9 krásnych tenisových náramkov pre mužov a ženy

Zaujímalo vás niekedy, kde začali tenisové náramky? Tenisové náramky majú zaujímavú históriu a ako prekrásny šperk nemá obdobu. Pozrime sa, ako sa tento krásny dizajn náramku a aké ďalšie možnosti vlastného dizajnu dnes vytvárajú. Ak ste ten, kto investuje do klasických šperkov, ktoré nikdy nevyjdú z módy, potom bude výber tenisových náramkov tým pravým návrhom pre vás..

tenisové náramky

Nadčasová príťažlivosť tohto náramku v kombinácii s ich schopnosťou ľahko sa zmeniť zo dňa na večer nosia z neho obľúbené náramky a múdre tipy pre každú ženu. Pokiaľ ide o tenisové náramky, najčastejšie používaným drahokamom je diamant.

Rôzne druhy tenisových náramkov:

Prejdite na ďalšiu úroveň dizajnu a posuňte štandard týchto dizajnových tenisových náramkov na ďalšiu úroveň!

1. Diamantový tenisový náramok pre ženy:

Diamantový tenisový náramok pre ženy

Diamantový tenisový náramok môže byť veľmi drahý, pretože môže byť vyrobený z kubického zirkónu a mincového striebra, ktoré je cenovo dostupné a pre mnohé ženy a dievčatá realizovateľnejšie. Pri výbere si vyberte tento náramok, ktorý dáva funkciám perfektný tradičný vzhľad. Môže byť leštený ohromujúcim diamantovým materiálom a dodať trendovejší vzhľad ako ostatné.

2. Sterling Loveable Silver náramok:

Sterling Loveable Silver náramok

Diamantový tenisový náramok je navrhnutý tak, aby sedel blízko zápästia a spravidla má svoje kúzlo. Tento typ náramkov bol tradične vyrobený zo strieborného materiálu. Uistite sa, že; tento náramok je ideálnym darčekom pre vaše milované osoby. Strieborný tenisový náramok môže osloviť ženy všetkých vekových skupín.

3. Zlatý a diamantový tenisový náramok:

Zlatý a diamantový tenisový náramok

Zlatý tenisový náramok je flexibilný tenký retiazkový náramok obsahujúci jeden rad zladených, individuálne osadených diamantov, ktoré jednoducho vyžarujú z triedy a dodávajú pôvabu a pôvabu. Tieto náramky sú vyrobené špeciálne a majú množstvo prevedení. Tento náramok je možné vyrobiť kombináciou zlata a diamantu.

4. Tenisový náramok Black And Blue Diamond:

Tenisový náramok Black And Blue Diamond

Tento čierno -modrý diamantový tenisový náramok je perfektným oblečením pre pánsku a dámsku zbierku šperkov. To môže byť najlepšie pre darčeky, ktoré urobia dojem na vašich blízkych, aby zapadli do módy a prinútili niekoho milovať viac a oveľa viac. Tento dizajn je vhodný aj pre podnikanie a je možné ho vyrobiť z kolekcie dvoch farebných diamantov, ktorá dodáva jedinečný vzhľad.

5. Tenisový náramok z bieleho a žltého zlata:

Pevný náramok z bieleho a žltého zlata

Tenisové náramky majú v porovnaní s inými prevedeniami vysokú kvalitu. Hlavným dôvodom nosenia tohto dizajnu je to, že má najlepšie remeselné spracovanie vďaka svojim okrajom a strihom. Tento žltý a biely kombinovaný zlatý tenisový náramok obsahuje veľmi dobre orezané kamene. Dodá vašim rukám väčšiu krásu.

6. Tenisový náramok s nastaviteľným posúvačom:

Tenisový náramok s nastaviteľným posuvníkom

Pri nákupe tenisového náramku si môžete vybrať z mnohých rôznych štýlov. Tenisový náramok je vyrobený pomocou nastaviteľného posúvača, ktorý by mohol byť pohodlnejší a nosiť ho aj v rukách. Keď hľadáte nákup klasických šperkov, tenisový náramok je skvelou voľbou. Tieto náramky sú tiež najlepším darčekom k narodeninovému kameňu.

7. Okrúhly bagetový diamantový tenisový náramok:

Okrúhly bagetový diamantový tenisový náramok

Tento okrúhly bagetový diamantový náramok dodáva nositeľom dostupný vzhľad. Tenisový náramok bude perfektnou voľbou pre každodenné použitie, ktorá dodá ich vzhľadu kvalitu a bohatosť. Tento dizajn je ladený do diamantu s bielymi lesklými kamienkami a je perfektnou kombináciou pre dospievajúce dievčatá, ktoré dodávajú moderný a trendový vzhľad ako ostatné..

8. Tenisový svadobný náramok:

Tenisový svadobný náramok

Svadobné náramky sú cennejšie ako ostatné vzory náramkov. Môžete si vybrať svoj svadobný náramok s týmto dizajnom a uistiť sa, že je to perfektný darček pre vašu milovanú osobu. Tento dizajn môže byť vyrobený v zlatom tóne a ozdobený lesklými kamienkami, ktoré dodávajú trendový vzhľad.

9. Tenisový náramok pre módne dievčatá:

Módny dievčenský tenisový náramok

Tenisový náramok je nádherný šperk určený na nosenie pri zvláštnych príležitostiach. Tento módny tenisový náramok dodáva trendový vzhľad a môže byť opletený zeleno -zlatým materiálom a má vrstvený dizajn. Je to perfektný doplnok pre dievčatá, ktorý zvýrazní ich jedinečný vzhľad medzi davmi.

Pôvod výrazu diamantový tenisový náramok je v šperkárskom svete dobre známy. Bez ohľadu na to, aký je váš rozpočet, môžete nájsť perfektné návrhy tenisových náramkov pre špeciálnu osobu vo vašom živote. Samozrejme, že viac karátov nie je nevyhnutne lepšie a čo robí výber ešte lepším, je inovatívna myšlienka, ktorá vám príde na myseľ, a perfektný nápad, ktorý z nej vzíde. Či už sa rozhodnete pre 1 karátový diamantový náramok alebo 10 karátový náramok, určite si ich obľúbite, keď si ich nasadíte na zápästie.