9 popredných umelcov Mehndi v Bombaji

Mehndi je prvá vec, ktorá každému napadne, keď si niekto vybaví akúkoľvek príležitosť; mnohí budú súhlasiť s tým, že svadba je bez obradu mehndi neúplná. Pretože je dobre známe, že Henna výrazne vylepšuje svadby, neexistuje spôsob, akým by sa dalo zaobstarať dizajn mehandi od bežného návrhára..

Vzory Mehndi sú vytvárané aplikáciou pasty so zlatými prútmi, plastových kužeľov a plastových fliaš s hrotmi, ktoré vytvorili umelci henny, aby prácu zvládli ľahko a vyjadrili sa prostredníctvom umenia Mehendi..

Poprední umelci Mehndi v Bombaji

Najlepší umelci Mehndi v Bombaji:

Mehendi artist robí vašu svadbu krajšou. Tu je zoznam 9 najlepších mehndi umelcov v Bombaji pre vás.

1. Dizajnér Veena Nagda Mumbai Mehndi:

Umelci Mehndi v Bombaji

Jedna z najprofesionálnejších mehndi umelcov v Bombaji je obľúbená medzi celebritami, a preto budú jej zverenky o niečo vyššie ako ostatní návrhári mehandi. V tejto oblasti sa pohybuje už dlho a jej jedinečný štýl jej umožnil korunovať sa za kráľovnú umelcov Mehandi v Bombaji..

2. Geeta Patel – najlepšia dizajnérka Mehendi v Bombaji:

Geeta Patel Mehndi Designs

Samozvaná výtvarníčka patrí k dôveryhodným menám a tejto profesii sa venuje už dve desaťročia a teraz sa do jej podniku zapojila aj jej nevesta, duo sa uberá miestami so sprchujúcou chválou. Vďaka svojim zložitým návrhom sa väčšina rodín hrnie do skupín, aby od nej nechali vypracovať svoj návrh mehendi.

3. Umelec Pawan Mehendi v Bombaji:

Pawan Mehendi Umelec v Bombaji

Pawan má 15 rokov skúseností v oblasti Mehandi Designing; vo svojej akadémii majú 2000 študentov. Pawan je priekopníkom v práci s figúrkami a najlepších návrhov v tomto odvetví s novou a jedinečnou prácou so vlastnou tvorbou a rozmanitosťou miešania. Vedú školenia a pracovali pre renomovanú klientelu v celej Indii & v zahraničí.

4. Návrhy Jayshree Maru Mehndi:

Jayshree Maru Mehndi Designs

Jayshree Maru je jedným z najznámejších a najkreatívnejších dizajnérov mehndi v Bombaji. V oblasti Bombaja nebude nikto, kto by o nej nepočul. Jej návrhy sú jednoducho dokonalé a jej poplatky za dizajn Mehandi budú cenovo dostupné, dokonca bude flexibilná pri cestovaní na iné miesta na základe požiadaviek klientov..

5. Umelec Jyoti Chheda Mehndi:

Návrhy Jyoti Chheda Mehndi

Očakávajte, že bude jediná, ktorá príde na pomoc s tým, čo od nej klienti požiadajú. Za svoje návrhy mehndi získala množstvo ocenení a ocenení a je inovatívna v celej svojej kráse. Je pokorná, čo ju robí takou sympatickou, a naopak umožňuje ľuďom, aby s ňou dobre gélovali. Jej ceny budú v rámci rozpočtu.

6. Umha Usha a Ekta Shah- Mehndi:

Usha a Ekta Shah Mehndi Designs

Usha je veľmi dobre známa populárna mehndi umelkyňa v Bombaji, taktiež vyučuje mehendi. Jej oddaná klientela a kreatívne návrhy z nej urobili najobľúbenejšieho indického umelca Mehendiho. Ekta so svojim prirodzeným talentom pre umenie pomáha svojej matke už od tínedžerského veku a dokonca je držiteľkou mnohých medziuniverzitných titulov pre dizajn Mehendi..

7. Profesionálny Mehndi umelec Rahul Sonavane v Bombaji:

Rahul Sonavane Mehndi Designs

Rahul je veľmi inovatívny; jeho metóda prístupu je úplne odlišná od toho, čo sa prejavuje pri navrhovaní Bombaja Mehndiho. Vyniká vysokou odbornou praxou 15 rokov a má odborné znalosti v oblasti uvádzania mehandi na rôzne príležitosti, pretože majú rôznu zbierku návrhov mehendi, najmä na svadby..

8. Asha Savla Najlepší svadobný Mehndi umelec v Bombaji:

Asha Savla Mehndi Designs

Jej rozsiahle štúdium modernej Mehndi z nej robí odborníka v tejto oblasti ako nikto iný. Je rovnako efektívna s tradičným štýlom Henny, prináša bohaté umenie mehnadi, vlasový styling atď. Má širokú škálu kolekcií vzorov mehandi, ktoré každého očaria..

9. Nirmala Asthana -Bridal Mehndi Artist:

Návrhy Nirmala Asthana Mehndi

Nirmala Asthana absolvovala špecializáciu na svadobné mehendi „Radha Krishna“ so skúsenosťami 12 rokov v tejto oblasti. Od tradičných po trendové mehandi so zložitými vzormi neexistuje nič, čo by Nirmala Asthana nepovedala nie. Uprednostňuje veľmi dobrý svadobný dizajn mehendi.

Pokiaľ ide o svadby a festivaly, prvou dôležitou prioritou budú návrhy mehndi, existuje veľa mehandi výtvarníkov s návrhom portrétov a krásnych náboženských motívov s hennou. Používanie mehandi nemá v dnešnej dobe žiadne hranice, obzvlášť s príchodom profesionálnych výtvarníkov. Urobte zo svadby najpamätnejšiu časť života.