraz rozložte očné linky doľava a doprava. 😀

Pre čistú aplikáciu potiahnite kútik oka prstom smerom von a potom začnite nanášať očné linky v priamke. A navrhovala by som vám použiť ceruzku na očné linky, pretože je to najľahšie na použitie a nebudete mať s jej používaním žiadny problém.

Kliknutím na seba:

Očné tiene: Nikdy nenanášajte očné tiene prstami a špongiou, na profesionálny vzhľad používajte vždy dobrú kefku na očné tiene. Na obočie naneste vždy svetlé očné tiene, na vrásky stredný odtieň a na záhyby tieň očných tieňov. Ak používate krémové očné tiene, majte na pamäti, že „menej je viac“ a používajte svetlé a menej očných tieňov. Na aplikáciu používajte jemné, jemné ťahy, pretože tvrdšie ťahy môžu viesť k chaotickému vzhľadu make-upu. Ak používate viac ako dva tiene na očné tiene, poriadne ich zmiešajte prstami alebo zúženou miešacou kefkou. Ak ste novým očným make-upom, vyskúšajte jednobarevný vzhľad očí, pretože vám to ušetrí miešanie dvoch farieb. Potom, čo dokončíte vzhľad … .. použite q-tipy namočené v odstraňovači očného make-upu a odstráňte rozmazané očné tiene alebo akékoľvek vypadávajúce vlasy.

Riasenka: Pozrite sa priamo a vyberte prútik z trubice riasenky. Prútik položte na hornú stranu očných rias a pohybom nahor a dozadu ho pohybujte nahor. To vám dodá zvlnený efekt a navyše dodá vašim riasam objem. Naneste 2-3 vrstvy a nežmurkajte očami, pokiaľ riasenka nezaschne. Začnite nanášať riasenku vždy spodnými riasami, aby ste sa vyhli neporiadku. Na nižšie mihalnice naneste riasenku len na najvyšší, zakrivený bod v blízkosti korienka, pretože vám otvorí oči..

Aby ste zabránili hrudkovaniu mihalníc, nechajte prvú vrstvu riasenky zaschnúť a potom naneste iba druhú vrstvu. Ak sa vám riasenka dostane do kontaktu s viečkami, použite q-tipy namočené v odličovači očí.

Obočie: Obočie môže spôsobiť alebo poškodiť celý váš vzhľad, takže ak máte tenké alebo svetlé obočie, správne ich vyplňte, aby ste získali výraznejší vzhľad. Na správne vyplnenie obočia použite hnedú mašličku … Nikdy nepoužívajte čiernu ceruzku, pretože bude pôsobiť neprirodzene a zle.

Ako vyplniť obočie:

Vytlačte ďalšie chĺpky bez narušenia tvaru obočia; To poskytne definovaný vzhľad. Na to môžete použiť aj holiaci strojček na obočie, ktorý je na trhu ľahko dostupný.

S ceruzkou na obočie začnite vypĺňať spodnú časť obočia najskôr tam a späť.

Teraz sa presuňte do stredu obočia a krátkymi ťahmi štetca úplne premiešajte očné tiene, získate prirodzený vzhľad..

Nakoniec obočie upravte čírym gélom.

Niekoľko ďalších trikov:

Ak máte malé oči, naneste tenkú čiaru pozdĺž vnútorného dolného viečka bielou ceruzkou na oči, aby vaše oči boli veľké. Ak ste tmaví, použite zlatú béžovú ceruzku na oči, ktorá bude dopĺňať vašu pleť.

Aby oči vyzerali menšie, naneste na celé viečko očné linky a použite tmavé odtiene očných tieňov. Ak máte veľké oči, môžete sa pozerať na dymový pohľad, pretože to bude vyzerať skvele a taktiež vaše oči budú vyzerať menšie.

Pre jednoduchý každodenný vzhľad použite farebné očné linky a naneste tmavú kohl …… Tento trik je skvelý pre začiatočníkov, ktorí chcú každodenný krásny a jemný očný make -up..

Zarovnajte čiaru ponoru, aby ste získali extra dojem z očného make -upu. To robí líniu rias plnšou a hustejšou.

Ak nemôžete vytvoriť rovnú linku na očné linky, rozmazajte celý vzhľad a poskytne vám úhľadnú linku, ktorá je v dnešnej dobe veľmi „in“.

Ak ste spravodlivé a máte tmavočierne obočie, zosvetlite ich jemným odfarbením, aby boli menej tvrdé. Použite bielidlo na tvár a nechajte pôsobiť 3-4 minúty.