9 najlepších návrhov Mehndi v štýle Bombay s obrázkami

Mehndi je veľmi zložité a najlepšie umenie, ktoré sa za tie roky veľa vyvinulo v ázijských a perzských krajinách a je tiež známe medzi všetkými náboženstvami takmer pri všetkých príležitostiach. V priebehu rokov sa objavili rôzne štýly a vzory ako lesk, arabčina, tradičný, súčasný atď. Medzi všetky patrí aj štýl Bombay Mehndi je jedným z najlepších. Tento štýl nie je autorským právom nikoho, ale samotný štýl sa označuje ako bombajský štýl Mehndi. Toto je veľmi populárne a žiadané.

Dizajn Mehndi v štýle Bombay

Návrhy Bombay Mehandi s obrázkami:

Nasleduje niekoľko známych návrhov mehndi v štýle Bombay s fotografiami, ktoré sú vhodné pre všetky typy príležitostí a svadobné hostiny so všetkými druhmi šiat.

1. Návrhy Bombay Mehandi v tvare srdca:

Vzory v tvare srdca Bombay Mehandi

Tento jednoduchý dizajn Bombay mehandi je kombináciou súčasného a tradičného. Dizajn na polovičnej dlani je vytvorený ako polmesiac obrátený dovnútra, aby vytvoril srdce, pričom obe ruky spojíte vedľa seba. To okrem toho, dizajn tiahnuci sa nad zápästie, je tiež taký zložitý a drobný a vyplnený tak veľkou presnosťou.

2. Farebné návrhy Bombay Mehendi pre dievčatá:

Farebné vzory Bombay Mehendi pre dievčatá

Toto je vzor bombajského vzoru s použitím kvetov na určitých miestach. Použitie trblietok ho robí ešte atraktívnejším a je dokonalým párty štýlom Mehndi art. S týmto štýlom farebného dizajnu mehandi sa môžete jednoducho pohupovať. Toto je jeden z najlepších návrhov mehndi v štýle bombay pre ruky rôznych farieb a sú vhodné aj na zásnubné obrady.

3. Arabský štýl Bombay Mehendi Design:

Arabský štýl Bombay Mehendi Design

Konštrukcia bombay mehendi je založená na polmesiaci, a preto je iba na polovici ruky. Toto zobrazuje mesiac na Eide a tým to symbolizuje. Tento dizajn mehndi môžete nosiť pri všetkých príležitostiach a funkciách.

4. Svadobné Bombay Mehndi vzory:

Svadobné návrhy Bombay Mehndi

Je to krásna figúrka dizajnu „dulha-dulhan“ mehndi a je ideálna pre budúcu nevestu. Symbol spolupatričnosti lásky a náklonnosti. Umenie je vyrobené s veľkým počtom špecifikácií, od šperkov dievčaťa po špecifikácie v ich oblečení, a je vyrobené s takou jemnosťou, že iba zobrazuje kreativitu a vášeň umenia..

5. Bombay Mehandi Design pre nohy:

Bombay Mehandi Design pre nohy

V tomto štýle bombay mehndi je páv a väzenie zaujímavá a bude veľmi dobre vyzerať niekomu s plnými nohami. Na štíhlych nohách to nemusí fungovať tak dobre, pretože dizajn vyžaduje veľa priestoru. To určite vyžaduje trpezlivosť.

6. Peacock Feather Bombay Mehndi Design:

Peacock Feather Bombay Mehndi Design

Tento dizajn mehndi v štýle Bombay je pre milostné vtáky a je založený na téme pávieho peria ako symbolu lásky-takže je to veľmi žiadané, kým na Valentína zapôsobíte na partnera.

7. Hustý tmavý dizajn Bombay Mehndi:

Hustý tmavý dizajn Bombay Mehndi

Tento dizajn mehndi v štýle bombay je jednoducho krásna kreativita umelca. Motív vzoru, ktorý je jedinečný sám o sebe a obsahuje množstvo zložitostí. Aj keď je medzi dvoma postavami priestor, ale stále vyzerá tak ťažko. Tento dizajn mehendi môže byť vhodný pre dlhé ruky, pretože vzor má medzi sebou rôzne medzery.

8. Bombay Mehandi Design pre ruky:

Bombay Mehandi Design pre ruky

Tento krásny vzor mehndi je určený na svadbu ako nevesta. Práca sieťoviny s kvetinkami a polkruhové vzory sú krásne vykreslené a vďaka atraktívnym zložitým dizajnom sú tak atraktívne..

9. Tradičný dizajn Bombay Mehendi:

Bombay Mehendi Design

Tento vzor mehendi je taký tradičný a napriek tomu taký atraktívny, aby vyhovoval štíhlym rukám. Pretože medzi vzormi v oblasti zápästia a vzormi na špičkách prstov je dostatok miesta, zvyšuje to krásu samotného vzoru..