15 najnovších platinových náramkov v rôznych prevedeniach

Tenký alebo hrubý pásik Klingon na ruke, ktorý dáva príjemný výhľad, je náramok. Nepochybne z prameňa drahého kovu, ktorým je Platina okolo našej ruky, sa ženy zbláznia ako z mužov. Jedným z najvyberanejších kovov je platina, ktorá dodáva eleganciu krásnym dámam a mužský vzhľad pri nosení. Charakteristickou črtou náramku pre mužov i ženy je veľkosť a dizajn.

Rôzne typy platinových náramkov v trende:

Tento článok poukazuje na 15 najlepších typov platinových náramkov, ktoré sú osadené vzrušujúcim luxusným kameňom ako diamanty, a tiež obyčajný platinový náramok s rôznymi druhmi povrchových úprav..

1. Tenký platinový náramok so symbolom nekonečna pre ženy:

Tenký platinový náramok so symbolom nekonečna pre ženy

V dnešnej dobe trend nosenia ťažkých šperkov pominul. Do hry vstúpil tenký a efektný doplnok šperku. K tomu zoznamu je tenký platinový náramok so symbolom nekonečna umiestneným medzi kovom. Symbol nekonečna, ktorý zobrazuje večnú lásku a náklonnosť, ktorá sa stala viac módou ako matematickou rovnicou.

2. Náramok z hrubej platinovej manžety pre mužov:

Pánsky náramok z hrubej platinovej manžety

Chlapci radi nosia doplnok, ktorý sa ľahko nosí a je tiež módny. Jedným takýmto ručným doplnkom je náramok typu manžeta. Určite sme v Indii narazili na veľa mužov, ktorí nosili strieborný a mosadzný náramok. Náramok vyrobený z platiny ho však robí cennejším a vzácnejším.

3. Obdĺžnikové odkazy Diamantový pánsky platinový náramok:

Obdĺžnikové odkazy Platinový pánsky náramok s diamantom

Platinový kov obdĺžnikového tvaru ručne vyrezávaný alebo laserom rezaný platinový kov do obdĺžnikového tvaru je spojený do náramku, ktorý je zvýraznený leštenými diamantmi pripevnenými na rohoch štvorstranného obdĺžnika. Vzhľadom na veľkosť a tvar tento typ doplnku nosia Muži.

4. Tenký náramok Curb Links pre ženy:

Tenký náramok Curb Links pre ženy

Spojka obrubníka je vytvorená vzájomným spojením rovnakých kusov kovového článku do seba a pri držaní na povrchu má plochý vzhľad. To dáva plochý vzhľad a odkazy ležia blízko seba. Šírka je menej ako niekoľko milimetrov, a preto je pre ženy ideálna na nosenie okolo ruky.

5. Platinový náramok Square Links pre ženy:

Platinový náramok Square Links pre ženy

V náramku so štvorcovými článkami je platinový kov tvarovaný na kúsky štvorca a spojený s platinovými priamymi článkami spájkovaním dvoch kovov alebo pomocou laserovej techniky sú hranaté články spojené ako reťazový náramok. Solitairové diamanty sú pripevnené okolo štvorstranného štvorca, ktorý dodáva náramku žiaru.

6. Vygravírovaný unisex platinový náramok:

Názov Gravírovaný unisex platinový náramok

Meno vyryté šperky si získalo popularitu medzi mužmi a ženami. Tento druh šperku sa používa ako darček pri akejkoľvek špeciálnej príležitosti. O ktoré sa navzájom delí o svoju lásku. V strede je vyrytý názov tohto kusu platiny, ktorý je pripevnený k retiazkovému náramku, ktorým môže byť jednoduchá obyčajná retiazka alebo skrútená retiazka.

7. Platinový náramok spojený s korálkami, pánsky:

Pánsky náramok spojený s korálkou

V tomto type náramku sa zbierajú malé koráliky a vytvárajú retiazkový náramok s hákovým uchytením. Korálky môžu mať kruhový tvar valcového tvaru. Muži nosia korálkový náramok vyrobený z akéhokoľvek kovu alebo dreva. Ženy, ktoré chcú prekvapiť svojich mužov darovaním vzácneho darčeka, sú potom tou najlepšou voľbou.

