15 najnovších návrhov kuchynského nábytku s obrázkami v roku 2021

Navrhovanie vlastného domu sa v dnešnej dobe stalo trendom, pretože ho môžete urobiť podľa svojho vkusu bez toho, aby ste si museli strieľať dieru do financií. Ako horúci hrniec domu potrebuje kuchyňa zvýšenú starostlivosť, pretože dáva vám a vašej rodine všetky chutné jedlá a výživu. Ale vyniknúť je všetko vo vašich rukách a už nie je také komplikované. Ponúkame vám zoznam návrhov kuchynského nábytku, z ktorých si môžete vybrať, aby bola vaša kuchyňa krásnym miestom.

15 najnovších návrhov kuchynského nábytku s obrázkami

Najlepšie návrhy kuchynského nábytku v Indii:

Tu je našich 15 jednoduchých a moderných nápadov na kuchynský nábytok s obrázkami. Pozrime sa na ne.

1. Modulárny dizajn kuchynského nábytku:

Modulárny dizajn kuchynského nábytku

Tu je modulárny dizajn kuchynského nábytku s prirodzeným osvetlením a vzduchom. Nábytok v tejto kuchyni vrátane skriniek je žltý, ktorý dopĺňa biele steny priestoru. V hornej časti sú skrinky na uloženie najdôležitejších vecí a police, ktoré slúžia na pravidelné používanie pohárov a pohárov, a má tiež vstavanú rúru a sporák. V noci je k stene dlhé okno so žalúziami a inteligentnými žiarovkami.

2. Návrhy kuchynského nábytku pre malú kuchyňu:

Návrhy kuchynského nábytku pre malú kuchyňu

Ak hľadáte spôsob, ako zmodernizovať svoju malú kuchyňu, potom tento dizajn presne zodpovedá účelu. Všetky skrinky a stena sú v odtieni šedej s bielou strechou a niektoré nástenné držiaky na stenu sú v žltej farbe, čo ju robí atraktívnou. K dispozícii je tiež vstavaný jedálenský stôl, ktorý nezaberie veľa miesta a môže pohodlne usadiť dve osoby, čo z neho robí perfektný dizajn kuchynského nábytku pre malú kuchyňu..

3. Najnovší dizajn kuchynského nábytku:

Najnovší dizajn kuchynského nábytku

Jedná sa o jeden z trendových a najnovších štýlov kuchynského nábytku. Stena v zadnej časti komína je žiarivo oranžová na rozdiel od sivých stien na ostatných stranách. V spodnej časti kuchyne sú skrinky s elegantným povrchom a vstavanou rúrou a sporákom. K dispozícii je tiež polica sivej farby s dvierkami z matného skla, na ktorých sú horizontálne čiary. Temperament tejto miestnosti je veľmi pokojný a elegantný.

4. Interiérový nábytok do kuchyne:

Kuchynský interiérový nábytok

Bez ohľadu na veľkosť kuchyne, interiéry sú tým, čo vyzerá krásne pri správnom vetraní. Všetky skrinky v tomto kuchynskom interiérovom nábytku sú vyrobené z dreva v bielej farbe, ktorá zodpovedá farbe steny. V hornom rohu miestnosti sú tiež skrinky s priehľadnými sklenenými dverami s drevenou ochranou. K dispozícii sú veľké dvere a okná s čírym sklom, ktoré dodávajú miestnosti dostatok slnečného svetla a vetra.

5. Farebný dizajn kuchynského nábytku:

Farebný dizajn kuchynského nábytku

Toto je jeden zo spôsobov, ako môžete zahrnúť svoju farebnú paletu do farebného dizajnu kuchynského nábytku. Na opačnej strane dosky stolu je tenká mramorová doska so sporákom a dno s obloženými svetlými farbami s dlhými skrinkami. Medzi policami je mramorová stena, ktorá dopĺňa dekor, a rúra na boku. Okolo pracovnej dosky je niekoľko stoličiek, kde si môžete dať raňajky, obed alebo večeru.

6. Dizajn kuchynského nábytku z PVC:

Obrázky dizajnu fialových kuchýň Vysoko lesklé fialové kuchynské skrinky Kuchyňa

Materiál použitý na prípravu skriniek je zásadný a PVC sa v dnešnej dobe dostáva do popredia vďaka všetkým výhodám, ktoré poskytuje. Ľahko tvarovateľný materiál, dizajn kuchynského nábytku z PVC robí vašu kuchyňu sofistikovanou za veľmi málo investovaných peňazí. V hornej aj spodnej časti sú skrinky s povrchovou úpravou levanduľovej farby s bielou doskou. Skrinky sú postavené okolo rúry a sporák je vstavaný v spodnej časti.

7. Dizajn kuchynského nábytku v tvare L:

Dizajn kuchynského nábytku v tvare L

Dizajn kuchynského nábytku v tvare L je v mnohých domoch strednej triedy celkom štandardný. Obsadené miesto je so vstavanými kachľami oveľa menej. Skrinky v spodnej a hornej časti sú čisto biele s sem -tam kvetmi. Mramorová doska stolu skvele dopĺňa police. K dispozícii je tiež malý stojan na zavesenie lopatiek alebo pohárov. Na bočnej strane je tiež priehľadné posuvné okno pre prirodzené svetlo a vietor.

