9 jednoduchých vzorov nechtov so živočíšnou potlačou

Nechtové umenie je novým hnevom a štýlom medzi dievčatami od známych osobností až po dievča od vedľa. Je načase, aby ste svojim pravidelným lakom dodali punc živej kreativity. Nebojte sa; nemusíte byť nechtovou výtvarníčkou, aby ste na svojich nechtoch vytvorili trendy dizajn nechtového umenia. Nechtové umenie so zvieracou potlačou patrí medzi jeden z najmodernejších dizajnov nechtového umenia, ktoré dievčatá radi športujú. Tieto sa dajú tiež ľahko obnoviť.

Návrhy zvieracej tlače na nechty:

Dnes vám poskytujeme 9 najlepších fotografií zo zvieracieho nechtového umenia a jednoduché malé tipy, ako ich znova vytvoriť. Pozrieť sa!

1. Jednoduchý čiernobiely dizajn leopardovej tlače:

Jednoduchý čiernobiely dizajn leopardovej tlače

To môže byť ľahko robiť nail art na cestách. Je to tak jednoduché a dobré na to, že aspoň by ste to chceli aspoň raz vyskúšať, aj keď na nechtové umenie príliš nie ste. To sa dá ľahko obnoviť pomocou iba 1 špáradla a čiernobieleho laku na nechty. Na základňu môžete použiť aj iné farby. Najlepšie je však použiť svetlú farbu na základňu a tmavú farbu na bodky. Pokúsiť sa!

2. Glitter Leopard Print Nail Art:

Glitter leopard print nail art

Vyskúšajte si tento nail art v trblietavej základnej farbe a pomocou bodkovacích nástrojov alebo zubných pomôcok vytvorte pre dua funky vyzerajúce leopardie výtlačky. Špáradlom v hnedej alebo čiernej farbe vytvoríte nesúvislé kruhy a v strede vyplňte akvamarínovou farbou.

3. Abstraktný dizajn nechtov Zebra Print:

Abstraktný dizajn nechtov s potlačou zebra

Rovnaký dizajn môžete znova vytvoriť pomocou 2 farieb pre základňu, tj. Biela a oranžová. Na efekt vzduchových štetcov základných farieb použite špongiu. Nakoniec môžete štetcom na kreslenie nechtov nakresliť tvary konárov stromov z oboch strán vtiahnuté do stredu pre vzor zebry. Úžasný nápad na nail art!

4. Zábavný dizajn nechtov so zvieracími tvárami:

Zábavný dizajn nechtov so zvieracími tvárami

Ak máte dobré ruky v maľovaní, môžete si vyskúšať výrobu týchto zábavných kresieb na nechty pomocou akrylových farieb alebo lakov na nechty rôznych farieb..

5. Jednoduchý dizajn nechtov Zebra:

Jednoduchý dizajn nechtov Zebra

Jedná sa o kombináciu dizajnu zebier a drobných leopardích nechtov. Vyskúšajte tento dizajn pomocou štetca na nechty a zubadla. Toto je veľmi pútavý dizajn nail art. Toto musíte vyskúšať !

6. Art design nechtov na tvár žirafy:

Art design nechtov na tvár žirafy

Vyskúšajte roztomilý dizajn žirafy a nadchnite každého. Nie je to také ťažké, ak máte bodkované nástroje, špáradlo a štetec na nechty. Na kresbu návrhu môžete použiť akrylové farby.

7. Leopard a Zebra Tri Color Mix a Match Nail Design:

Trojfarebný dizajn leoparda a zebry kombinuje dizajn

Vyskúšajte tento úžasný a chladný dizajn nechtov s použitím 3 farieb základne. Dajte tie zebra vzory pomocou čierneho laku a štetca na nail art. Na leopardiu potlač môžete použiť tupý koniec špáradla. Vyskúšaj to!

8. Easy Panda Bear Animal Print Design:

Jednoduchý dizajn potlače zvieraťa panda

Tento druh roztomilého a sladkého dizajnu medveďa pandy je možné ľahko obnoviť pomocou bodkovaných nástrojov a/alebo tupých koncov špáradiel. Okrem toho pridajte niekoľko lukov na hlavu jednej pandy, aby ste ju premenili na medvediu pandu. Je to milé a jednoduché. Skúste to ešte dnes!

9. Roztomilý tvárou zvierací nechtový dizajn:

Roztomilý tvár zvieracieho nechtového umenia

Tento dizajn umenia na nechty so živočíšnou potlačou môžete ľahko obnoviť, ak máte dobrú ruku na maľovanie a kreslenie. Dajte svojim nechtom rôzne tvary, ako sú medvedík panda, plyšový medveď, tváre mačiek, tváre zajačika, tváre húseníc, žaby, motýle, žirafy, motýle atď..

Páčila sa vám táto sladká kompilácia dizajnov zvieracej potlače nail art? Ktoré z nich vyskúšate? Nechajte nám svoj názor.