9 štýlových veľkých náhrdelníkových vzorov pre ženy v trende

Navrhnuté kovové šperky si vždy zachovali svoje postavenie v módnom priemysle. Jeden taký kovový šperk je robustný veľký náhrdelník, ktorý zobrazuje výraznú farbu a vzor, ​​ktorý upúta pozornosť na večierku alebo stretnutí. Existuje lepší spôsob, ako predvádzať dámske šperky, ako nosiť ich v jednoduchom indickom alebo westernovom oblečení? Dobrý kus náhrdelníka z vyhlásenia dodá „úžasu“, o ktorý sa dámy usilujú.

Najnovšie a krásne vzory veľkých náhrdelníkov na svadby:

Aby ste dosiahli tento úžasný vzhľad, tu je top 9 návrhov veľkých náhrdelníkov, ktoré na večierku zabránia zdeseniu.

1. Módny náhrdelník s robustným podbradníkom:

Masívny náhrdelník s podbradníkom

Náhrdelník s náprsenkou je podobný náhrdelníku s golierom, rozdiel je však v tvare, ak náhrdelník s náprsenkou zakrýva strednú časť hrudníka ako bežný kôš používaný pre deti. Masívny náhrdelník môže byť vyrobený z bežného kovového rámu alebo tiež zo zlata, čo primerane zvyšuje cenu náhrdelníka. Tento náhrdelník je navrhnutý tak, že kombinuje náhrdelník s golierom a prepojený retiazkový náhrdelník.

2. Veľký viacfarebný krištáľový náhrdelník:

Veľký viacfarebný krištáľový náhrdelník

Viacfarebný náhrdelník je možné kombinovať so všetkými druhmi oblečenia, čo z neho robí univerzálny doplnok. Stredom náhrdelníka sú biele kryštály, ktoré sú potom obklopené rôznymi farebnými kryštálmi. Tvar kryštálov môže byť pravidelný alebo nepravidelný.

3. Chunky pozlátený kovový náhrdelník:

Chunky pozlátený kovový náhrdelník

Pozlátený hrubý kovový veľký náhrdelník nielenže dáva bohatý vzhľad, ale aj vyzerá honosne. Tento typ robustného náhrdelníka môže mať akýkoľvek geometrický vzor s háčikom v zadnej časti náhrdelníka.

4. Obrovský náhrdelník z robustnej kamennej čiernej stuhy:

Obrovský náhrdelník z hrubého kameňa v čiernej stužke

Obyčajná čierna stuha sa nepoužíva ako doplnok na balenie darčekov, ale tiež pomáha pri vytváraní krásneho a extravagantného náhrdelníka. Tu zvolená čierna stuha je hrubá a má dostatočnú šírku na prilepenie obrovských farebných kameňov, ktorými môžu byť buď plastové kamene alebo kryštály, alebo dokonca perly kombinované s inými drahokamami.

5. Náhrdelník s vyrazeným zlatým dizajnom:

Náhrdelník s vyrazeným zlatým dizajnom

Kovový dizajn s príklepom je jedným z najviac umeleckých návrhov používaných pri výrobe náhrdelníkov. Veľké vzory náhrdelníkov vyrobené z tohto materiálu dodávajú krku plnosť vďaka svojim nadrozmerným geometrickým vzorom s tepaným a lešteným vzhľadom. Veľký zlatý náhrdelník je vyrobený viac umelecky pomocou tohto tepaného dizajnu..

6. Masívny tyrkysový náhrdelník:

Masívny tyrkysový náhrdelník

Tyrkysový jeden zo známych drahokamov, ktorý má modrú farbu. Najslávnejšou tyrkysovou farbou je nebesky modrá farba. Kolekcia obyčajného tyrkysu do objemného veľkého náhrdelníka je najelegantnejším šperkom, ktorý môže mať každá žena vo svojom šatníku.

7. Náhrdelník s diamantovo-rubínovým hrubým golierom:

Náhrdelník s diamantovo-rubínovým robustným golierom

Diamantový náhrdelník je vždy šperkom, ktorý priťahuje oko, a keď sa diamanty, ktoré sú veľké a pokrývajú celý veľký vzor náhrdelníka kameňom Ruby, oplatí nosiť na špeciálnu príležitosť, ako je svadba.

8. Masívny sivý perlový náhrdelník:

Masívny sivý perlový náhrdelník

Perly sa dodávajú v rôznych farbách a veľkostiach, jedna taká farba je šedá, ktorá dáva jasnejší vzhľad ako bežné perly. Ak chcete pridať milosť a eleganciu, dizajnéri urobili veľký náhrdelník s použitím sivých perál relatívne veľkej veľkosti, než je obvyklá veľkosť. Tieto nadrozmerné perly sú kombinované do mnohých radov a skrútené tak, aby vytvorili objemný náhrdelník.

9. Náhrdelník z krištáľového kvetu:

Náhrdelník z krištáľového kvetu

Kvetinový vzor bol použitý vo všetkých možných prevedeniach šperkov. Rovnaký kvetinový vzor sa však používa pri vytváraní inovatívneho veľkého náhrdelníka. Kryštálový kvetinový dizajn vyzerá milostivejšie s kombináciou perál.

Tieto architektonicky navrhnuté návrhy veľkých náhrdelníkov upútali oči všetkých dám, ktoré sa špecializujú na značkové nosenie viac ako obvyklé tenké vrstvené retiazky alebo tenké retiazky. Náhrdelníky by mali byť zvolené tak, aby sa prívesok stále nepohyboval na jednu stranu.