Najlepších 15 návrhov strieborných náušníc

Ďalším najlepším bižutérnym kovom po zlate je striebro a odtiene striebra. Striebro vyzerá módne a trendovo zároveň. Strieborné náušnice pôsobia krásne na človeka a zároveň pôsobia tradične, ale etnicky. Náušnice sú veľmi dôležité ako módny doplnok a tiež ako šperk na skrášlenie uší. Striebro ako kov je veľmi jemné a citlivé rovnako ako žena. Hovorí sa, že striebro vlastní ženskú a múdru energiu z Mesiaca, ktorá správne predstavuje predstavivosť a intuíciu. Strieborné šperky sú pre čistotu, jasnosť a zameranie. Verí sa, že dodáva jemnú silu, ktorá upokojuje a očisťuje ducha.

strieborné náušnice

Najlepšie návrhy strieborných náušníc:

Tu sa pozrieme na 15 najlepších návrhov strieborných náušníc.

1. Strieborné náušnice Shamballa:

Strieborné náušnice Shamballa

Najtrendovejšími v módnom okruhu sú tieto dvojité náušnice. Strieborné náušnice Shamballa sú vyrobené z čistého striebra s lesklými zirkónovými kamienkami, ktoré im dodávajú krištáľový efekt a vynikajúci lesk. Jedná sa o cvoky vo vysokokvalitnom striebre, ktoré dodávajú žene moderný a elegantný vzhľad. Cvočky sú perfektné na nosenie do kancelárie, pretože vzhľad nie je iba vrchný, ale pritom decentný a elegantný.

2. Strieborné náušnice:

Strieborné kruhové náušnice

Kruhové náušnice sú pre svoj trendový vzhľad mimoriadne obľúbené. Môžu mať kruhový kruh alebo môžu byť polkruhové. Obruče sú bežné na každodenné nosenie. Tento trendový vzhľad sa môže pochváliť od tínedžerov po mládež. Tieto obrúčky sú vyrobené zo striebra a majú žiarivú iskru s diamantovým brúsením, vďaka čomu sú oslnivým vyhlásením štýlu.

3. Strieborné náušnice Teardrop:

Strieborné náušnice slzy

Najbežnejšími, ale nikdy nevytratenými módnymi návrhmi sú náušnice zo slzy. Slzičky v striebornej farbe s dizajnovými ametystovými kamienkami a kubickými zirkónovými kamienkami pôsobia jednoducho skvostne. Majú v sebe ten drahý a dizajnérsky vzhľad. Sú perfektné pre dievčatá, mládež alebo mladistvých pre tento oslnivý vzhľad a dojem.

4. Oxidované striebro Jhumkas:

Oxidované striebro Jhumkas

Šperky z oxidovaného striebra pôsobia zemito a pôsobia rustikálne. Ale oni sú len bang do módy. Tieto oxidované jhumky s čiernou povrchovou úpravou na striebornú sú ideálne na tradičné nosenie. Kvetinové motívy, pávy, s klasickými dáždnikovými jhumkami, vyzerajú na ženách úžasne. Strieborné jhumky sú nadčasovou klasikou, ktorá bude stále v móde. Je to jeden z najlepších návrhov náušníc zo zoxidovaného striebra

5. Filigránové náušnice zo striebra:

Filigránové náušnice zo striebra

Filigránska práca je v dnešnej dobe v klenotníctve veľmi dôležitá. Filigree je jemná kovová drôtená práca, ktorá je v módnych šperkoch veľmi bežná. Je to veľmi zložitá práca, a preto vyzerá krásne na šperkoch a náušniciach. Filigránové náušnice zo striebra alebo oxidovaného striebra dodávajú žene nádherný, ale súčasný štýlový vzhľad.

6. Strieborné náušnice s kladivom:

Náušnicové diskové strieborné náušnice

To sú tie každodenné strieborné náušnice pre mladé dievčatá a mládež. Dievčatá vyzerajú krásne s týmito čisto striebornými diskovými náušnicami v tvare kladiva. Nie sú ani veľmi prepracovane navrhnuté, ale majú elegantný vzhľad a vzhľad.

7. Strieborné kvetinové náušnice akvamarínu:

Strieborné kvetinové náušnice akvamarín

Klasicky vyzerajúce strieborné náušnice dodáva tradičnému nádychu len málo farieb, ako je modrá, šedá, zelená atď. Kvetinové vzory s akvamarínovou farebnou úpravou až po striebornú vyzerajú pri nosení krásne. Tieto klasické náušnice s háčikom s akvamarínovými drahokamami vyzerajú naozaj úchvatne. Jedná sa o obľúbené strieborné náušnice pre ženy.

