30 módnych a nádherných vzorov dámskych náramkov

Príslušenstvom používaným po celom svete na zlepšenie vzhľadu rúk sú náramky. Náramky sú pásy alebo retiazky na zápästí používané mužmi aj ženami. Náramky rýchlo upútavajú pozornosť kvôli svojim najnovším trendom; vzory a vzory. Rôzne možnosti spojenia, ktoré sú k náramku k dispozícii, môžu poskytnúť veľa nápadov na to, aby sa ženy mohli obliekať podľa príležitosti a udalosti. Keďže móda je v dnešnej dobe veľa o doplnkoch, po ženských náramkoch je veľký dopyt.

náramky pre ženy

Dodanie kúzla osobnosti, dodanie sebavedomia, dobre vyzerajúcich rúk, štýlu a módy, jeden náramok môže byť odpoveďou! Vychutnajte si tento módny vzhľad s výberom náramkov pre ženy.

Najnovšie návrhy módnych šperkov pre ženy:

Teraz sú považované za jeden z najľahšie dostupných a štýlových doplnkov. Tu sa pozrieme na 30 najlepších nových návrhov dámskych náramkov.

1. Zlaté náramky pre ženy:

Návrhy dámskych náramkov - zlaté náramky

Najbezpečnejšou stávkou a nikdy nevyjsť z módy je zlatá a zlatá. U akýchkoľvek zlatých šperkov si môžete byť vždy istí farbou, leskom a hodnotou. Zlaté náramky pre ženy vyzerajú úžasne s tradičným oblečením na svadbách, festivaloch atď. Zlaté náramky sa dajú skombinovať doslova s ​​akýmkoľvek oblečením. Zlatými náramkami a zlatými šperkami sa nikdy nemôže nič pokaziť.

2. Diamantové náramky pre dámy:

Women Bracelet Designs - diamantové náramky

Jedno známe príslovie hovorí, že diamanty sú najlepším priateľom žien. Ako môže povedať nie diamantom? Diamanty sú ceneným majetkom. Diamantové náramky môžu byť majstrovským dielom v klenotníctve. Môžu byť na drahej strane, ale napriek tomu sa nedajú svojim leskom, strihmi a brilantnosťou porovnať s iným šperkom. Sú od seba oddelení!

3. Strieborné náramky pre ženy:

Vzory náramkov pre ženy - strieborné náramky

Dizajn strieborných náramkov je v dnešnej dobe veľmi bežný a mnoho hercov a herečiek sa nimi tiež chváli štýlom. Strieborným šperkom ľuďom pohodlne nosí striebro. Oxidované strieborné náramky alebo náramky zo striebra je možné kombinovať pre neformálny, ale zemitý vzhľad a vyzerajú krásne s akýmkoľvek bielym, čiernym alebo viacfarebným oblečením.

4. Retiazkové náramky pre dámy:

Women Bracelet Designs - retiazkové náramky

Náramky z obyčajnej reťaze môžu byť vhodné na bežné nosenie aj každodenné nosenie. Môžu byť zo zlata, striebra alebo akejkoľvek zliatiny. Tínedžeri a mladé ženy môžu veľa experimentovať s retiazkovými náramkami na vysoké školy a do kancelárie. Dajú sa spojiť čokoľvek, aby mali jednoduchý, ale elegantný vzhľad.

5. Prispôsobené náramky pre ženy:

Dámske náramky - prispôsobené náramky

Prispôsobené náramky s menom, citátom alebo nejakým výrokom alebo niektorými dôležitými dátumami vyzerajú krásne, ak ich nosíte na zápästí. Prispôsobenie vecí je veľmi v móde, a preto náramky s menami alebo citátmi pôsobia veľmi trendovo. Dospievajúce dievčatá, ženy i deti sa môžu tomuto vzhľadu chváliť štýlom. Môžu byť vyrobené z kovov alebo môžu byť tiež viazané šnúrkami v rôznych farbách.

