Výukový program pre dizajn nechtov na Candy Cane

My dievčatá sa vždy radi ozdobíme. Snažíme sa ukázať, že sme najatraktívnejšou osobou na tomto svete, počnúc stylingom vlasov až po nohy, výber nášho obľúbeného zoznamu je nekonečný! Máme rôzne druhy štýlu a módneho trendu. Jedným z trendov, ktoré sa v týchto dňoch dejú, je nail art! Je to naozaj pekné a krásne umenie zdobenia nechtov. Ak to robíte zvonku, bude to trochu drahé! Prečo to teda neurobiť doma! Dnes v tomto článku získate krok za krokom návod na „výtvarný dizajn nechtov z cukrovej trstiny“.

Candy cane nail art vzory

Výukový program pre dizajn nechtov Candy Cane:

Krok 1:

vyberte dve kontrastné farby!

V tomto kroku zozbierajte veci, ktoré musíte urobiť s nechtami, sú to tieto:

 1.  2 kontrastné farby, z ktorých chcete vyrobiť cukrovú trstinu! (odporúča sa biela a červená)
 2. Priehľadný lak na nechty.
 3. Tenké pásy pásky.

Krok 2:

Začnite tým, že na nechty nanesiete prvú farbu (napr. Naneste bielu farbu). A nechajte úplne vyschnúť! Aby sa zabránilo tvorbe pruhov.

Krok 3:  

 • Teraz vezmite tenké prúžky pásky a prilepte ich na nechty s rovnakou medzerou medzi prúžkami! (To sa robí tak, aby sa vytvorila jemná vzdialenosť medzi týmito dvoma farbami, a aby sa zabránilo hrubému alebo špinavému miešaniu) Najúčinnejším spôsobom, ako to dosiahnuť, je roztrhnutie jedno- a dvojpalcových kúskov pásky, ktoré umiestnite na viečko farby na nechty. fľašu, a potom nakrájajte na chudé prúžky, ak nechudnete!
 • Teraz, aby vaše nechty vyzerali ako cukrová trstina, musíte tieto prúžky prilepiť diagonálne na nechty!

Krok 4:

Akonáhle sú prúžky nalepené na všetky nechty, naneste druhú farbu (napr. Červenú), ako by ste použili bežnú farbu na nechty. Neváhajte a naneste farbu na nechty správne na oblasť nechtov, pretože nemá zmysel sa mýliť, aby ste dosiahli požadovaný dizajn, pretože pásiky pásky zaistia biely podklad.!

Krok 5:

 • Nechajte 2. farbu laku na nechty poriadne zaschnúť! Vôbec sa neponáhľajte, pretože by ste mohli skončiť s neporiadkom, takže buďte pokojní!
 • Po zaschnutí farby (2. farba) pásy pásky pomaly odstraňujte. A teraz naneste transparentný lak na nechty na svoj nail art dizajn, aby ste ho zaistili na viac dní!
 • A ste hotoví s krásnym dizajnom nechtov z cukrovej trstiny, vďaka ktorému budú vaše ruky vyzerať krajšie! 🙂
 • Ak ste dokonalí vo vyššie uvedených krokoch a chcete urobiť ďalšie vylepšenia alebo zmeny vo svojom nechtovom umení, pokračujte nasledujúcim postupom.!
 • Existuje ešte jeden spôsob, ako vylepšiť toto nechtové umenie odlišnejším a vylepšujúcim spôsobom!

Za týmto účelom vykonajte niekoľko ďalších krokov:

Krok 6: čo potrebuješ

 • Potrebujete tenkú farbu alebo štetec na make -up. Uistite sa, že ste naozaj tenké ako vlasy!
 • Tretia farba nechtov (voliteľné)
 • Transparentná farba nechtov

Krok 7: ponor to

Ponorte tento tenký štetec do fľaštičky s farbou na nechty. Teraz je otázkou, v ktorej farbe nechtov? Môžete si vziať úplne inú farbu (napr. Zelenú), ktorá je v kontraste k predchádzajúcim dvom farbám, alebo môžete štetec namočiť do druhej farby (napr. Červenej farby, ktorá bola urobená po nanesení základnej vrstvy)! Nerobte chybu, keď namočíte kefu do prvej farby, t. J. Aký bol váš základný náter (napr. Biela farba), pretože sa nezobrazí.

Krok 8: uplatniť

 • Teraz tenkým štetcom naneste jemnú uhlopriečku rovnobežnú s vyššie uvedeným diagonálnym ťahom (napr. Medzi dvoma ťahmi červenej farby nakreslite ešte jednu tenkú čiaru červenej/ zelenej farby), robte to naozaj opatrne a pomaly, aby ste sa nepokazili s už hotové nechtové umenie.
 • Urobte to iba vtedy, ak ste perfektní na držanie kefy.
 • Teraz po vysušení naneste transparentný lak na nechty!
 • A ste hotoví