15 pohodlných priehľadných košieľok pre ženy v noci

Nočné šaty sú už desaťročia odevom pre všetky ženy, pretože sú veľmi pohodlné a ľahké. Nočné košieľky sú k dispozícii v mnohých tkaninách, druhoch a prevedeniach, ale z toho sú priehľadné nočné šaty alebo šaty medzi ženami veľmi obľúbené, pretože vďaka nim môžu v ich oblečení pôsobiť úžasne a príťažlivo a príťažlivo. Transparentné nočné košieľky sú ozdobené nádhernou čipkou, výšivkami a magnetickými štýlmi, ktoré sú v móde.

Najnovšie a krásne priehľadné elegantné návrhy pre dámy s obrázkami:

Poďme sa pozrieť na 15 najlepších horúcich a zvádzajúcich transparentných návrhov nočného oblečenia.

1. Čipka Transparent Short Nighty:

Sú to dokonalé priehľadné nočné košieľky v odtieňoch bielej. Má tenký popruh a čipku pod prsiami, ako pásmo prepožičiava žiadostivú ilúziu zaobleného pásu. Najatraktívnejším vzhľadom tohto nočného oblečenia je čipkovaný kvet viazaný na línii poprsia, ktorý tak dodáva atraktívny a zamilovaný vzhľad..

2. Čierna farba Transparentná Nighty:

Transparentné nočné košieľky čiernej farby

Čierna farba dodáva ženám väčšiu iskru a krátke nočné šaty pre bábiky pôsobia na rovnakom linku. Vďaka hlbokému výstrihu s vypchatými košíčkami a zodpovedajúcou bielizňou je žena pred spaním zmyselnejšia a hravejšia. Môžu dokonca podnietiť vášho partnera, aby bol vášnivejší a koketnejší.

3. Kvetinová čipka Transparentná Nighty:

Kvetinová čipka Transparent Nighty

Jedná sa o najlákavejšie priehľadné nočné košele so sieťovaným popruhom Panamas. Hlboký výstrih ukazuje dekolt a rezancové ramienka s kvetinovou čipkou a volánové konce robia tento spánkový úbor úžasným a ideálnym pre každú ženu..

4. Svadobná noc Transparentná noc:

Keďže svadobná noc je najexkluzívnejším okamihom každej nevesty, noc musí byť niečím, čo v tomto bode robí nevestu lákavejšou a horlivejšou. Táto modrá noc s horúcou bielizňou by dodala magnetický pocit pre nový začiatok.

5. Long Transparent Nighty:

Dlhé transparentné nočné košieľky

Toto sú pekné a príťažlivé nočné košele pre tieto špeciálne okamihy života. Nočná košeľa má tvarovaný košíček na dekolty a príjemný strih až po kolená. Jedná sa o perfektné nočné oblečenie a sú úžasné s vhodne zladenou bielizňou.

6. Dvojdielny hodvábny transparentný nighty:

Dvojdielne hodvábne transparentné košieľky

Dvojdielne priehľadné nočné košieľky pôsobia veľmi štýlovo a ak sú navrhnuté z hodvábu, je to niečo, čo je tiež obdivované. Tkaninový hodváb je veľmi upokojujúci a vyzerá veľmi elegantne a elegantne. Nočná košeľa broskyňovej farby s róbou s kvetinovou sieťovinou sa perfektne hodí na každú príležitosť a prepožičiava jej vražedný inštinkt.

7. Priehľadné nočné šaty v štýle morskej panny:

Priehľadné nočné šaty v štýle morskej panny

Jedná sa o nebesky vyzerajúce priehľadné nočné šaty v líniách morskej panny. Asymetrický strih a hlboký výstrih zvýrazňujú oblasť trupu a poprsia, v strede je vyrazený roztomilý kvietok, vďaka ktorému sa jeho nositeľka javí ako vynikajúca a zabíjajúca..

