9 najnovšej kolekcie Diwali Kurta pre mužov, ktoré vyskúšate v tejto sezóne

Niet divu, že predvečer festivalu Diwali bude každý rok výnimočný. Nosenie špeciálnych odevov, ako v ten deň, by malo byť niečo výnimočné a pozoruhodné. Tu sú najlepšie a trendové modely kurty pre mužov pri nosení v diwali.

Najlepšie a štýlové návrhy Diwali Kurta pre pánov v Indii:

Tu je významná kolekcia top 9 pánskych kurt pre Diwali.

1. Svadobná hodvábna pánska Kurta:

Svadobná hodvábna pánska Kurta pre Diwali

Zadržte dych a prehliadnite túto špeciálnu kurtu pre mužov Diwali v nádhernom tieni je morskej modrej. Jedná sa o lýtka Kurta s ladiacim šálom a pyžamom, ktoré dotvárajú jeho vzhľad. Má zvodnú výšivku na hrudi s golierom. Užite si festival s takýmto oblečením Kurta z hodvábnej výšivky.

2. Pandžábsky hodváb Kurta pyžama:

Punjabské hodvábne pyžamo Kurta pre Diwaliho

Pozrite sa na krémovo tienenú kurtu pre mužov s žakárovým materiálom s rovným strihom. Na krku a tiež v rukávoch má výšivku, čo je ozdobou tejto Kurty. Je k dispozícii vo všetkých veľkostiach, aby vyhovoval väčšine mužov a má pozoruhodný vzhľad, vďaka ktorému je vhodný na nosenie pri zvláštnych udalostiach..

3. Oranžové etnické oblečenie Kurta:

Oranžové etnické oblečenie Kurta pre Diwali

Pozrite sa na túto surovú hodvábnu brokátovú tkaninu Diwali Kurta pre mužov. Toto oranžovo sfarbené oblečenie je také výstredné a očarujúce, že je ideálnou voľbou pre špeciálne udalosti, ako je Diwali. Je dobre nezlučiteľné so svetlým horčicovým odtieňom pyžamy. A je to samozrejme druh etnického oblečenia.

4. Silk Kurta Royal Blue Dupion:

Royal Blue Dupion Silk Kurta pre Diwali

Prichádza ďalšia senzačná róba diwali Kurta pre mužov. Je v čisto kráľovskej modrej farbe s plnými rukávmi a na krku a rukávoch má hrubú zlatú čipku. Zvolenou tkaninou je opäť materiál Dupion Silk, ktorý sa väčšinou hodí pre pánske kurty. Dodáva sa aj vo variantných veľkostiach.

5. Indické oblečenie na bežné nosenie Kurta:

Indické oblečenie na voľný čas Kurta pre Diwali

Pozrite sa na tieto gaštanové tieňované krátke nohavice Kurtafor, ktoré sú ideálnym oblečením na bežné nosenie. Stále je uprednostňovaná ako špeciálna kurta Diwali pre mužov, ktorá sa nemôže zhodovať s normálnym pyžamom alebo typom Patiala, ako je znázornené na obrázku. Poskytuje plný komfort a očarujúci vzhľad tým, ktorí nepreferujú veľa efektných outfitov.

6. Tradičná Kurta pre festivaly Diwali:

Tradičná Kurta pre festivaly Diwali

Pozerajte sa na túto bohatú krémovú kurtu, ktorá má úplne jasný výhľad. Táto diwali Kurta pre mužov je dlhého typu Kurta a môžete ju nosiť aj na špeciálny deň, ako je svadobná hostina. Je tkaný z čistého hodvábneho bavlneného materiálu a na hrudi má nádhernú výšivku z bieleho hodvábneho vlákna.

7. Najnovší etnický dizajnér Kurta:

Najnovší etnický dizajnér Kurta pre Diwali

Je to jednoduchý a jednoduchý základný dizajn Kurta pre mužov, ktorý je vyrobený z materiálu Jacquard. Je krásne ozdobený zlatým oranžovým odtieňom, má tri štvrté plné rukávy a golierový krk. Táto Kurta je považovaná za najlepšiu perfektnú voľbu, pretože DiwaliKurta prináša príjemný pocit, kto ju nosí.

8. Trendy Maroon Kurta:

Trendy Maroon Kurta pre Diwali

Teraz si vyberte túto jedinečnú gaštanovú farbu Kurta, ktorá sa nezhoduje s rovnakým odtieňom pyžamy. Je pre ľudí, ktorí sa nerozhodnú pre kontrastný vzhľad. Táto pánska diwali Kurta je vyrobená zo surového bavlneného hodvábneho materiálu a taktiež gravírovaná výraznou výšivkou na hrudi..

9. Štýlové zelené pyžamo Kurta:

Štýlové zelené pyžamo Kurta pre Diwaliho

Je svetlo zeleného odtieňa Kurta kompletne tkaný pomocou žakárového materiálu. Sú plné rukávy a majú výstrihový vzor na golierovom krku a okraji rukávov. Táto dlhá Diwali Kurta je ideálnou voľbou pre dokonalé indické etnické oblečenie.

Vyberte si jeden z nových radov pánskych špeciálnych kurt Diwali. Môžete sa rozhodnúť pre svoju obľúbenú farbu a materiál, ktorý vám vyhovuje. Každý druh je špeciálny svojho druhu a má výraznú kombináciu rôznych odtieňov. Dokonale vyhovujú dopytu po oblečení na špeciálne sviatočné obdobie.