8. Tibetské strieborné náušnice:

Tibetské strieborné náušnice

Tibetské strieborné náušnice pôsobia starobou a majú vintage čaro. Tieto strieborné náušnice majú koraly posiate tyrkysovými alebo perlami v rôznych farbách v krásnom kvetinovom vzore, ktorý dodáva náušniciam nádherný vzhľad. Spojte tieto Tibetské strieborné náušnice s krásnym elegantným oblečením a strávte príjemný večer.

9. Strieborné perlové cvoky:

Strieborné perleťové cvočky

Perly sú klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módnych šperkov. Perly sú spájané so šperkami kráľovskej rodiny. Úchvatné hladké perly s čistým striebrom môžu byť jedným z majstrovských šperkov vo vašom šatníku. Sú perfektné k večernému oblečeniu alebo ku klasickému súčasnému oblečeniu. Vyzerajú magicky so žiarou perál a strieborným leskom. Jedná sa o strieborné napichovacie náušnice.

10. Vtáčie a listové strieborné náušnice:

Vtáčie a listové strieborné náušnice

Vtáky sú symbolom slobody a ich krídla ich každý deň dostávajú do nových výšin a miest. Listy sú tiež symbolom života. Ženy majú vlastnosti vtákov aj listov. Tieto strieborné visiace náušnice s dvoma retiazkami s vtáčikom a listom pôsobia skutočne očarujúco.

 11. S.Všetky svadobné náušnice:

Strieborné svadobné náušnice

Strieborné náušnice vyzerajú na nevestách úchvatne. Striebro s diamantmi a perlami je ako stvorené na večerný pohľad. Je možné zvoliť lesk a lesk striebra v kombinácii s kamienkami alebo kryštálmi podľa vzhľadu.

12. Strieborné náušnice Peacock Design:

Peacock Design strieborné náušnice

Pávové strieborné náušnice majú čistý tradičný vzhľad a hodia sa k etnickému alebo indickému oblečeniu. Tieto čisto strieborné náušnice majú tradičné pávie vzory ako ozdoby vo viacfarebných odtieňoch. Náušnice je možné predĺžiť, aby krásne a umelecky zachytili prevedenie a farby strieborného páva.

13. Viacfarebné strieborné lustrové náušnice:

Viacfarebné strieborné lustrové náušnice

 Lustre vyzerajú brilantne a sviežo navrhnuté. Strieborné lustre vo viacerých farbách vyzerajú skvele pre každý outfit. Majú zložitú prácu vykonanú v dlhých prevedeniach a majú na ženu skvelý vzhľad. Každý môže štýlovo odnášať tieto krásne vyzerajúce lustre. Sú to dobré strieborné náušnice pre dievčatá.

14. Kmeňové strieborné náušnice:

Kmeňové strieborné náušnice

Tieto kmeňové strieborné náušnice sú inšpirované vzormi v Rádžasthánu v Indii. Základom týchto strieborných náušníc sú veľmi odlišné a zložité hrubé prevedenie z čistého oxidovaného striebra. Jedná sa o ťažké strieborné náušnice v rôznych vzoroch a prevedeniach. Vyberajte podľa výberu a kombinujte s etnickou módou.

15. Hamsa strieborné náušnice:

Strieborné náušnice Hamsa

Hamsa alebo vzor ruky sa v klenotníctve veľmi používa. Hamsa alebo ochranná ruka Božia ukazuje šťastie, prosperitu a šťastie. Tieto strieborné náušnice sú vyrobené z granátových kameňov a rubínov, ktoré sú krásne posiate na hamse, aby v náušniciach vyzerali originálne..

Historicky sa strieborné šperky spájajú so súcitom a spravodlivosťou, a preto sa verí, že predstavujú dôstojnosť, sebaovládanie a zodpovednosť. Striebro odovzdáva múdrosť i rozhľadenosť a je plné optimizmu, ktorý sa očividne prejavuje v strieborných šperkoch. Vzhľadom na spojenie striebra s Mesiacom a účinky na príliv a odliv sa hovorí, že sa pohybuje nádherne a elegantne, čo sa odráža aj v šperkoch. Striebro tiež predstavuje prvok tajomstva.