Ako vyrobiť korálkové náramky?

Korálkové náramky zaujali dôležité miesto v zozname doplnkov žien. Niektorí muži a deti ich tiež nosia pre funky vzhľad ležérnych. Široko používané pásy priateľstva, môžu byť tiež vyrobené doma s niekoľkými rôznymi vzormi. Poďme sa teda pozrieť na rozmanitú zbierku s rôznymi kúzlami a farbami, aby ste mohli obdivovať svoje ruky.

Výroba náramkov z korálikov:

Pozrite sa na niektoré fantastické výrobky z korálkových náramkov v rôznych prevedeniach. Vyberte si svojho milovaného a vyskúšajte to.

1. Náramok z korálikov s gumičkou:

Korálkový náramok s gumičkou

Premýšľate, ako vytvoriť korálkové náramky pomocou korálikov a gumy! Všetko, čo potrebujete, sú iba krištáľové korálky a guma. Stačí uviazať uzol na jednej strane a zadať do neho všetky korálky. Spojte oba konce a uistite sa, že sa uzol môže skrývať vo vnútri korálky.

2. Náramok z klastrových korálikov:

Náramok z klastrových korálikov

Ak chcete vyrobiť náramok z klastrových korálikov, zaobstarajte si malú striebornú retiazku, sponku na homára a niekoľko zhlukov korálikov obľúbenej farby. Na jeden koniec reťaze pripevnite jednu sponu a začnite do nej vkladať ostatné korálky a zapojte ich reťazou. Po vytvorení zhlukov spojte drôt na konci a vytvorte náramok.

3. Náramok s krištáľovými korálkami:

Náramok s krištáľovými korálkami

Náramok z korálikov vyrobený z kryštálu a topazu v niekoľkých prevedeniach a farbách. Na podanie prednej časti náramku potrebujete aj brošňu podobnej farby. Korálky stačí zafixovať do retiazky a reťaz pripevniť k brošni. Dbajte na to, aby ste na jednom konci pripevnili očný kolík a na druhom kolíkový kolík.

4. Náramok zo šrotu látky:

Látkový šrot náramok

Máte doma odpadovú tkaninu! Vytvorte si z nich nádherný náramok pre seba. Kúpte si náramok z plastu alebo dreva. Z látky vytvorte dlhé tenké alebo stredné pásy. Na náramok naneste trochu lepidla a kruhovým spôsobom ho prikryte látkou. Náramok môžete ozdobiť rôznymi príveskami, ako sú perly, gombíky, korálky, perly atď.

5. Náramok z korálky Amber Rose:

Náramok z korálkov Amber Rose

Náramok z jantárovej ružovej korálky je vyrobený z dištančných korálikov striebornej heishe, krimpovacích korálikov, starožitnej medi, červeného a zlatého koráliku. Korálky sú vložené do vzorov strieborným drôtom. Dokončite výrobu náramku z korálikov v štýle homára a urobte otvor.

6. Náramok z korálkov Daisy Chain:

Náramok z korálkov Daisy Chain

Výroba tohto náramku z korálikov sa vykonáva pomocou ihly a nite pomocou korálikov troch rôznych farieb. Môžete použiť hotové kvetinové korálky dostupné na trhu. Teraz urobte na jednom konci uzol, do ktorého pripevnite držiak háčika. Vložte všetky korálky a vytvorte vzor. Nakoniec upevnite háčik na druhom konci.

7. Náramok zo žltých perličiek Sunshine:

Náramok zo žltých korálikov Sunshine

Tento atraktívny náramok je vyrobený vzorom pletenia e. Potrebujete len zlatožlté a slonovinové perly. Pomocou ihly a tenkej šnúrky spojte všetky korálky a vytvorte hrubý náramok. Na oboch koncoch pripevnite háčik na hlavu a očko na otvor. Uistite sa, že pri viazaní korálikov pevne držíte.

8. Náramok z bavlnenej korálky:

Náramok z bavlnenej korálky

Tento letný priateľský korálkový náramok je vyrobený z krištáľových korálikov, ako je ľahký zafír, jonquil, svetlá ruža, peridot, kvetinová vložka atď. Všetky korálky sú vložené do gumičky jeden po druhom. Pás môže byť buď otvorený, alebo sa dá jednoducho zaobliť. Stačí zadať všetky korálky do gumičky a zabaliť ich potvrdenými uzlami.

9. Náramok s očarujúcim srdiečkom:

Očarujúci náramok z perličiek

Tento štýlový, ale etnický náramok z korálkov je vyrobený z okrúhlych rondellových korálkov; korálky so zapínaním na kvety a zlaté kovové korálky v tvare srdca. Náramok je vyrobený pomocou navliekacieho drôtu a prepínacích spôn a kolíkov. Jednoducho pripevnite sponu na jednom konci a na druhom konci zadajte korálky končiace čapmi na hlave.

Mnoho ľudí sa pýta, ako vyrobiť náramky s korálkami, a to môžu byť jednoduché metódy na vytvorenie atraktívneho dizajnu náramku z korálkov. Môžete tiež pridať rôzny materiál, napríklad šrot, gombíky, háčkované strihy, kov a drôt atď.