Najlepšie obchody s nechtovým umením v Indii

Nechtové umenie bolo vždy skvelou formou umenia na celom svete a dokonca aj v Indii má veľký význam. V Indii existuje veľké množstvo umelcov, ktorí sa špecializujú na nechtové umenie, a títo umelci sú svetoznámi v tom, že robia najlepšiu formu nechtového umenia v tejto krajine. Ľudia z celého sveta sa teraz oddávajú tejto skvelej umeleckej forme a ako tetovanie to chvíľu trvalo, ale nakoniec sa to začalo veľmi rýchlo zvyšovať. V Indii je veľké množstvo skvelých obchodov s nechtovým umením, z ktorých všetky sú jedinečné a majú špecializáciu v mnohých rôznych oblastiach umenia. tieto obchody sa navzájom veľmi líšia a majú množstvo známych umelcov, ktorí robia skvelú prácu. Nechtové umenie je povinnou párty pre všetky dámy a táto forma svedčí o tom. Nižšie sú uvedené najlepšie obchody s nechtovým umením v Indii, ktoré vám uľahčia hľadanie

Najlepšie obchody s nechtovým umením v Indii

Populárne obchody s nechtovým umením v Indii:

Pozrime sa na najlepšie obchody s nechtovým umením v Indii.

Kúpele Perfect Ten Nail Spa:

Kompletné kúpele určené výhradne pre vaše nechty. Tieto skvelé kúpele v Kalkate majú množstvo skvelých umelcov a profesionálneho personálu, ktorí vám určite poskytnú najlepšiu pomoc, pokiaľ ide o vaše nechty. Umenie, ktoré je použité na vašich nechtoch, je celkom jedinečné a vzory sú originálne. Užite si skvelé prostredie s dokonalým nechtovým umením, ktoré sa hodí ku každej udalosti.

Obracače hlavy:

Tento ďalší salón na nechty, ktorý sa nachádza v Kalkate, sa špecializuje aj na množstvo ďalších kozmetických služieb, ako je úprava vlasov, starostlivosť o tvár a ďalšie kozmetické prostriedky na všetky problémy. Otočné hlavy sú v celej krajine dobre známe ako súčasť veľkého reťazca salónov, ktoré kladú maximálny dôraz na vaše potreby v oblasti krásy. Salón má veľmi špecializovaného nechtového výtvarníka, ktorý má veľmi špecifickú sadu zručností. Umelec je pri svojej práci rýchly a veľmi presný.

Nail Spa od Gurpreet v Bombaji:

Mumbai nail spa od Gurpreet sú kompletné kúpele, ktoré sa špecializujú na nechtové umenie. pravdepodobne jedno z najlepších nechtových kúpeľov v celej Bombaji, nechtové umenie od Gurpreet má veľmi špecifickú sadu zručností, ktorá zvládne nielen nechtové umenie, ale aj každodenné používanie, ktoré je cenovo dostupné a veľmi dobre urobené a jedinečné. Napriek tomu, že umenie pochádza z dlhoročného dedičstva, Gurpreet prináša úplne novú úroveň originality tejto skvelej umeleckej forme..

Trenzettery:

Trenzetters je veľmi známy nechtový kúpeľ a salón, ktorý sa nachádza aj v Bombaji. Aj keď salón ponúka množstvo špecializovaných kozmetických metód, ako sú zrážky, farbenie vlasov, vyhladzovanie vlasov a kúry na tvár, a oveľa viac, špecializuje sa na nechtové umenie viac ako na ktorýkoľvek iný proces. Nechtové umenie je veľmi jedinečný proces, ktorý predstavuje skvelý doplnok pre formálne aj spoločenské akcie a spoločnosť Trenzetters je ohromujúcim dôkazom tejto skutočnosti..

