9 najlepších návrhov umenia na nechty Shellac

Čo sa týka skvelých nechtových produktov a skvelých nechtových návrhov, konkurencia na trhu je obrovská. Každý kozmetický salón vám poskytne svoj vlastný názor na to, ktorý dizajn nechtov je najlepší, ktorý vám prinesie najlepšie výsledky a ktorý vás neskôr nebude ľutovať. Toto bola scéna, kým neprišiel Shellac. Po päťročnom spracovaní konečne prišiel. Pri šelaku je problém opotrebovania a trhania a vyblednutia nechtov odstránený. Sú fantastické, poskytujú skvelé výsledky a zákazníci sú s týmto výrobkom vždy spokojní. Zaručuje vám štrnásťdennú manikúru, ktorá je úplne ohromujúca. Tu sme zaradili niekoľko úžasných návrhov šelakových nechtov, aby ste sa dostatočne inšpirovali a získali.

1. Hello Kitty Shellac Nail Design:

Hello Kitty Shellac Nail Design

Vďaka šelaku je kvalita vašich nechtov úplne ohromujúca. Sú tak dobre leštené, čisté a upravené. Červená s bielymi bodkami vyzerá perfektne a atraktívne. Obraz ahoj mačičky s peknou mašľou na hlave je veľmi roztomilý nechtový dizajn.

2. Leopard Print Shellac Nail Design:

Dizajn nechtu so šelakovým leopardím vzorom

Šelakový nechtový dizajn s leopardovou potlačou vyzerá tak elegantne a mlado. Vaše nechty vyzerajú úžasne vďaka skvelej technike, ktorú tento výrobok predstavil. Prezentácia a kvalita sú takmer závideniahodné.

3. Bodkovaný dizajn šelaku na nechty:

Bodkovaný dizajn šelaku na nechty

Zaobstarajte si úplne nový bodkovaný šelakový nechtový dizajn a sledujte, ako sa dav rozhýbe! Tento konkrétny dizajn vyzerá tak trendovo a módne. Keď sú držané pod svetlami, oslňujú a vzhľad je taký lesklý a upravený. Keď plánujete pokračovať so svojimi priateľmi, určite by ste si mali vybrať tento dizajn.

4. Butterfly Shellac Nail Art:

Butterfly Shellac Nail Art

Nechtové umenie Shellac je v dnešnej dobe poriadnym hnevom. Skrášlia kvalitu vašich nechtov a pozdvihnú ju na úplne novú úroveň. Po dokončení procesu vyzerajú lesklé a trblietavé a dobre leštené; najmä umenie motýľa šelaku. Farby a tvar motýlích krídel sú atraktívne a jedinečné.

5. Elegantný a chladný dizajn šelaku na nechty:

Elegantný a chladný dizajn nechtov zo šelaku

Použite kombináciu svojich obľúbených farieb spolu so šelakovými výrobkami a získajte niečo chladné, elegantné a zábavné, ako je toto. Jedná sa o jeden z najunikátnejších návrhov nechtového umenia, aký sme doteraz videli. Kým dva nechty majú jeden dizajn, ostatné dva nechty majú odlišný dizajn. Vyzerajú skvele, ľahko a veľmi sofistikovane.

6. Dizajn nechtov so šelakovou vlajkou Veľkej Británie:

Dizajn nechtov so šelakovou vlajkou Veľkej Británie vyzerá úplne úžasne. Vyzeralo by to skvele, keby ste fandili Anglicku na zápase alebo by ste možno len vyjadrili lásku k tejto krajine. Dizajn je tak dobre vyleštený, jedinečný a zakaždým, keď sa naň pozriete, je očarujúci.

7. Zložitý dizajn šelakového nechtu:

Zložitý dizajn šelakového nechtu

Zložité vzory nechtov Shellac môžu vykonávať len profesionáli. Sú umelecké, pekné a pôsobia na vás veľmi prirodzene. Použite peknú farbu, ako je ružová, a pridajte niekoľko chladných a trendových tvarov, aby ste zveličili a zvýraznili brilantnú kvalitu nechtov, ktorú môže poskytnúť iba Shellac. Toto je jeden z veľkých nápadov Shellac nail art

8. Úžasný dizajn nechtov Shellac:

Úžasný dizajn nechtov Shellac

Na šelakových nechtoch je skvelé to, že zlepšujú textúru vašich nechtov. Majú vyššiu trvanlivosť ako ostatné výrobky a sú licencovanou, kvalifikovanou a dobre vyrobenou starostlivosťou o nechty. Z tohto dôvodu ich návrhy, ako je tento, tiež vychádzajú báječne. Toto je najlepší dizajn nechtov Shellac.

9. Jednoduchý dizajn šelakového nechtu:

Jednoduchý dizajn šelakového nechtu

Pre jednoduchý dizajn šelakových nechtov si vyberte svoju obľúbenú farbu šelaku a naneste ho na nechty. Po dokončení postupu si určite všimnete rozdiel medzi inými výrobkami na nechty a šelakom.