15 najnovších dizajnov zlatých náušníc v 2 gramoch v roku 2021 v Indii

Zlato je najobľúbenejším a najvzácnejším šperkom, ktorý nenosia len ženy, ale aj muži. Existuje veľa prevedení, ktoré sú vyrobené zo zlata na nosenie. Zlato je v zásade stavovým symbolom, ktorým sa ľudia chválili svojou prestížou.

Nové vzory zlatých náušníc v 2 gramoch v roku 2021:

Zlato je možné vyrobiť v gramoch, ale nižšie uvedených návrhov 15 najlepších zlatých náušníc v 2 gramoch,

1. Dizajnové zlaté náušnice v 2 g:

Perlové zlaté náušnice v 2 g

Jedná sa o 2 gramové zlaté náušnice, ku ktorým sú pripevnené perly. Tento druh dizajnu sa páči každému a v hornej časti je to potom obyčajný kruh, v spodnej časti je k nemu pripevnená perla, vďaka ktorému vyzerá jedinečne a krásne. Poskytuje správny vzhľad aj každému západnému oblečeniu.

2. Dizajn zlatých loptičiek v 2 g:

Zlaté gule v 2 g

2 g zlaté náušnice alebo zlaté guličky, ktoré sú vyrobené z obyčajného zlata, sú zvnútra duté, ale sú vytesané do tvaru malých guličiek; tieto môžu mať na sebe nejaký dizajn, napríklad kľukatú rezbu, aby vyzerala atraktívne. Dievčatá, ktorých tvár má rovný tvar, vyzerajú v týchto prevedeniach náušníc pekne.

3. Gold Do Nut Design v 2gm:

Gold Do Nut Design v 2gm

Orech, ktorý je vyrobený z 2 gramových náušníc a má tvar len orech, s kruhom a dierou v strede vyzerajú veľmi dobre, pretože niektorým ľuďom je dokonca vyrobený kvietok alebo niektoré diamanty pripevnené v kruhu.

4. Zlatá platňa v 2gm:

Zlatý tanier s hmotnosťou 2 g

Nové návrhy zlatých náušníc 2016 sú zlaté platne a môžu byť vyrobené v rôznych gramoch zlata. Tento dizajn obsahuje malú zlatú platničku, ktorá je okrúhlym dizajnom, ktorý k nej možno pridať, môžu byť kruhy okolo nej a tiež malý diamant. v jeho strede.

5. Zlatý dizajn Jhumka v 2 g:

Zlatý dizajn Jhumka v 2gm

2 gm zlaté náušnice jhumka sú tie, ktoré majú dizajn ako trojuholník, ktorý je v spodnej časti trochu kruhový a v spodnej časti má malú kvapku diamantu. Jedná sa o najpredávanejšie zlaté náušnice na trhu..

6. Zlaté srdce v 2gm:

Zlaté srdce v hmotnosti 2 g

Jedná sa o zlaté srdiečko, to sú 2 gramové zlaté náušnice vyrobené v tvare srdca. Sú to malé a jedinečné, zvyčajne ich kupujú dospievajúce dievčatá, pretože sú oveľa krajšie ako normálne a vyzerajú dobre..

7. Dizajn Chand Bali v 2gm:

Dizajn Chand Bali v 2gm

Chand znamená „mesiac“ a Bali znamená „okrúhle náušnice“, takže Chand Bali sú okrúhle 2 g náušnice, ktoré sú veľkými okrúhlymi kruhmi a zvyčajne v nich sú diamanty; zvyšok kruhu tvorí zlato.

8. Dizajn zlatých cvokov v 2gm:

Zlaté cvočky v 2gm

Cvoky znamenajú, že náušnice, ktoré sú prilepené na laloku ucha, nevisia ako obvykle, ale namiesto toho sú malé okrúhle, ktoré sa pripevňujú k uchu pomocou háčika, tieto zlaté náušnice s hmotnosťou 2 g najlepšie nosí. deti a tiež fantázia. Pracujúce ženy väčšinou preferujú tento typ náušníc na pravidelné používanie v kancelárii.

9. Hviezdny zlatý dizajn v 2 g:

Hviezdny zlatý dizajn s hmotnosťou 2 g

Hviezdičkový cvok sú zlaté náušnice s hmotnosťou 2 g a v zásade ide o napichovacie náušnice s malou hviezdičkou vytesanou zo zlata, ktorú najlepšie nosia malé deti, pretože je atraktívne a dobre vyzerá. Je čisto vyrobený zo zlata. Toto je pekná voľba ako darček pre vaše malé dievčatko.

10. Dolphin Design v 2gm:

Dolphin Design v 2gm

Delfínový dizajn je na trhu nový, má tvar delfína s malým diamantom ako okom a v zásade ide o cvok, je to nový dizajn zlatých náušníc, ktorý vyzerá elegantne a môže ho nosiť každá veková skupina. Tento vyzerá pekne, ak hľadáte iný vzor ako pri bežnom používaní.

11. Dizajn motýľovej náušnice v 2gm:

Dizajn motýľových náušníc v hmotnosti 2 g

Jedná sa o 2gm zlaté náušnice, ktoré sú krásne vyrobené v tvare motýľa; je kúpený pre deti, pretože vyzerá dobre pre ich ucho. Vyrába sa so zlatými krídlami a diamantom v strede alebo so zlatou kvapkou. Tento dizajn získate jednoduchým spôsobom v 2 gm pre pravidelné používanie vášho dievčatka.

12. Dizajnové zlaté náušnice v 2 g:

Kvetinové zlaté náušnice v prevedení 2gm

Náušnica s hmotnosťou 2 g, ktorá je medzi všetkými najobľúbenejšia. Jedná sa o zlaté náušnice v tvare kvetu čisto vyrobené v tvare kvetu s diamantom v strede a všetkými jeho lístkami zo zlata. Pohodlné a ľahko nastaviteľné náušnice budú dobrým výberom žien. Tento jeden dizajn bude teda vždy najlepší pri pohľade na príležitostné náušnice.

13. Dizajn uzlovej náušnice v 2gm:

Dizajn uzlovej náušnice v 2gm

Toto sú nové zlaté náušnice 2016, pretože je to nový koncept, je to len zlatý uzol, má háčik na zavesenie v uchu, je vyrobený v tvare kríža, nosia ho ženy, pretože vyzerá elegantne a niečím sa líši od davu..

14. Kamenné zlaté náušnice v 2gm:

Kamenné zlaté náušnice v 2gm

Tieto zlaté náušnice v 2 gramoch sú novým konceptom a v hornej časti má zlatý kruh s visiacim kameňom, modrý kameň alebo akýkoľvek iný šperk sa hodí k akémukoľvek vzhľadu, ktorý uprednostňujete. Jedná sa o čierne zlaté kamenné náušnice do 2 gramov, ktoré sú vhodné na westernové oblečenie alebo na párty.

15. Dizajn čerešňovej náušnice v 2gm:

Dizajn čerešňovej náušnice v 2gm

Nový dizajn zlatých náušníc 2016 je dizajn čerešňových náušníc a čerešňové náušnice znamenajú, že sú vyrobené zo zlata a v jeho spodnej časti kvapká čerešňový kameň s diamantmi. Toto je nový koncept a bude ladiť s tradičným.

2 GRAM ZLATÉ NÁUŠNICE

Existuje veľa prevedení zlatých náušníc a tiež si môžete veci vyrobiť na mieru. Na 2 gramoch zlata sa dá veľa vyrobiť, na trhu je veľa nových rôznych prevedení, ktoré kupujú ľudia a taktiež sa páčia všetkým.