6. Kúzelné náramky pre dámy:

Women Bracelet Designs - očarujúce náramky

Najdôležitejšia vec, ktorá vám napadne pri premýšľaní o trendových šperkoch, je očarujúci náramok. Náramky vo farbách ako zlato a striebro s viacerými drobnosťami alebo s jednou drobnosťou, ako sú hviezdy, mesiac, slnko, srdcia, listy, motýle atď., Je možné použiť na vytvorenie vo vlastnom štýle.

7. Perlové náramky pre ženy:

Návrhy dámskych náramkov - perlové náramky

Ženy s perlami pochádzajú z obdobia mnohých storočí. Kráľovné z dávnych čias sa perlami chválili vzhľadom. Perly sú symbolom stavu a dodávajú elegantný vzhľad. Perly v bielej, sivobielej alebo ružovej farbe vyzerajú krásne, ak ich nosíte v rukách. Perlové náramky je možné spojiť s diamantmi alebo ich použiť aj samostatne.

8. Náramky s diamantmi a perlami pre dámy:

Návrhy dámskych náramkov - náramok s diamantmi a perlami

Ukážte žene diamanty a perly a je to istý spôsob, ako si získať jej srdce. Ženy milujú diamanty aj perly. Tieto náramky sú smrtiacou kombináciou a nebeským dychom. Sú to úplne odlišné ligy od bežných náramkov a sú skôr na drahšej strane. Je to jeden z najlepších dámskych náramkov.

9. Náramky z krištáľových korálikov pre ženy:

Dámske náramky - kryštálové náramky

Náramky s kryštálmi a korálkami ladia s ležérnym vzhľadom. Môžu byť vyrobené z kovu alebo kryštály môžu byť uviazané v zlatých a strieborných šnúrkach. Dávajú pekný vzhľad rukám a tiež vyzerajú štýlovo.

10. Náramky zlého oka:

Dámsky náramok navrhuje náramky zlého oka

Zavesenie alebo nosenie zlého oka je teraz bežnou vecou. Zlé oko sa používa v retiazkach na kľúče, prsteňoch, príveskoch atď., Tak prečo nie aj na náramkoch? Náramky so zlými očami sa používajú na odvrátenie oslnenia od ľudí, o ktorých sa predpokladá, že spôsobujú nešťastie alebo nešťastie. Namiesto viazania zlého oka na šnúrku alebo niť ho možno použiť aj v náramku s tenkou zlatou alebo striebornou retiazkou.

11. Návrhy dámskych starožitných náramkov:

náramky-pre-ženy-starožitné-náramky

Starožitné náramky sa veľmi líšia vzhľadom dámskych náramkov. Majú starú, opotrebovanú povrchovú úpravu a lesk, ale elegantne vyzerajú, ak sa nosia ako náramky alebo ako akékoľvek iné šperky. Tiež sú odovzdávané generáciami na generácie a môžu mať takmer mnoho rokov. Keďže sú také staré a prenášané generáciami, sú na nezaplatenie.

12. Náramky z ružového zlata:

náramky-pre-ženy-ružové-zlaté náramky

Ružové zlato je zliatina zlata a medi, ktorá sa používa na výrobu šperkov. Šperky z ružového zlata sa stávajú veľmi populárnymi a bežne sa používajú na prstene, náramky a iné šperky. Tiež známe ako červené zlato a ružové zlato v závislosti od obsahu medi v nich sú určené pre luxusných a špičkových ľudí, pretože sú na drahej strane. Dávajú ten elegantný vzhľad celkovej osobnosti ženy.

13. Náramky náramok pre ženy:

náramky-pre-ženy-náramok-náramky

Náramky z náramku sú určené pre tento tradičný vzhľad. Vyzerajú naozaj krásne a sú spárované v rôznych hrúbkach. Náramky môžu byť z akéhokoľvek kovu, zliatiny, striebra alebo zlata. Náramky z náramku je možné nosiť so sárkami, indickým oblečením atď.

14. Ručne vyrábané náramky:

náramky-pre-ženy-ručne vyrábané náramky

Najlepším DIY projektom môže byť výroba náramkov s vlastnými nápadmi, vzormi, vzormi a materiálmi. Môže to byť vynikajúci koníček na skúmanie kreativity, môže to byť darček a môže to byť aj vynikajúci obchodný podnik. Ručne vyrábané náramky vyzerajú pekne a farebne. Nechajte teda fantáziu bežať a nechajte si ju vyrobiť.