8. Frock Type Transparent Nighty:

Jedná sa o krásne vyzerajúce priehľadné nočné košieľky v červenej farbe. Nočná bielizeň má dvojitý popruh a preddefinovaný pohár alebo bralettu a splývavú sukňu vo forme šiat, ktoré prepožičiavajú zostup a módny vzhľad. Toto sú perfektné valentínske darčeky, ktoré môžete darovať svojim blízkym a pridať im sladký úsmev na tvári.

9. Medové týždne biela priehľadná noc:

Keďže na svadobnej ceste musíte pôsobiť žiadostivejšie a vášnivejšie, aby ste si mohli predĺžiť noc, mohlo by to byť perfektné prskajúce biele priehľadné nočné oblečenie, v ktorom môžete prskať a dodať atmosfére väčšiu iskru a posilniť intimitu v novom vzťahu..

10. Mašľový uzol Satén Transparentný Nighty:

Mašľový uzol Saténové priehľadné košieľky

Sú to úžasné saténové priehľadné košieľky pre ten zmyselný a lákavý vzhľad. Úžasná farba spolu so saténovým uzlíkom na prsiach a zodpovedajúcou bielizňou pôsobia veľmi horúco a nositeľke dodávajú elegantný vzhľad..

11. Lacy Cup Stripped Transparent Nighty:

Priehľadné nočné košieľky s čipkou Lacy Cup

Tu sú elegantne vyzerajúce vyzlečené transparentné nočné košieľky so stimulujúcimi čipkovanými košíčkami. Tento typ oblečenia na spanie je celkom pohodlný a modro -biele prúžky zlepšujú vzhľad. Nočné košieľky majú sexi, atraktívny spodný chrbát a tangá.

12. Priehľadné nočné šaty s červeným ponoreným krkom:

Transparentné nočné šaty s červeným zapínaním na krk

Tento typ priehľadných nočných šiat sa perfektne predvádza a dodáva vášmu manželskému životu väčšiu iskru a pokušenie. Hlboký ponorný krk a zodpovedajúce spodné prádlo s hlbokým chrbtom a senzačná čipkovaná braletka podnecujú druhú osobu, aby sa znova zamilovala.

13. Transparentná noc pre široké postavy:

Transparentná Nighty pre široké postavy

Kto hovorí, že žena vyššej postavy nemôže nosiť priehľadné nočné košele? Jedná sa o perfektné krátke nohavice na zaväzovanie pre objemné. Sú ideálne s čiernymi a červenými šnúrkami na výstrihu a smerom dole, vďaka ktorým budú pôsobiť líščejšie a očarujúcejšie ako kedykoľvek predtým..

14. Transparentná noc v plnej dĺžke:

Toto sú nočné košieľky, ktoré môžu priniesť romantiku medzi pármi. Dlhé čipkované košieľky po členky v očarujúcej čiernej farbe s hlbokými bočnými rozparkami na bokoch pôsobia vášnivejšie a vďaka novému vzhľadu bude váš manželský život hravejší a zábavnejší..

15. Pink Net Transparent Nighty:

Transparentné ružové sieťky

Ružová farba je najobdivovanejšou farbou ľudovej ženy a ich kolekcia je nevyhnutnosťou. Ružová priehľadná detská bábika má dobre definované košíčky, takže ukážte svoje dekolty a okraje na nej, aby pôsobili zmyselnejšie. Vďaka dokonalým strunovým rezancom a sexi spodnej bielizni s polohou na chrbte vyzerá žena zanietene a sexi ako nikdy predtým.

Transparentné nočné košieľky alebo tiež známe ako nočné košieľky pre bábiky a spravidla sú doplnené zodpovedajúcou bielizňou, ktorá žene dodá sexy a horúci vzhľad. Tieto typy košieľok zbožňujú ženy na svadobnej noci, na svadobnej ceste alebo na špeciálne dátumy, pretože musia vyzerať sexi a obvyklejšie. Vezmite si preto príťažlivé a vzrušujúce transparentné nočné prádlo a dodajte svojmu vzhľadu iskru.