8. Platinový náramok Fox chvost pre mužov:

Platinový náramok Fox pre chvost

Tento typ retiazky pripomína prepletaný reťazec, ktorý dáva bohatý vzhľad a tiež váži viac ako obvyklý náramok. Potom odkazy pripomínajú líščí chvost, ktorý sa na konci kriví a koniec je prepletený dohromady, aby vytvorili hrubý náramok s háčikom. Tento typ náramku je pre svoju hrúbku najvhodnejší pre mužov.

9. Platinový náramok s prepojením v tvare srdca:

Platinový náramok so spojmi v tvare srdca

Tento druh náramku je najlepším darčekom, ktorý môžu muži kedy považovať za darček pre svojho milovaného. Platina je kockovaná do tvaru srdca do rôznych veľkostí, ktoré zvyčajne merajú menej ako 2 mm, a v strede tohto tvaru srdca je pripevnený solitérový diamant a tieto kúsky sú spojené ako náramok s prichytením zacvaknutím.

10. Retiazkový platinový náramok s príveskami pre ženy:

Retiazkový platinový náramok s príveskami pre ženy

Obyčajný platinový náramok nie je vždy vhodný pre každú príležitosť. Jednou z takýchto príležitostí sú večierky. Aby boli ženy na večierku trendovejšie a chladnejšie, nosia radšej elegantný a džezový doplnok. Jedným z nich je závesný platinový náramok. Tenký platinový retiazok alebo prepojený náramok sa používa s príveskami na kľúče, na ušiach alebo na prsteňu pripevnenými okolo náramku.

11. Platinový náramok Rolo Link pre mužov:

Platinový náramok Rolo Link pre mužov

Tento náramok typu platina obľúbený rolo, ktorý má rovnaké okrúhle články, ktoré sú spojené jednoduchým alternatívnym vzorom sekvenovania. Vďaka tomu je platinový náramok jednoduchého vzhľadu. Tento typ náramku má v rohoch upevnenie na háčik alebo cvak.

12. Náramok Micro Pave Platinum-Rose Gold-Diamond pre ženy:

Dámsky náramok z mikro dlažby, platina-ružové zlato-diamant

Táto trojica kombinácií vždy prináša nádherný šperk. Rovnaká kombinácia bola vytvorená pomocou techniky micro pave. Diamanty sú posiate okolo ružového zlata lanom z platinového kovu okolo ružového zlata, ktoré tvorí retiazkový náramok. Technika mikro dlažby sa používa na nastavenie diamantov rovnakej veľkosti v sekvencii, a nie v náhodnom umiestnení.

13. Matt Finish oválne hrubé platinové náramky pre ženy:

Matné povrchové oválne hrubé platinové náramky pre ženy

Matný povrch dodáva hladký povrch, ktorý je pre ženy atraktívnejší. Vlastniť rozmanitosť dizajnu šperkov bolo vždy zoznamom prianí pre všetky ženy. K tomu patrí oválny platinový náramok, ktorý je usporiadaný dohromady pomocou pružinového pripevnenia, ktoré tvorí pásový náramok nosený ako doplnok na večierok spolu so westernovým oblečením.

14. Platinový diamantový náramok so špirálou a hrotmi pre ženy:

Špirálovitý platinový diamantový náramok pre ženy

V strede platinového pásu je pomocou háčika pripevnená špirálová slučka. Špirálová slučka má okolo pripevnené malé diamanty, ktoré dodávajú náramku na jedinečnosti

15. Platinové náramky zo sleďovej kosti pletené pre mužov:

Platinové náramky zo sleďových kostí splietané pre mužov

Tieto prekladané články v tvare V majú plochý vzhľad a jedna strana náramku je vyrezaná podľa estetických preferencií. Tieto odkazy sú skrútené do spletaného dizajnu, ktorý dodáva náramku hrúbku.

Nosenie platinových náramkov rozhodne prinesie vašim rukám krásu. Ale je tiež dôležité nájsť ten správny typ a dizajn platinového náramku pre neho alebo pre neho. K dispozícii sú obyčajné platinové náramky a tiež zmiešaný náramok z drahých kovov a kameňa alebo dvojfarebný, ktorý má svoj vlastný fantastický výhľad. Ale kvôli obyčajnému platinovému náramku sa určite staneme hrobom pre ďalší nový platinový náramok!!