58 jedinečných detských mien, ktoré znamenajú lásku

Verili by ste, keby sme povedali, že existuje oveľa viac ako jedno slovo pre lásku? Možno budete. Tento článok je kompiláciou všetkých výrazov pre lásku z rôznych jazykov. Ak vašu lásku nemožno dostatočne popísať vo vašom jazyku, tu je niekoľko detských mien, ktoré pre vás znamenajú lásku, z ktorej si vyberiete.

detské mená znamenajúce lásku

Neexistuje žiadna náklonnosť, ktorá by bola pozoruhodnejšia, ako adorácia matky k svojmu dieťaťu. Matky sedia pevne, aby ich minimálna milá vstúpila do sveta, aby osprchovala všetku ich náklonnosť a ohľaduplnosť. Trávia nepokojné večery hľadaním nového mena s nádherným významom pre ich milovaného novorodenca.

Mená detí, ktoré znamenajú lásku:

Máme všetky milostné mená pre dievčatá a chlapcov z rôznych jazykov. Teraz je načase, aby ste sa rozhodli.

Mená chlapcov, ktoré znamenajú lásku:

Tu je zoznam krásnych chlapčenských mien, ktoré znamenajú, že láska je nasledovná.

1. Aziz:

Aziz je silné arabské meno a znamená „najdrahší“. Tradičný názov hovorí o jednej z 99 vlastností Alaha. Ľudia s menom Aziz sú považovaní za najdrahších pre boha a majú upokojujúci temperament.

2. Agapius:

Čo hovoríte na starý školský latinský názov pre svojho chlapca? Agapius znamená božská láska.

3. Amator:

Ďalšie latinské meno, Amator, tiež znamená lásku. To znamená „ten, kto miluje“.

4. Anwil:

Anwil má waleský pôvod a je to veľmi vzácne meno. Znamená to milovaný a je považovaný za veľmi tradičný názov pre chlapcov.

5. Amor:

Klasické francúzske meno Amor znamená romantiku a lásku. Toto by bolo elegantné meno zo starej školy pre vášho malého syna.

6. Connelly:

Toto meno je jedným z najobľúbenejších detských mien z Írska. Toto írske meno, ktoré znamená, že láska je veľmi populárna, by bolo očarujúcou kontrastnou možnosťou k pravidelnejšie používanému „Connorovi“ a znamená „adorácia a spoločenstvo“.

7. Caradoc:

Caradoc je waleského pôvodu. Názov je veľmi starý a odkazuje na keltské meno rytierov okrúhleho stola.

8. Caerwyn:

Toto meno je tiež waleského pôvodu a znamená spravodlivú lásku.

9. Crimson:

Aké tienenie zazvoní, keď sa povie adorácia? Crimson by bola drvivá väčšina vašich odpovedí. Tiež neexistuje žiadny odtieň, ktorý by prevyšoval čokoľvek tmavočervené v červenej farbe. Je to silné, nádherné, divoké a fenomenálne. Očakávame, že Crimson bude solídnym uchádzačom o väčšinu mien chlapcov, ktorí znamenajú lásku. Na dokonalú zhodu jednoducho potrebuje sentimentálnu odvážnu ženu rovnakého mena.

10. Darcy:

Je to nádherné chlapčenské meno, ktoré znamená láska. Každá dáma, ktorá je konečným fanúšikom eposu „Pýcha a predsudok“, bude vedieť, kam s týmto smerujem. Zbožňujem dávať niekomu meno Darcy, pretože ktorá slečna potom, čo prešla srdcom dotýkajúcou sa láskou a romantikou medzi Elizabeth Bennettovou a pánom Darcym, neplakala nahlas? Darcy je klasické anglické meno, ktoré znamená a znamená lásku.

11. David:

Je to meno chlapčeka, čo znamená láska, ktorá má hebrejský pôvod s biblickými koreňmi a znamená „zbožňovaná“ – v prípade, že sa pozeráte na mená z Písiem a mená, ktoré vyvolávajú lásku, bude toto meno vyhovovať obom triedam.

12. Ettite:

Ettie je variáciou mena Esther, ktorá je opäť aktualizovanou verziou mena Ishtar, ktorá bola babylonskou bohyňou uctievania. Ak hľadáte biblické mená pre lásku, môže to byť aj vaša voľba.

13. Eros:

Eros by bol perfektné sentimentálne meno pre tvojho malého vládcu. Meno dokonale vystihuje to, aké by malo byť sentimentálne meno dieťaťa, pretože Eros bol úskočný Boh uctievania a dieťa bohyne Afrodity..