15. Manžetové náramky pre ženy:

náramky-pre-ženy-manžety-náramky

Manžetové náramky sú v módnom trende relatívne nové a ženy môžu s náramkami na manžety experimentovať pre ležérny večerný look alebo pre minimalistický look. Sú hrubé a otvorené a dajú sa prispôsobiť kovom, oceli, striebru alebo iným zliatinám.

16. Pásové pásy:

náramky-pre-ženy-tkáčsky stav-pásy

Pásmo tkáčskeho stavu je najnovším trendom v oblasti náramkov. Pásy tkáčskeho stavu vyzerajú pekne s kauzálnymi šatami. Aj tieto sú veľmi ľahko dostupné a nie veľmi drahé. Dá sa tiež vytvoriť pásmo tkáčskeho stavu a experimentovať s ním.

17. Náramky s kvetmi:

náramky-pre-ženy-náramky-s-kvetmi

Motívom náramku môžu byť aj kvety. Ozdobte jednoduchý zlatý alebo strieborný náramok s reliéfnymi kvetmi a tam máte úžasný vzhľad na večernú párty. Splývavá róba, kvetinový náramok a jednoduchá spojka budú stačiť na dotvorenie vzhľadu a upútanie pozornosti všetkých.

18. Ručné reťazové náramky pre ženy:

náramky-pre-ženy-ručné-reťazové náramky

Jeden z najviac v módnych trendoch sú náramky na ruku. V dnešnej dobe sú veľmi trendové. Predvádza ich každá žena, či už ide o večierky, stretnutia alebo svadby. Vyzerajú krásne a zvýrazňujú ruky, rovnako ako majú príjemný dopad na zápästie, pretože sú veľmi ľahké a majú iba retiazku s kamienkami alebo malým príveskom atď. Pre viac indický vzhľad je možné použiť tradičné čierne korálky s ručná reťaz.

19. Kryštálové náramky Swarovski:

náramky-pre-ženy-swarovski-kryštál-náramky

Prvky Swarovski sú v dnešnej dobe tým najdôležitejším, čo sú kryštály Swarovski v sarees, doplnkoch, hodinkách, šperkoch atď., Len pri diamantoch. Podobne náramky Swarovski crystal rýchlo dobiehajú aj ako trendový doplnok. Tieto náramky s kryštálmi sú najtriednejšie vyzerajúce náramky s týmto dizajnovým prvkom a vzhľadom.

20. Rhodiové náramky:

náramky-pre-ženy-rhodium-náramky

Ródium ako prvok sa stáva veľmi obľúbeným pri výrobe šperkov. Šperky sú vyrobené z rhodiovej povrchovej úpravy, ktorá svojim spôsobom vyzerá takmer ako strieborná. Náramky s povrchovou úpravou ródiom sú elegantné a hľadajú štýlový vzhľad a povrchovú úpravu.

21. Platinové náramky pre dievčatá:

náramky-pre-ženy-platinové-náramky

Jedným z najdrahších v náramkoch môžu byť platinové náramky. Platina ako prvok je pre šperky preferovaná kvôli elegancii, ktorú odráža. Sú veľmi jemné a očarujúce zároveň. Platinové náramky môžu byť cenným majetkom.

22. Náramky s kamienkami:

náramky-pre-ženy-náramky-s kamienkami

Náramky s drahými a polodrahokamami môžu vyzerať brilantne krásne a elegantne. Rubíny, zafíry alebo smaragdy strihané štýlovo môžu byť posiate hrotmi a umelecky umiestnené so zlatou alebo diamantovou retiazkou pre náramok. Dajú sa vyrobiť ako súprava s náhrdelníkom, náušnicami, prsteňmi atď. Na dotvorenie vzhľadu alebo sa dajú nosiť aj ako samostatné šperky.

23. Náramky so slovami:

náramky-pre-ženy-náramky-so-slov

Náramky s jedinečným jediným slovom ako priateľ, láska, dôvera, viera, nádej atď. Vyzerajú dobre na každodenné použitie. Jedinečné slovo v náramku nám môže pripomenúť niekoľko dôležitých vecí, ktoré v živote človeka vždy zostanú. Môže nás to inšpirovať na dennej báze.

