Ako urobiť očný make -up Angelina Jolie?

Angelina Jolie je známa svojim líčením mačacích očí. Líčenie drží celkom jednoducho a ak ste ju videli na červenom koberci, rada športuje v tmavých farbách pier.

Niekedy športuje s ľahkými dymovými očami a v tých prípadoch rada športuje s ľahkým líčením pier. Jej črty tváre sú veľmi kontúrované. Takže sa skutočne nemusí namáhať dávať príliš veľa bronzera, aby boli ostrejšie.

O jej líčení očí sa často hovorilo v meste. Vizážisti a dievčatá milujúce make -up jednoducho radi vyskúšajú jej očný make -up.

líčenie očí angelina jolie

Ako získať vzhľad:

  • Očistite tvár ľahkým Ph vyváženým umývaním tváre.
  • Ďalej použite opaľovací krém alebo zvlhčovač, ak je noc. Nechajte pôsobiť 1 minútu na koži. Vďaka tomu bude pokožka vlhká. To je obzvlášť dôležité, ak máte starnúcu pokožku alebo máte jemné linky a vrásky.
  • Teraz použite primer na očné viečka, ak je k dispozícii, alebo na celú tvár. Vďaka tomu vám makeup vydrží dlhšie.
  • Nasledujte korektorom, aby ste zakryli všetky škvrny, modrasté žilky, kazy alebo tmavé kruhy. Ďalej použite základ.
  • Začnite očným tieňom tónovaným v mäse. Používajte štetcom na očné tiene po celom viečku a roztiahnite až po obočie.
  • Mali by sme pamätať na to, že Angelina Jolie vždy udržiava očné viečka neutrálne a niekedy zvonku s ľahkým dymovým nádychom. Na záhyb a vo vonkajšej časti horného viečka by ste teda mali použiť sivý odtieň. Použite to aj so šikmou kefkou veľmi blízko spodnej línie rias.
  • Teraz, ak chcete ľahký dymový nádych, vezmite si hnedú a použite na záhyb cez sivú farbu. Rovnakú farbu použite na 1/3 vonkajšej strany horného viečka. Vytvorte mierny okrídlený vzor.
  • Použite malý zvýrazňovač v striebornej farbe a použite na horné kosti obočia. Vaša práca s očnými tieňmi je hotová.
  • Teraz si nakreslíme pohľad na mačacie oko, ktorý Angelina rada športuje. Začnite so šikmým štetcom a gélovou očnou linkou. Začnite od vnútorného rohu horného viečka. Pokračujte až na druhý koniec, pričom šírka očnej linky je po celom viečku takmer rovnaká. Ukončite mierne nahor naklonený tvar, aby vytvoril vzor krídla vzhľadu mačacieho oka.
  • Nerobte žiadne krídla pre dolné viečko. Rovnaký vzhľad mačacieho oka môžete urobiť aj pomocou normálnej tekutej očnej linky. Výber je na tebe. Teraz pomocou kohlovej ceruzky pod spodnými riasami vytvorte otvorenejší vzhľad očí. Ak idete po dymovom efekte, túto linku trocha rozmazajte štetcom typu Q.

Teraz sa dostaneme k hlavnej časti očného make -upu, bez ktorej nie sú oči Jolie úplné. Áno, uhádli ste správne; tieto celebrity sa jednoducho nezaobídu bez dvojice falzifikátov. Vezmite si teda kulmu na mihalnice. Natočte svoje prirodzené mihalnice. Na horné aj dolné riasy naneste trochu maskary.

Na umelé mihalnice ihneď naneste lepidlo a prichyťte ich pinzetou. V prípade potreby ich podržte minútu, aby sa dali opraviť. Po nanesení falošných líčidiel nepoužívajte viac riaseniek.

Voila! Váš očný make -up Angelina Jolie je dokončený. Ale pamätajte si, že vaše obočie musí byť správne klenuté, aby vyzeralo ako Jolie, a tiež sa nezbavujte toho, ako je pery plnšie.