9 krásnych afrických návrhov Mehndi s obrázkami

Keď vám povedia, aby ste vybrali vzory mehndi, poskytlo by sa vám množstvo rôznych typov, ako sú arabčina, tradičná, indo-západná, mughalská, jednoduchá Tikka Mehndi a mnoho ďalších. Medzi všetkými z týchto najnovších názvov, ktoré sú stále populárnejšie, sú vzory africkej heeny. Inšpirujú sa tradičnými indickými návrhmi a poskytujú komplikované i zložité vyrezávané vzory.

Krásne africké vzory Mehndi s obrázkami

Najnovšie a tradičné africké vzory Mehndi pre ženy:

Tu sú niektoré zo široko zvolených prevedení africkej henny, z ktorých by ste sa pri výbere zbláznili.

1. Dizajn Mehandi zo západnej Afriky:

Dizajn Mehandi zo západnej Afriky

Dizajn v regióne západnej Afriky prichádza s prevedením, ktoré je tmavé a odvážne. Dizajn je vytvorený jednoduchými krivými šnúrkami na zadnej strane s bodkovanými vzormi na druhej strane linky. Tento typ dizajnu získate na jednej alebo oboch rukách; získajte tento hrubý dizajn pre vašu ďalšiu príležitosť.

2. Polovičný dizajn Mehndi:

Polovičný dizajn Mehndi

Africký dizajn henny, ktorý ukradol srdcia žien, je vyrobený iba na polovici ruky. Je plný krivých veľkých vzorov a je doplnený drobnými vzormi, ktoré dodávajú kvetinovému vzhľadu s bodkovaným okrajom. Tento dizajn vykonal kreatívny duch, tému si môžete prispôsobiť aj podľa svojho výberu.

3. Nigérijský dizajn Mehndi:

Nigérijský dizajn Mehndi

Tento druh umenia africkej henny je široko pozorovaný a dáva návrhy plameňov, kruhov a tradičných kmeňových vzorov. Spravidla zachytávajú boky nôh a rúk, aby vytvorili náramok alebo výplatu. Ak je dievčenská farba pokožky stredná a vyzerá dobre na funkcie alebo večierky, potom je tento určite krásny.

4. Geometrický dizajn Mehndi:

Geometrický africký dizajn Mehndi

Geometrické vzory boli hlavnými vzormi používanými na výrobu mehndi na dlaniach nevesty. Dizajn môže byť doplnený ďalšími návrhmi, ako sú bodky, srdcia, kvety a oveľa viac. Vyzerá to ako zmiešaná kreativita typu vzoru.

5. Kultúrny dizajn Mehndi:

Kultúrny dizajn Mehndi

Africké mehndi navrhuje ruky, ak majú kultúrny nádych, boli by najlepšie na vykonanie duchovných alebo kultúrnych funkcií. Dizajn je vyrobený pomocou rôznych kvetináčov, kvetinových vzorov a ďalších drobných prevedení pre očarujúci dotyk. Takýto dizajn urobili dievčatá, ktoré chodia z vysokej školy na svoje vysokoškolské funkcie alebo na oslavy.

6. Etiópsky dizajn Mehndi:

Etiópsky dizajn Mehndi

Etiópske vzory v afrických mehndi sú dosť podobné indickým návrhom mehndi. Sú vyrobené zo zmesi geometrických vzorov, drobných výplní, pávých vzorov a oveľa viac a dodávajú rukám úžasnú farbu..

7. Jednoduchý africký mehendi:

Jednoduchý africký Mehendi

Vďaka jednoduchým vzorkám africkej henny zdobeným diamantovým kúzlom vyzerá mehndi nádhernejšie. Dizajn je vyrobený z rôznych ťahov listov ako pásik tvoriaci pás ako na zadnej strane. Vyskúšajte tento jednoduchý vzhľad pre svoj bežný deň.

8. Africké šperky Mehndi:

Africké šperky Mehndi

Africký dizajn mehndi, ktorý vám dáva pohľad na starodávny dizajn šperkov v kmeňovej oblasti Afriky, je africký dizajn šperkov. Vyrobený s použitím rôznych geometrických tvarov a iného dizajnu, poskytuje úplnú pokrývku ruky s dizajnom stredného prstenníka.

9. African Bridal Mehndi Design:

Africký svadobný dizajn Mehndi

Rovnako ako ostatné typy mehndi prichádzajú s kvetinovým vzorom, africké vzory majú tiež pohľad na podobné vzory. Vyrobené pomocou hrubých okrajov mehndi a drobných výplní, sú perfektné na ozdobenie rúk a nôh nevesty.

Návrhy africkej henny sú zostavené pomocou vzorov, ako sú geometrické tvary, bodky, čiary, štvorce atď., Ktorých kreslenie je celkom jednoduché. Ich návrhy spravidla pokrývajú dlane, paže, chodidlá a ruky podobne ako sieťovina.