8. Dizajnový kuchynský nábytok:

Dizajnový kuchynský nábytok

Kto by nechcel prvotriednu kuchyňu s minimálnym rozpočtom? Pozrite sa na dizajnový kuchynský nábytok, ktorý zmení váš štandardne vyzerajúci priestor na eleganciu. Skrinky majú v spodnej a hornej časti kuchyne kombináciu morskej zelenej a krémovej farby. K dispozícii je sporák na rohu a jedálenský kút z čierneho mramoru, kde si môžete dopriať okamžité raňajky. Kombinácii políc zodpovedajú aj dlaždice na stene.

9. Taliansky kuchynský nábytok:

Taliansky kuchynský nábytok

jedným z moderných a módnych interiérov kuchýň na celom svete je taliansky kuchynský nábytok. V tomto priestore sú drevené skrine s minimalistickým dizajnom so sklenenými dverami v hornej a dolnej časti. Biela farba sa používa hlavne na steny a police s módnym dizajnom na niektorých sklenených dverách a priehľadných okuliaroch na uloženie riadu a iných vecí, a preto je špičkovým moderným dizajnom kuchynského nábytku.

10. Dizajn bieleho kuchynského nábytku:

Biely dizajn kuchynského nábytku

Téma tohto priestoru je úplne biela vrátane skriniek, stien, svetiel a okenných tabúľ. Vďaka tomu je dizajn bieleho kuchynského nábytku elegantnou možnosťou a vytvára jednoduchý, ale elegantný vzhľad. Skrine sú vyrobené z dreva so štandardným modelom so vstavaným sporákom a rúrou na jednej strane. K dispozícii sú tri sklenené okná pre prísun slnečného svetla počas dňa a žiarovky, ktoré v noci zvýrazňujú vzhľad!

11. Kuchynský nábytok Sunmica Design:

Kuchynský nábytok Sunmica Designs

Ďalším materiálom, ktorý sa v mnohých kuchyniach používa prevažne, je sunmika. Jedná sa o dizajn kuchynského nábytku sunmica, ktorý dodá vašej kuchyni elegantný vzhľad. Smerom hore a dole sú skrinky s farebnou kombináciou bielej a tmavozelenej. Skrinky vyššie majú otvory na umiestnenie hrnčekov na kávu so vstavaným sporákom a drezom. Napriek tomu, že plocha pre nábytok je menšia, práve povrchová úprava sunmica ho robí krásnym.

12. Návrh dreveného kuchynského nábytku:

Návrhy dreveného kuchynského nábytku

Drevo sa dodáva v niekoľkých druhoch, ktoré môžu zvýšiť váš kuchynský priestor, ako napríklad dyha, preglejka a mnohé ďalšie. Mnoho ľudí uprednostňuje dizajn dreveného kuchynského nábytku kvôli prírodnému pocitu a vzhľadu dreva. Skrinky v tejto miestnosti sú v spodnej časti vyrobené z dreva a na skladovanie slúžia kombinácie políc s dverami a regálov bez dverí. Čierna kuchynská doska dopĺňa materiál skriniek a odtiene v miestnosti sú tiež farebné, aby ladili s drevom.

13. Dizajn otvoreného kuchynského nábytku:

Otvorený dizajn kuchynského nábytku

Dizajn otvoreného kuchynského nábytku sa rýchlo stáva trendovým a obľúbeným. Môžete to považovať za jeden z najlepších návrhov domáceho kuchynského nábytku, pretože kombinuje kuchyňu a jedálenský priestor, vďaka čomu vyzerá veľký a zahŕňa aj ľudí pracujúcich v kuchyni. Skrinky prítomné v spodnej časti majú pekný vzor a police v hornej časti sú sivé so sklenenými dverami. Existuje delenie so stenou s povrchovou úpravou z čierneho mramoru, ktorá rozdeľuje jedálenský kút a kuchyňu. K dispozícii je tiež tmavá skrinka na uloženie riadu a tiež zrkadlo, aby ste sa mohli pozrieť na seba.

14. Návrh kuchynského nástenného nábytku:

Návrh kuchynského nástenného nábytku

Keď máte v kuchyni veľmi málo miesta, potom dizajn kuchynskej steny vyzerá perfektne bez toho, aby zaberal veľa miesta. Skrinky v tomto priestore sú vyrobené z dyhovaného dreva v spodnej časti a majú dvere z matného skla v hornej časti so vstavaným komínom a rúrou, čo z neho robí perfektný, ale jednoduchý dizajn kuchynského nábytku. Po boku sú tiež stojany na umiestnenie pohárov na víno so svetlami v hornej časti.

15. Nápady na kuchynský rohový nábytok:

Nápady na kuchynský rohový nábytok

Môžete to považovať za jeden z najlepších nápadov na kuchynský rohový nábytok, ktoré sú také jednoduché, ako sa dajú získať. V hornej časti v rohu sú iba skrinky s drevenými dverami na oboch stranách a priehľadnými sklenenými dverami v strede. Do strednej skrinky môžete uložiť taniere, šálky a sklenené misy a do ďalších dvoch potraviny, takže je to kuchynský nábytok, ktorý je ideálny pre každé miesto s minimálnym priestorom.

Navrhovanie kuchynského priestoru už nemusí byť náročné. Existuje množstvo možností v materiáloch a prevedeniach, z ktorých si môžete vybrať, ktoré vyhovujú vašim kritériám a zodpovedajú vášmu kuchynskému priestoru. Vďaka komplexnému zoznamu modelov kuchynského nábytku v tomto článku môžete úplne zmeniť spôsob, akým vy a ostatní vnímate svoju kuchyňu.