9 najnovších prevedení semišových mokasínov pre mužov a ženy

Semišové mokasíny sú najobľúbenejšou kolekciou pre mužov, pretože sa hodia k všetkým druhom oblečenia. Aj pánska kolekcia má žiarivé odtiene s výstrednými vzormi a modelmi. Existujú rady aj pre ženy. Semišové mokasíny majú rôzne prevedenie špičky, vďaka ktorým je k dispozícii pre každý vzhľad a je tiež veľmi pohodlné.

Najlepšie semišové mokasíny v rôznych farbách:

Tu je 9 najlepších návrhov semišových mokasínov.

1. Pánske semišové predné mokasíny:

Pánske semišové predné mokasíny

Jedná sa o elegantný ležérny semišový pánsky semiš, ktorý je dodávaný so semišovým vzorom vpredu. Je vyrobený z prvotriedneho mäkkého detského semišu, ktorý dodáva cross-sezónny štýl na každom kroku. Tieto pánske semišové mokasíny majú podšívku a stielku vyrobenú z kože.

2. Kožený a syntetický semišový povaľovač:

Kožený a syntetický semišový povaleč

Jedná sa o kreatívne navrhnuté pánske čierne semišové mokasíny, ktoré poskytujú extrémny komfort a sú zároveň ľahké na nohe. Je vyrobený z kože a syntetických materiálov. Tieto pánske mokasíny z čiernej semišovej kože majú polstrovanú stielku a ľahko čistiteľný zvršok.

3. Flexibilné pánske semišové mokasíny:

Flexibilné pánske semišové mokasíny

Toto je trendový chladný a ležérny štýl pánskych semišových mokasínov, ktoré vám poskytnú flexibilnú podrážku. Je to ľahký semiš vyrobený z kože s textilnou podšívkou, stielka potiahnutá ovčou kožou. Tieto pánske modré semišové mokasíny sú vyrobené z etylén-vinylacetátovej podrážky, ktorá zaisťuje vodotesnosť..

4. Vintage zvetrané semišové mokasíny:

Vintage zvetrané semišové mokasíny

Tu sa môžete pozrieť na pánske hnedé semišové mokasíny, ktoré majú koženú podšívku a semišový zvršok. Je to očarujúci hnedý semišový ležadlo, ktorý je vyrobený s klasickou siluetou nízkeho strihu. Má koženú stielku a gumenú podrážku.

5. Tonálne prešívaný vrchný semišový fusak:

Tonálne prešívaný vrchný semišový fusak

Strávte chvíľu a pozrite sa na pánske semišové strapcové mokasíny, ktoré sú luxusné a moderné s unikátnymi tonálnymi stehmi. Je ručne vyrobený so 100% koženou podšívkou so zaoblenými špičkami. Tento semišový strapcový fusak má poddajný semiš, ktorý vám zaistí pravidelný strih.

6. Ostrý kontrastný prešívaný fusak:

Ostrý kontrastný prešívaný fusak

Upravte si svoj outfit tak, aby vyhovoval týmto pánskym semišovým mokasínam, ktoré sú klasicky vyrobené s ostrými kontrastnými stehmi. Má koženú podšívku s gumovou podrážkou a na stielku je použitá pravá koža A. Tieto semišové penny mokasíny sú skvelou voľbou pre všetky vaše ležérne outfity.

7. Vodičské mokasíny, dámske semišové mokasíny:

Vodičské semišové mokasíny na mokasíny

Objavte túto nádhernú zbierku dámskych semišových mokasínov, ktoré ponúkajú skvelý a šialený štýl medzi všetkými ostatnými ženami z semišových mokasínov. Má špicu v tvare mokasínu s použitím semišového aj gumového materiálu. Je extrémne odolný a ideálny do práce, do exteriéru a na všetky podobné príležitosti.

8. Latexové polstrované semišové mokasíny:

Latexové tlmené semišové mokasíny

Pozrite sa na tento pánsky semišový ležadlo pre mužov, ktorý má latexovou poduškou vyrobenú ľudskú vložku. Kompletne kombinuje taliansky štýl so 100% semišovou kožou. Má mokasínovú špicu a pozostáva zo šijacieho upíra.

9. Pánsky semišový strapec z semišu:

Pánsky semišový strapec zo strapca

Vyberte si túto sezónu s týmito semišovými pánskymi mokasínmi z pánskeho semišu, ktoré boli obľúbené pre svoj strapcový semiš so zváranou konštrukciou. Sú vyrobené ručne s vynikajúcou podrážkou a talianskou podošvou. Okrem toho je dodávaný s obuvi, ktorá vám poskytne relatívne chladný a pohodlný vzhľad.

Kolekcia pre mužov a ženy je mimoriadne autentická, keď idete po takýchto semišových mokasínoch. Poskytujú vám ten najlepší štýl a ľahké nosenie. K dispozícii sú tiež stovky odtieňov, ktoré majú elegantný vzhľad vo všetkých smeroch. Najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je dostať jeden z takýchto semišových ležadiel do svojho šatníka a ozdobiť sa tak, aby sa zhodoval s vašim obľúbeným oblečením..