14. Erasmus:

Ersamus je grécke meno, ktoré znamená láska. Názov nikdy nevyjde z módy. Meno sa stalo populárnym od svätého Erazma, patróna námorníkov.

15. Erastus:

Erastus je variantom mena Erasmus. Erastus má tiež grécky pôvod a označuje lásku.

16. Gerwyn:

Gerwyn je waleské meno, ktoré znamená „primeranú adoráciu“. Vášmu malému pánovi dokonalému to urobí dokonalé meno.

17. Guaiya:

Guaiya je talianske meno a znamená láska. Názov je úplne úžasný a veľmi jedinečný.

18. Graziano:

Graziano je francúzske meno, ktoré znamená láska.

19. Jedidiah:

Jedidiah je veľmi vzácne arabské meno, ktoré znamená láska. Názov je veľmi vzácny, a preto ak hľadáte niečo vzácne, môže to byť vaša voľba.

20. Kama:

Kama je Boh lásky. Meno má náboženské spojenie a Kama je považovaný za syna bohyne Lakshmi. Kama je indické milostné meno.

21. Kiefer:

Kiefer znamená láska a je galského pôvodu.

22. Lennan:

Lennan je ruské meno, ktoré znamená láska. Toto meno bolo kedysi veľmi populárne vzhľadom na politickú asociáciu mena a slávy osoby.

23. Leofric:

Leofric je veľmi neobvyklé meno. Toto je populárne anglické meno, ktoré znamená láska, aj keď presný pôvod nie je známy ani mu nerozumieme.

24. Luben:

Luben je názov bulharského pôvodu. To znamená „láska“.

25. Medad:

Medad je chlapčenské meno, ktoré znamená láska. Názov je hebrejského pôvodu. Medad alebo Meydad bol v čase Mojžiša prorokom.

26. Miloš:

Miloš je talianske meno, ktoré znamená láska.

27. Prem:

Ak ste fanúšikom Bollywoodu, prvá vec, ktorá vás napadne po vypočutí mena Prem, bude Salman Khan. Toto je klasické indické milostné meno, ktoré znamená láska.

28. Romeo:

Meno Romeo je ukážkou sentimentu. Názov sa stal populárnym po shakespearovskej hre Rómeo a Júlia. Dnes je to milostné meno pre chlapcov.

29. Rasmus:

Ďalšia variácia Erasmus, Rasmus tiež znamená lásku, jedna z arabského mena znamená lásku k vášmu drobčekovi.

30. Rudo:

Veľmi cool a štýlové meno, Rudo znamená láska. Rudo je africké meno, ktoré znamená láska.

31. Sajan:

Sajan je indické milostné meno pre vášho malého chlapca. Znamená to, že je milovaný a je obľúbenou voľbou mnohých indických rodičov.

Mená dievčat, ktoré znamenajú lásku:

Tu sú milostné mená pre dievčatá.

1. Adoria:

Je to trochu bizarné, ale znie to plné lásky a adorácie. Tento vynikajúci názov so štyrmi slabikami, končiaci na „a“, ho oslovuje dvadsiateho storočia. Najlepšie na tom je, že sa to úplne ignoruje. Takže s týmto menom vaše malé dievčatko určite v skupine vystúpi. Môžete tiež zvážiť jeho odrodu Adora.

2. Aiko:

Aiko znamená „malá láska“. Aiko je japonské meno, ktoré znamená láska.

3. Amorette:

Amorette znamená malá láska a francúzske mená znamenajú lásku.

4. Adelpha:

Adelpha znamená „milovaná sestra“ a jej grécke meno znamená dievča.

5. Brisa:

Brisa je ženské meno, ktoré znamená láska. Je španielskeho pôvodu. Názov pochádza z Homérovej Iliady, kde bol Brises milostným záujmom Achilla. Meno je obľúbené aj v gréckej mytológii.

6. Nosí:

Carys je meno waleského pôvodu. Toto milostné meno pre dievčatá je medzi waleskými rodičmi veľmi obľúbené.

7. Celestia:

Meno Celestia je brilantné meno, ktoré zobrazuje ženskosť. Cítime, že by to bolo obzvlášť vhodné v prípade, že máte radi mená ako Seraphina a Angelina. Verte či neverte, Celestia bola na konci devätnásteho storočia mimoriadne slávna a v osemdesiatych rokoch 19. storočia sa dostala dokonca do šiestich najdôležitejších záznamov. Rovnako to bolo stredové meno Caroline Ingallsovej, aby sa mohlo ukázať ako najobľúbenejšie ženské ženské meno, ktoré znamená láska.

8. Darlene:

Darlene znamená nežnú lásku a je tiež milostným menom pre priateľku. Používa sa ako variant anglického výrazu Darling.

