4 Populárne očné krémy Neutrogena v Indii

Americká značka starostlivosti o pleť, vlasy a kozmetiku Neutrogena bola založená v roku 1930 v Los Angeles v Kalifornii Emanuelom Stolaroffom a pôvodne dostala meno Natone. Neskôr bol premenovaný na Neutrogena. Spoločnosť Johnson so sídlom v USA & Konglomerát Johnson kúpil nezávislú spoločnosť Neutrogena v roku 1994. Od tej doby prešiel veľký kus cesty a rozšíril svoju značku vo viac ako 70 krajinách, ako je Kanada, Spojené kráľovstvo, Južná Kórea, Čína, Južná Afrika a tak ďalej. Celkové príjmy značky presahujú 6 miliárd dolárov. Neutrogena sa postupne dostala aj do Indie a časom sa etablovala ako jedinečná a obľúbená značka. Tu sú zapísané očné krémy vyrábané domom Neutrogena. Pozrime sa na ne.

Najlepšie očné krémy Neutrogena:

Poďme sa pozrieť na špičkové očné krémy Neutrogena v Indii.

1. Očný krém Neutrogena pre zdravú pokožku:

očné krémy neutrogena

Klinicky bolo preukázané, že očný krém pre zdravú pokožku Neutrogena redukuje výskyt jemných liniek a vrások a zvyšuje pevnosť pokožky okolo očí. Očný krém je kombinovaný s receptúrami, ako je patentovaná melibióza, derivát prírodného cukru, vitamíny A, C. & E a pro-vitamín B5, ktoré udržujú pevnosť a hydratujú oči, pričom si zachovávajú vlhkosť. Vzhľad tmavých kruhov je viditeľne obmedzený optickými rozptyľovačmi svetla.

2. Neutrogena Očný krém na rýchle vrásky:

Očný krém na rýchle vrásky Neutrogena

Tento očný krém na rýchle vrásky od domu Neutrogena tvrdí, že funguje rýchlo s viditeľnými výsledkami na koži v priebehu jedného týždňa. Očný krém je kombinovaný s vlastnosťami Retinolu SA, komplexu glukózy a kyseliny hyalurónovej, ktoré pomáhajú zvlhčovať a spevňovať pokožku okolo očí. Tiež hydratuje pokožku a dodáva jej nový, omladený vzhľad. Zmierňuje tiež stopy vranových nôh, jemné linky a redukuje tmavé kruhy.

3. Neutrogena Fine Fairness očný krém:

Neutrogena Fine Fairness očný krém

Neutrogena Fine Fairness očný krém je skvelým prostriedkom, ako sa zbaviť opuchov pod očami a tmavých kruhov. Je to vynikajúci očný krém, ktorý viditeľne redukuje jemné linky, vačky a tmavé kruhy pod očami, ku ktorým dochádza v dôsledku nedostatku spánku a stresu, vďaka ktorým vyzeráte unavene. Pre každý deň svieži a jasný vzhľad je tento jemný očný krém Neutrogena kombinovaný s vlastnosťami prírodných minerálov a sľudy, ktoré rozjasňujú vzhľad oblasti očných kontúr. Výrobok je dodávaný v krémovej štruktúre a na absorpciu do pokožky je potrebné len dostatočné množstvo.

4. Očný krém Neutrogena Rapid Dark Circle Repair:

Očný krém Neutrogena Rapid Dark Circle Repair

Tento špeciálny očný krém vyrobený v dome Neutrogena je nádhernou receptúrou, ako sa zbaviť tmavých kruhov a opuchov v okolí očí. Výrobok tvrdí, že tmavé kruhy pod očami viditeľne redukuje. Pomáha tiež vyrovnať odtieň pokožky pod očami spolu s okamžite rozjasňujúcimi tieňmi pod očami, ktoré sú spôsobené unavenými očami. Tento rýchly očný krém na tmavé kruhy od Neutrogena sa môže nanášať samotný alebo sa dá gélovať aj make-upom. Tento produkt je testovaný oftalmológom, a preto je bezpečné použitie. Tento výrobok má textúru ako krém, a preto sa ľahko vstrebáva do pokožky.