9 najlepších návrhov nechtov hollywoodskych celebrít

Ľudia sa často nechávajú inšpirovať nechtovým umením, ktoré nosia hollywoodske herečky alebo speváčky. Inšpirovať sa môžete aj vy. Celebrity nezostávajú pozadu, pokiaľ ide o športovú novú a trendovú módu na nechtoch. Na koncertoch a udeľovaní cien sme sa stretli s hviezdami ako Rihanna, Katy Perry alebo dokonca Miley Cyrus, ktoré v rôznych časoch športujú s rôznymi nechtami. Pamätajte si však, že niekedy to radi robia aj celebrity. Nádherný červený alebo niekedy úplne bridlicový lak na nechty môže byť tiež ich voľbou.

Tu je našich top 9 možností pre nechtové umenie celebrít z Hollywoodu, ktoré si určite zamilujete! Pozrite sa a možno sa môžete aj inšpirovať!

Návrhy hollywoodskeho nechtového umenia:

1. Stilettos nechty a fólie:

hollywoodske nechtové umenie

Rihanna tu má tvar nechtov na podpätku. Nabudúce môžete tiež zmeniť tvar nechtov. Tento tvar nechtov je medzi celebritami neskorej doby celkom trendom. Na základňu použite bielu farbu a potom za ňou postupujte so zlatými fóliami na špičky v tvare „V“. Skúste toto. Nezabudnite zakončiť vrchným lakom.

2. Hroty Bling a leopard:

Hroty Bling Nails a Leopard

Rihanna bola videná v tomto nechtovom umení, ktoré je posiate kameňmi a má tiež leopardie potlače. V tomto nechtovom umení boli tiež použité mašle. Môžete vyskúšať aj tento.

3. Rihannin úsmev na nechty:

Smiley Nails od Rihanny

Na vytváranie smajlíkov, ako je tento, nemusíte byť génius nechtového umenia. Jednoduché vytváranie pomocou niekoľkých bodiek pomocou vašich nástrojov na bodkovanie a niekoľkých ťahov čierneho prúžku alebo štetca na kresbu na nechty. Dokončite vrchným náterom. Skúste tento.

4. Boom and Bang Nail Art:

Boom and Bang Nail Art

Celebrity niekedy radi, aby to bolo jednoduché a inokedy radi nechtom dodajú nejaký jazzový vzhľad ako ten hore. Môžete tiež skúsiť tento. Na to však budete potrebovať dobré ruky z voľnej ruky!

5. Bling nechty Katy Perry:

Bling nechty Katy Perry

Toto bola veľmi známa forma nechtového umenia, ktorú Katy Perryová videla nosiť. Stala sa inšpiráciou pre všetkých. Posiate nechtovými fóliami a zdobením na nechty Deco square, a malým červeným kamienkom v strede, to môže byť celkom nail art pre vašu ďalšiu párty.

6. Just Stripes Nail Design:

Just Stripes Nail Design

Jednoduché vytváranie nechtového umenia, ako je toto, pomocou farieb podľa vášho výberu a iba pomocou vášho čierneho prúžku. Dlhé alebo krátke nechty, oba vyzerajú dobre s niektorými pruhmi rôznych farieb. Dokončite vrchným náterom.

7. Obama Nails od Katy Perry:

Obama Nails od Katy Perry

Môžete vyskúšať nechty Obama, ako je tento, ak získate správne obtisky na tvár Obaba. V Indii však takéto vodné obtisky nedostanete. Nie je ručne maľovaný.

8. Jednoduché puntíky na nechty Art:

Jednoduché puntíky na nechty Art

Jednoduchý chod je niekedy kľúčom k všetkým vašim starostiam s nechtovým umením. Vyskúšajte puntíky v štýle Katy Perry, ako je to vyššie, na ružovom základe s bodkami z vašich bodkovacích nástrojov v červenej farbe. Pozrite sa, ako zladila svoju farbu rúžu s farbou základného náteru. Všimli ste si to? Tu je tip, skúste zladiť farby lakov na nechty s rúžom alebo očným make -upom.

9. Nechty na bling a vodu od Katy Perry:

Bling a vodné obtisky od Katy Perry

Môžete si vyskúšať zdobené nechty, ako je tento, a nechať niektoré nechty skutočne jednoduché a použiť na ne obtisky z ružovej vody. Vyskúšate to??

Páčil sa vám tento príspevok? Nechajte nám svoj názor!