Toe nail art

Mojjo Tattoo Studio:

Rovnako ako tetovacie štúdio je tiež ohromujúcim svedectvom o forme telesného umenia, nechtové umenie tiež osvetľuje túto skvelú formu nechtového umenia a tetovacie štúdio Mojjo v Ahmadabade sa chváli tým, že má obe tieto skvelé formy umenia. Tetovacie štúdio Mojjo má špecialistov na dva prúdy, pričom jeden zahŕňa trvalé aj dočasné tetovanie a druhý zahŕňa všetky formy nechtového umenia, formálne aj neformálne. Umelci sú legendárni a svojou prácou sa veľmi chvália.

Kúpele a salón Zion Ambawadi:

Kúpele a salóny Zion sú opäť veľmi dobre známe kúpele a salóny, ktoré majú množstvo profesionálnych rúk a zaoberajú sa výlučne všetkými vašimi potrebami v oblasti krásy. Produkty, ktoré sa tu používajú, sú najmodernejšie a celkové miesto je celkom najmodernejšie. Kúpele sa môžu pochváliť svojou schopnosťou poskytovať veľmi zručné návrhy nechtového umenia niektorými výnimočnými umelcami.

Štýlový a mäkký:

Style and soft je veľmi zručný a profesionálny salón, ktorý tvrdo pracuje na tom, aby sa vyrovnal so všetkými potrebami krásy svojich klientov. Style and soft má veľmi špecifickú skupinu profesionálov, ktorí sa dobre vyznajú v mnohých stylingových potrebách klientov, ktorí prichádzajú na toto miesto. Style and soft sa špecializuje aj na skvelé nechtové umenie a má niekoľko profesionálnych výtvarníkov, ktorým sa táto forma umenia darí.

Unisex salón Glisten Spa Guwahati:

Glisten spa je veľmi dobre známy salón v guwahati, ktorý sa špecializuje na mnohé kozmetické problémy mužov i žien. Máte istotu, že vám poskytnú najlepšiu pomoc, pokiaľ ide o vlasy, nechty, tvár a mnoho ďalších. Glisten spa je veľmi známy severoindický salón, ktorý si získal popularitu vďaka svojej schopnosti poskytovať a vytvárať vynikajúce nechtové umenie na formálne aj neformálne príležitosti..

Očné lapače:

Očné pútače sa nachádzajú v siliguri v severnej Indii a sú ohromujúcim dôkazom nárastu nechtového umenia v krajine. S nárastom ľudí, ktorí požadujú umenie nechtov pre formálne aj neformálne akcie, sa profesionáli zo všetkých kútov krajiny teraz učia sami sebe toto umenie, aby bolo možné ľahko splniť očakávania klientov..

Kadernícky a kozmetický salón Mayur:

Mayurský kadernícky a kozmetický salón v Udaipure je absolútnou krásou, pokiaľ ide o skvelé kozmetické salóny v Indii, a najzaujímavejšou skutočnosťou, že je to pravdepodobne najlepší salón v Rádžasthánu s dokonalými a neuveriteľnými ustanoveniami o umení nechtov. Kadernícky a kozmetický salón Mayor je veľmi šikovný salón, ktorý miluje svoju prácu a má všetky najmodernejšie ustanovenia.

Kúpele Magic Scissors Hair:

V Debari sú veľmi rýchlo rastúce vlasové kúpele, ktoré sa špecializujú na špičkové nechtové umenie a používajú skvelé návrhy na formálne aj neformálne akcie..

Salón a kúpele Tatva elements:

Ďalšie skvelé nechtové štúdio v Indii, salón a kúpele tatva elements má najmodernejšie vybavenie pre všetky vaše kozmetické potreby okrem nechtového umenia..

Kozmetický salón Shreya, Margao:

Ďalšie skvelé nechtové štúdio v salóne krásy Goa the Shreya je absolútna kozmetická starostlivosť s najmodernejšími výrobkami a zariadením, ktoré dobre vyhovuje všetkým vašim požiadavkám na krásu..