Ako aplikovať a odstrániť predĺženie rias

Ak ste niekým, kto chce odvážne a veľké riasy, potom sú pre vás falošné predĺženia ako stvorené. Sú lacné a nie je ťažké ich aplikovať; aj keď by ste to mohli skúšať prvý krát, môžu vám nastať trochu ťažkosti. Môžete si kúpiť prírodné mihalnice, ktoré sú vhodné na každodenné nosenie, alebo objemové riasy, ktoré sa bežne používajú na nočné výlety a večierky. Prichádzajú v rôznych štýloch a farbách a sú veľmi elegantné a vzhľadovo atraktívne.

predlžovanie mihalníc

Ak ste jedným z tých, ktorí dúfajú, že experimentujú s predĺžením mihalníc, odporúčame vám tento článok, pretože obsahuje potrebné pokyny, ktoré vám pomôžu v procese aplikácie a odstraňovania. Preto si pozorne prečítajte a riaďte sa tým.

Rôzne typy predĺžení mihalníc:

Používajte riasenku:

Ak chcete použiť predĺženie mihalníc, na oči naneste riasenku, ktorá bude pôsobiť ako základ. Niektorí z vás sa možno čudujú, prečo by ste tento produkt potrebovali, keď sa aj tak chystáte naniesť falošné mihalnice. Ale je najlepšie byť trpezlivý a rady starostlivo dodržiavať. Mihalnice si môžete aj trocha natočiť.

Použiť čiernu ceruzku:

Na horné viečko naneste trochu čiernej ceruzky a urobte na ňu čiernu hrubú čiaru, aby ostatní nevedeli, kde začínajú skutočné mihalnice. Neaplikujte predĺženia príliš blízko línie mihalníc, pretože príliš veľa lepidla na líniách vedie k strate mihalníc. Buďte opatrní, keď to robíte.

Prilepiť rozšírenia:

Teraz vezmite svoje predĺženia a veľmi jemne ich prilepte na líniu rias. Než to urobíte, naneste lepidlo malým štetcom. Robte to s veľkou opatrnosťou a starostlivosťou, pretože na konci dňa sú vašimi očami a nechcete veci pokaziť.

Znova použite riasenku:

Po nanesení predĺžení naneste ďalšiu vrstvu maskary a zmiešajte ju s riasami. Výsledkom bude veľmi jemný a atraktívny vzhľad. Potom budú vaše oči vyzerať veľké, krásne a veľmi príjemné.

Nikdy neťahať:

Teraz prichádza tá ťažšia časť; odstránenie. Keď to robíte, vždy pamätajte na jednu vec. Nemusíte si vyťahovať mihalnice. To spôsobí obrovskú bolesť a poškodenie. Zostaňte trpezliví, postavte sa pred zrkadlo a postupujte podľa pokynov.

Čistiaci olej:

Na odstránenie predlžovania mihalníc použite pekný čistiaci olej a trochu votrite do vatových tampónov. Nesnažte sa trieť očné viečka. Teraz jemne vmasírujte línie mihalníc. Tým sa uvoľní lepidlo a uľahčí sa odstraňovanie.

Opláchnutie:

Keď boli rozšírenia odstránené, chvíľu ich opláchnite vo vode. Tým sa odstráni prebytočný olej a lepidlo, a tým vám umožní ich použitie nabudúce. Nezabudnite, že oplachovanie je veľmi dôležitou súčasťou odstránenia nadstavca, preto to berte vážne.

Vložte tkanivá:

Teraz si dajte falošné mihalnice, aby sa mohli cez noc tvarovať. To vám umožní znova použiť rozšírenia, keď idete von.

Čistiť oči:

Posledná vec, ktorú musíte urobiť, je vyčistiť oči. Niekoľko minút ich dôkladne umyte studenou vodou. Potom, čo ich osušíte uterákom, použite dobrý čistiaci prostriedok na oči, aby bolo lepidlo a olej úplne odstránené. S týmto dokončíte aplikáciu a odstraňovanie umelých mihalníc.