9 najnovších a najkrajších krížových náhrdelníkov v trende

Kríž je veľmi zbožným symbolom, ktorý mnoho ľudí nosí radi. Krížový náhrdelník je na najbežnejších šperkoch, ktoré sa nosia. Krížový náhrdelník je vyrobený zo zlata, striebra alebo dokonca posiaty diamantmi, aby vyzeral brilantne. Môžete si vybrať krížový náhrdelník, ktorý má pre vás sentimentálnu hodnotu. Tento zoznam krížových náhrdelníkov vám ponúka pohľad na rôzne štýly, ktoré sú k dispozícii.

Najlepších 9 krížových náhrdelníkov v rôznych prevedeniach:

Pozrite sa na naše najlepšie krížové náhrdelníky s trendovými novými štýlmi. Vyberte si svojho milovaného a vyberte si ho.

1. Strieborný krížový náhrdelník:

Náhrdelník so strieborným krížom

Tento jednoduchý strieborný krížový náhrdelník je dokonalý a krásny. Hrubá retiazka, ktorá zdobí tento krížový prívesok, je vo forme článkov. Kríž je prostý a napriek tomu vyzerá úchvatne a pútavo. Kúpte si tento nádherný krížový náhrdelník na každodenné použitie.

2. Zlatý krížový náhrdelník:

Náhrdelník so zlatým krížom

Krucifix je jedným z klasických symbolov kresťanstva. Vyberte si tento náhrdelník zo 14K zlata s krížom s krásnou sochou Ježiša a jemnými detailmi slova INRI. Zlatý reťaz je tu veľmi jednoduchý, ale kríž naopak kontrastuje.

3. Bočný krížový náhrdelník:

Bočný náhrdelník

Tento najnovší dizajn v krížovom náhrdelníku je veľmi moderným náhrdelníkom s krížom. Kríž je tu položený bokom na reťazi a nevisí ako prívesok. Kríž môže byť jednoduchý alebo gravírovaný. Bočný kríž má zvyčajne malú veľkosť.

4. Náhrdelník z viktoriánskeho kríža:

Náhrdelník z viktoriánskeho kríža

Tu je krásny krížový náhrdelník, ktorý je vyrobený s vyrezávaným strieborným krížovým príveskom. Vďaka jemným detailom na kríži je veľmi pekný a obruba vo viktoriánskom štýle je nádherná. V krížovom prívesku je umiestnený stredový kameň.

5. Náhrdelník s diamantovým krížom:

Náhrdelník s diamantovým krížom

Získajte tento úžasný diamantový krížový náhrdelník posiaty drobnými diamantmi v striebornej farbe. Veľmi elegantný náhrdelník má čisté diamanty, ktoré oslňujú a žiaria brilantnosťou. Jedná sa o jeden z drahých dámskych krížových náhrdelníkov, ktoré sú k dispozícii. Náhrdelník má rýdzosť diamantov a jeho karátová hodnota je veľmi vysoká.

6. Náhrdelník s nekonečným krížom:

Náhrdelník s nekonečným krížom

Tento nádherný náhrdelník s nekonečným krížom má lesk striebra a príťažlivosť diamantov. Kríž je vytvorený v symbole nekonečna, a preto nie je plochý. Štyri diamanty použité v prívesku sú veľmi brilantné. Symbol nekonečna zobrazuje čistú a nekonečnú Božiu lásku a to je to, čo je uvedené na tomto náhrdelníku.

7. Mini krížový náhrdelník:

Mini krížový náhrdelník

Vyberte si tento mini krížový náhrdelník pre sladký a očarujúci vzhľad. Tento malý krížikový prívesok použitý v retiazke je veľmi jednoduchý, ale vyzerá elegantne. Tento môže byť použitý na denné nosenie a môže byť vyrobený v zlatej alebo striebornej farbe. Retiazku v tomto prípade je možné nosiť dlhú alebo dokonca krátku, aby sa zvýraznil krížový prívesok.

8. Pánsky krížový náhrdelník:

Pánsky krížový náhrdelník

Pánsky krížový náhrdelník je zvyčajne veľmi jednoduchý a mužného dizajnu. Kríž je tu jednoduchý a vyrobený v diamantovom prízvuku. Náhrdelník s príveskom z nehrdzavejúcej ocele je posiaty drobnými diamantmi, ktoré nie sú nad vrchom.

9. Vintage krížový náhrdelník pre mužov:

Vintage krížový náhrdelník pre mužov

Tento jedinečný krížový náhrdelník pre mužov je vyrobený s dizajnom nechtov. Jediný veľký strieborný klinec je hlavnou súčasťou prívesku. Bočná strana kríža je vytvorená dvoma menšími klincami zasadenými krížom. Je nádherne vyrezaný so skvelými detailmi a vyzerá veľmi unikátne.

Krížové náhrdelníky pre ženy sú k dispozícii v rôznych štýloch. Vyberte si taký, ktorý vám prirastie k srdcu najviac. Zlaté a strieborné kríže sú celkom bežné a na zvýraznenie krásy sa používajú diamanty. Muži a ženy nosia krížové náhrdelníky, ktoré sú jednoduché a elegantné. Niektoré môžu byť malé krížiky alebo dokonca veľké.