9 jednoduchých a ľahkých návrhov nechtových kvetov pre začiatočníkov

Kvetinové nechtové umenie je veľmi obľúbenou voľbou medzi nechtovým umením pre dievčatá. Vyzerajú sladko a dajú sa ľahko vytvoriť buď vodovými obtlačkami, akrylovými farbami alebo inými materiálmi na dekoráciu. Dnes predstavíme top 9 úžasných kvetinových nechtových umení, s ktorými sme sa doteraz stretli. Vďaka našim tipom dúfame, že tieto krásne vzory na nechtoch môžete ľahko obnoviť.

Nechtový dizajn kvetov:

Tu je zoznam 9 krásnych vzorov nechtových kvetov, ktoré sa pokúšajú dať svojim nechtom úžasný vzhľad pre všetky vekové kategórie.

1. Akrylové ručné kvetinové nechtové umenie:

Akrylový ručne robený kvetinový nechtový umenie

Tento druh krásneho kvetinového umenia na nechty je možné ľahko vytvoriť, ak máte dobré ruky na maľovanie. Tento vzor ľahko zvládnete pomocou selektívneho výberu farieb a plochého štetca. Na plochý štetec musíte naraz naniesť dve farby, tj. Ružová a biela, biela a svetlo modrá a fialová a biela. Plochú kefu musíte opatrne otáčať tak, aby sa vytvorili okvetné lístky. Vďaka tomuto úplnému dizajnu na svetlej základni, ako je biela, bude výraznejší. Dúfam, že to vyskúšate.

2. Francúzske tipy s kvetinovým vzorom:

Francúzske tipy s kvetinovým vzorom

Francúzske tipy pre nail art sú veľmi populárne a pôsobia veľmi sofistikovane. Tento dizajn nechtov je obzvlášť vhodný pre ženy, ktoré chodia do kancelárie alebo sú pracovníčkami vo firmách. Do kancelárie zvyčajne nemôžu nosiť príliš veľa dekoratívnych nechtových umení. Francúzske nechty sú pre nich elegantnou voľbou. Môžete si nechať ozdobiť nechty s normálnym francúzskym tipom kvetinovým vzorom voľnej ruky, ako je ten vyššie.

3. Kvetinové nechtové umenie s bodkami:

Kvetinové nechtové umenie s bodkami

Nechtový umenie, ako je uvedené vyššie, je možné vytvoriť svetlou holou farbou, tj. Ružovú a potom jej môžete dať niekoľko bodiek bodkovaným nástrojom alebo tupými špáradlami. Jednu diagonálnu časť nechtov pokryte bielou farbou a nechajte uschnúť. Po zaschnutí môžete pracovať na jednoduchom vytváraní kvetov ruží tupým koncom špáradiel. Na ruže použite tmavo ružovú a červenú a na listy zelenú.

4. Viacfarebný kvetinový vzor:

Viacfarebný kvetinový vzor

Tento typ viacfarebného kvetinového vzoru je možné znovu vytvoriť pomocou bodkovacích nástrojov alebo špáradiel a rôznych farieb.

5. Voľný ručný dizajn kvetinového tulipánu:

Voľný ručný dizajn kvetinového tulipánu

Tento typ tulipánu z voľnej ruky, ktorý sa ľahko robí, môže veľmi ľahko naštartovať normálny vzhľad vašich lakov na nechty. Môžete skúsiť vyskúšať tento druh nechtového umenia, aj keď nemáte veľké schopnosti kreslenia rukou. Nechty si nalakujte tmavým lakom na modrú alebo čiernu farbu a akrylovými farbami na ne nakreslite kvetinový vzor. Pokúsiť sa!

6. Vodové obtisky Kvetinové vzory:

Kvetinové vzory na vodných samolepkách

Vodný obtlačok je voľba pre nechtové umenie, ak chcete úžasný dizajn a nemáte čas ani energiu všetko nakresliť. Vodné obtisky na nechty si môžete kúpiť v kozmetických obchodoch alebo v internetových obchodoch s nechtovým umením. Tieto je možné ľahko preniesť na nechty pomocou svetlej základnej farby iba pomocou vody. Dokončite priehľadným leštidlom.

7. Voľné ručné kvetinové vzory slnečnice:

Voľné ruky Kvetinové vzory slnečnice

Tento typ kvetinového dizajnu je možné vytvoriť pomocou trblietavej základnej farby, ako je tá, ktorú vidíte vyššie. Na jemné čiary a definície kvetov budete musieť mať štetec na nechty. Dokončite priehľadným leštidlom.

8. Lisovanie kvetinových nechtov:

Lisovanie kvetinových nechtov

Pečiatkovanie je ďalší skvelý spôsob, ako ľahko vytvárať rôzne vzory na nechtoch. Na začiatku praxe si môžete vyskúšať súpravy na razenie nechtov pre začiatočníkov.

9. Voľné ručné kvetinové mramorovanie:

Voľné ručné kvetinové mramorovanie

Voľné ručné mramorovanie je možné vytvoriť iba niekoľkými farbami a kusom plastu alebo baliaceho listu. Vzorec, ktorý vidíte vyššie, môžete ľahko znova vytvoriť. Podrobnosti a definície kvetov získate pomocou štetca na nechty a farieb podľa vlastného výberu.

Dúfam, že sa vám tento článok páčil a vyskúšate tieto nechtové umenie. Nechajte nám svoj názor!