9. Esme:

Esme znamená vážená a milovaná. Je to ďalší spôsob, ako vyjadriť svoju lásku malému dievčatku. Názov je perzského pôvodu a stal sa populárnym po tom, čo postava Esme hrá v „Twilight“.

10. Ettie:

Ettie je babylonská bohyňa lásky a je považovaná za dievčenské meno, ktoré znamená tradičné a má biblické spojenie..

11. Esmerlda:

Tento streamingový, sentimentálny názov je prevzatý zo sveta „smaragd“ a znamená najvzácnejší drahokam, ktorý má zelenú farbu. Toto pomenovanie sa stalo štandardom prostredníctvom románu Victor „V ktorom bolo hrdinom meno Esmeralda.

12. Femi:

Femi je detské meno egyptského pôvodu, ktoré znamená láska.

13. Freya:

Freya je meno severskej bohyne uctievania a bohatstva, takže v tom je väzba a dobrá voľba na pomenovanie konečného mena dievčatka, ktoré znamená láska.

14. Zlatko:

Toto teplé a jasne sladké meno dievčatka, ktoré znamená lásku, vybrala Fearne Cotton pre svoje malé dievčatko. Med je veľmi obľúbené anglické meno a je vhodné milostné meno pre dieťa.

15. Imogen:

Toto je veľmi zriedkavé meno pre vašu malú dcéru. Znamená to milované dieťa a grécke mená znamenajú lásku.

16. Júlia:

Každý si uvedomuje, že toto meno je spojené so známou a žalostnou hlavnou postavou zo Shakespearovho filmu „Romeo a Júlia“ Meno Júlia sa stalo legendou a dodnes je inšpiráciou pre milovníkov súčasnosti. Meno Juliet je naplnené láskou, obetou a pacientmi, čo je najlepším príkladom významu skutočnej lásky.

17. Lennan:

Meno Lennan je skutočne írske meno, ktoré znamená „miláčik alebo priateľka“, a myslím si, že ženskejší pravopis by príjemne viedol k používaniu tohto mena pre mená ženských detí, ktoré znamenajú lásku.

18. Lavinia:

Toto dokonalé viktoriánske meno zobrazuje skutočnú lásku. Tento názov je zahrnutý v rímskej mytológii, Shakespearových hrách a britskej televíznej úprave „Downtown Abbey“. Zdá sa, že Olivia sa nestretla ani s 10% svojej prevalencie, čo by mohlo prispieť k ďalšiemu posilneniu vášho šťastia..

19. Lalasa:

Lalasa znamená ten, kto je mierumilovný a podporuje lásku. Je to meno, ktoré znamená láska a mier spolu.

20. Láska:

A čo láska jasne? Neexistuje lepší spôsob, ako skutočne prejaviť lásku! Môže to byť stredné meno alebo dokonca roztomilá prezývka pre vášho drobca.

21. Maitea:

Toto je španielske meno, ktoré znamená láska. Názov je veľmi exotický a krásny, a preto bude dobrou voľbou pre vaše dievčatko.

22. Milena:

Pre mňa je milena úplne bezchybné ženské meno, ktoré znamená lásku. Je to české detské meno a znamená to „adorácia, teplo a elegancia“, každý jeden nádherný predpoklad osprchovať sa na vašom drahocennom.

23. Miňa:

Mina znamená láska a je meno nemeckého pôvodu.

24. Maya:

Maya bola bohyňou jari a plodnosti. A čo viac, v hinduistickej mytológii Maya znamená „ilúziu“. Nech je to akokoľvek, jeho najslávnejšou dopravkou je Zeusova mama a dievča z Atlasu. Je to meno, ktoré znamená lásku a silu.

25. Nayely:

Pomerne vzácne meno a pravopis, Nayely znamená „Milujem ťa“ a je to pôvodné americké meno. Nezakrýva to výstižne vaše city k dcére?

26. Serafína:

Seraphina je arabské meno, ktoré znamená láska. Znamená to milovaný.

27. Suki:

Suki je populárne japonské meno, ktoré znamená láska a je veľmi široko používané, a je tiež jednou z najlepších možností pre mnoho rodičov.

Všetky uvedené názvy lásky niekedy skutočne nebudú stačiť na to, čo pre vás vaše deti znamenajú. Milostné mená pre chlapcov a ženské mená, ktoré znamenajú lásku, sú vždy v trende. Jeden z najlepších spôsobov, ako im to sprostredkovať, by bolo pomenovať ich po láske. Samozrejme, okrem toho existuje mnoho ďalších spôsobov.