24. Pávový náramok pre dámy:

Peacock náramok dizajn pre dámy

Jedným z najobľúbenejších prevedení pre tento tradičný vzhľad môžu byť náramky inšpirované pávími vzormi. Páv stojí ako symbol hrdosti, milosti a krásy. Ženy majú všetky tieto vlastnosti, a preto sa môžu pripojiť k týmto nádherným, magickým pávovým náramkom.

25. Modré sardínske náramky pre ženy:

náramky-pre-ženy-modré-sardínie-náramky

Tieto náramky Blue Sardinia sú od šperkárskej značky Stella a Dot. Vyrábajú tieto peppy náramky so zelenými a modrými drahokamami. Majú iba dve jedinečné farby modrej a zelenej, ktoré sa dobre kombinujú do rôznych doplnkov. Po celom svete sa nimi chvália celebrity; módne ikony atď. a na rukách pôsobia očarujúco.

26. Pierkové náramky:

náramky-pre-ženy-pierka-náramky

Nie sú to obvykle vyzerajúce náramky. Pierkové náramky sú pre ženy rôzne vyzerajúce. Perie je pre vtáky symbolické, a preto predstavuje slobodu. Ženy sú teraz nezávislé, slobodné a vo všetkých oblastiach života sú na rovnakej úrovni ako muži. Takže ženy, chváľte sa tou slobodou!!!

27. Tetovacie náramky pre ženy:

náramky-pre-ženy-tetovanie-náramky

Wow! Už samotný názov dáva tušiť, ako to bude. Tetovanie vo forme náramku na zápästí. Najviac vo veci a trendy. Forma tetovania sa stáva mimoriadne populárnou a ľudia sa jej chvália podľa svojho vkusu a výberu. Tetovacie náramky môžu byť z vtákov, peria, bežných reťazcov s hviezdami, mesiacom atď. Vyzerajú tiež veľmi elegantne.

28. Kundanské náramky:

náramky-pre-ženy-kundan-náramky

Kundan je veľmi obľúbeným šperkom na svadby a iné tradičné príležitosti. Vzhľad dotvárajú drahé kamene v zelenej, gaštanovej a bielej farbe so zlatom. Poskytujú bohatý vzhľad a sú na drahej strane. Kundanské náramky môžu doplniť svadobný vzhľad o retiazku na ruku, náramky, náušnice, náhrdelníky atď. V rukách pôsobia veľmi veľkolepo a krásne.

29. Náramky pre bodky pre ženy:

náramky-pre-ženy-bodky-náramok

Puntíky sú opäť veľmi v móde. Dávajú vzhľad v retro štýle a pôsobia príjemne. Polka bodky sú tiež najviac preferovaným štýlom pre modelky a módne prehliadky. Môžu byť vo viacerých farbách, ale biele bodky na farebnom pozadí vyzerajú úžasne, keď sa spoja s elegantnými tričkami, džínsami, sukňami, crop topmi atď..

30. Kožené náramky pre ženy:

náramky-pre-ženy-kožené-náramky

Náramky z pravej kože so vzorom sovy, orla a jastraba sú v módnom okruhu mimoriadne obľúbené. Veľmi dobre sa hodia k westernovým outfitom. Sovy sú veľmi obľúbené v dlhých reťazcoch, prsteňoch, náušniciach atď. Vyzerajú veľmi štýlovo, keď sú doplnené náramkom.

Ženy si veľmi uvedomujú módu a chcú, aby ich štýl bol neustále aktualizovaný. Náramky sú cestou vpred k vytvoreniu vlastného vyhlásenia o štýle. Náramky s jedinečným štýlom, dizajnom a vzhľadom dodávajú novej definícii celkovej osobnosti. Náramky sú vynikajúcim poskytovateľom správ pri používaní akýchkoľvek neverbálnych spôsobov komunikácie, ako sú gestá ruky pri rozprávaní, podanie ruky atď. Náramky sú pre eleganciu v ženských rukách..

Náramky pre ženy