6 úžasných vzorov gélových nechtov s obrázkami

Farby na nechty sú vo forme gélu kvôli farebným pigmentom použitým na ich výrobu. Gélové nechtové vzory sú jednoducho akékoľvek vzory, ktoré sa robia pomocou „gélových“ farieb na nechty. Gélové nechtové umenie by mohlo získať lesklejší vzhľad pridaním lesklého laku na nechty ako kabátu, aby bol výraznejší.

Jednoduché a ľahké návrhy gélových nechtov s obrázkami:

1. Dizajn čierneho gélového nechtu:

Čierny dizajn gélového nechtu

Na nosenie tejto nádhernej čiernej gélovej farby na nechty musíte byť odvážna a krásna. Jedná sa o jednoduchú čiernu farbu použitú na nechty; ktorá má na prstenníku urobené jedinečné umenie, ku ktorému sú pridané strieborné kamene v tvare štvorca. Vyzerá to veľmi elegantne a aby sa pridalo na kráse dlane, bol použitý obrovský obdĺžnikový prsteň, ktorý určite priťahuje veľkú pozornosť.

2. Dizajn modrého gélového nechtu:

Dizajn modrého gélového nechtu

Maľovanie okrajov nechtov je teraz také bežné. Ak chcete vytvoriť dizajn gélového nechtu s dvoma odtieňmi modrej, najskôr naneste vrchnú časť nechtu indigom. Potom pridajte striebornú trblietavú gélovú farbu na nechty a nakreslite ju ako okraj po indigovej farbe. Vezmite svetlejšiu modrú farbu a urobte ďalší ťah, rovnako ako dva predchádzajúce, a namaľujte ho pod trblietavý gél. Nakoniec pridajte ďalšie trblietavé orámovanie a máte hotovo.

3. Zebra Gel Nail Art:

Zebra Gel Nail Art

Nechtové umenie na obrázku vyššie vyzerá veľmi pekne, však? Dokonca aj vy ich môžete dokončiť. Stačí natrieť okraje dlhých nechtov bielym lakom na nechty a nechať uschnúť. Vezmite tenkú čiernu kefu na nechty a nakreslite čiary dve z ľavej strany nechtu; a udržiavanie vzdialenosti medzi dvoma z pravej strany. Línie by sa nemali navzájom zhodovať, pretože to spôsobí, že dizajn zebra nail art stratí svoj pôvodný efekt. Nakoniec, aby bol lesklý, naneste lesklý lak na nechty a natrite ho.

4. Design hrotového gélového nechtu:

Gélový nechtový dizajn s hrotmi

Na podklad použite svetlú farbu na nechty, niečo z tohto pšeničného laku, ktorý vidíme na obrázku. Nech to vyzerá úhľadne a čisto. Na nechty pridajte malé kruhové cvoky, vďaka ktorým budú nechty lesklé. Vďaka cvočkom necht vyzerá, ako keby naň kvapkali kvapky vody. Existujú tri veľké kruhové čapy, ktoré sú rovnomerne rozložené v trojuholníkovom tvare. Tiež k nemu boli pridané malé cvočky ako korálky. Sú tiež rovnomerne umiestnené; s cieľom zachovať podobný vzhľad na nechtoch.

5. Pink and Faded Glittered Gel Nail Art Design:

Ružový a vyblednutý trblietavý gélový nechtový dizajn

Tieto lesklé trblietavé nechty, ktoré vidíte nižšie, sa dajú ľahko nalakovať. Na základňu stačí namaľovať štyri nechty tmavo ružovou farbou a nechať uschnúť. Do stredu každého z nechtov pridajte zospodu trblietavú farbu na nechty a uistite sa, že sa množstvo trblietok zmenší, keď dosiahne stred, to by nechtom dodávalo bledý efekt. Urobte svoj vzhľad jedinečným pomocou jedného nepárneho klinca, ktorým je rozhodne neplodný klinec. Namaľujte ho úplne trblietavou farbou na nechty a takto to bude vyzerať

6. Lesklá námornícka modrá so zlatým trblietavým gélovým nechtom:

Lesklá námornícka modrá so zlatým trblietavým gélovým nechtom

Vyzerá to ako nejaký druh elegantného nechtového umenia nižšie. Ak máte záujem mať ich ako svoje vlastné, postupujte podľa jednoduchých krokov a urobte to. Najprv nalakujte štyri nechty na dlani tmavomodrou farbou a nechajte uschnúť. Vezmite zlatú farbu tenkým štetcom a urobte dva tvary V na dvoch po sebe nasledujúcich nechtoch, rovnako ako to vidíme na obrázku. Vezmite kruhové a zlaté cvoky, ako vidíte na obrázku, a usporiadane ich prilepte lepidlom na nechty. Nakoniec nechajte malíček natretý zlatou trblietkou a nechty sú pripravené na párty.

Gélové nechtové vzory na vašich nechtoch majú lesklý a úžasný vzhľad! Vyberte si ten najlepší a vyskúšajte ho.