20 rozkošných návrhov Mehandi (2012 až 2021) s najlepšími obrázkami!

Mehndi design bol kultúrou, ktorá sa v Indii používa už od vekov. Ale dnes sa na to pozerá z módneho hľadiska v celej krajine. Stylesatlife.com ponúka jedinečné a najnovšie ročné designy Mehandi.

Návrhy Mehandi vytvorili nový trend, ktorý si obzvlášť získal veľkú popularitu v odvetví dočasných tetovaní. Vzory Mehendi sú rôznych typov, ako sú arabčina, poloarabčina, svadba, nevesta atď.

Existuje množstvo umelcov Mehandi, ktorí môžu vytvárať vzory od arabského umenia mehndi po tradičný svadobný vzhľad. Niektoré z týchto ročných návrhov Mehandi sú uvedené nižšie spolu s obrázkami. Vyberte si ktorýkoľvek z nich na špeciálnu príležitosť a pochváľte sa tým novým vzhľadom.

Rozkošný dizajn Mehandi (2012 až 2020) s najlepšími obrázkami

Najlepšie návrhy Mehndi v roku 2021:

1. Mehndi Design pre ruky:

Mehndi Design pre ruky

Tento jedinečný dizajn Mehendi vyzerá podobne ako dizajn rangoli. To je možné použiť na oboch stranách ruky, je pokrytá kvetinovým a bodkovaným vzorom, prsty dostanú extrémny trendový dizajn. Tento dizajn bude ideálny pre svadby alebo akékoľvek iné príležitosti. Vyberte si tento dizajn mehndi pre ruky a nechajte ruky žiariť ako iskru.

2. Dizajn ruky Mehndi:

Chrbátový dizajn Mehndi

Jedná sa o jednoduchý, ale elegantný dizajn Mehendi pre chrbát ruky, ktorý začína od ukazováka a tiahne sa až po zápästie a dáva kvetinový a korálkový retiazkový vzor zvýraznený bodkami. Prst je pokrytý špirálovým umením a zvyšok ruky má tvar hviezdy, aby vyzeral rozkošne.

3. Mehendi Design pre festivaly:

Mehendi Design na festivaly

Tento arabský dizajn má kombináciu ružových kvetov, dotknutých listami a oválneho vzoru, ktorý začína od ukazováka a siaha až po zápästie. Ostatné prsty dali nádych oválneho tvaru s pripevneným listom. Toto je úplne indický dizajn Mehendi a je to jeden z najjednoduchších vzorov roku 2012.

4. Mehndi Design pre Raksha Bandhan:

Mehndi Design pre Raksha Bandhan

Toto je jedno z jedinečných umení Mehendi, je to celkom jednoduché, ale napriek tomu sa dá ľahko urobiť pri akejkoľvek príležitosti, aby sa upriamila pozornosť na ruky. Tento dizajn Mehandi má na rukách obrovské listy a okvetné lístky a vyzerá jednoducho perfektne! Prsty dostali odtieň kvetov a vzor listov. Bude to vyzerať dobre pre západné strany.

Slávne návrhy Mehndi 2013:

5. Svadobný dizajn Mehndi pre nohy:

Svadobný dizajn Mehndi pre nohy

Netreba dodávať, že tento dizajn je perfektnou voľbou pre svadby alebo výročie. Typický svadobný dizajn Mehendi má dva pávy s dlhým perím zdobené špirálou a kvetinovým vzorom zvýrazneným bodkami. Toto je jedno z najlepších umení Mehendi za rok 2013 v svadobnej kolekcii nôh.

6. Dizajn Mehandi pre Diwali / Holi:

Mehandi Design pre Diwali

Úžasné umelecké dielo! Tento dizajn Mehendi je ideálny pre festivaly ako Diwali alebo Holi. Tento kvetinový dizajn henny symbolizuje šťastie a radosť. Má kvetinový vzor v tvare srdca, ktorý úplne pokrýva celú dlaň a prsty majú dokonalý dizajn. Bude sa to ľahko uplatňovať a bude to dobré pre začiatočníkov

7. Mehandi Design pre výročia:

Mehandi Design k výročiam

Perfektný dizajn mehndi na svadby, recepcie a výročia! Má kombináciu paisley, kvetinového a sieťového vzoru, pretože vzory na prstoch a zápästí robia tento dizajn jedinečným. Tento dizajn dodáva rukám elegantný a elegantný vzhľad. Je to celkom jednoduché, ale stále sa to dá ľahko vykonať.

8. Jednoduchý svadobný dizajn Mehndi:

Ľahký svadobný dizajn Mehndi

Jedná sa o kompletnú kombináciu dizajnu Mehendi pre ruky a nohy. Tento dizajn je dosť ťažké uplatniť doma, od profesionálnych umelcov Mehandi sa vyžaduje, aby urobili rozkošný designový dizajn Mehndi ruky sú pokryté ťažkým dizajnom a nohám je daný jednoduchý dizajn zvýraznením nechtov. To bude najlepší dizajn pre svadbu.

Nové návrhy Mehndi 2014:

9. Indický svadobný dizajn Mehndi:

Indický svadobný dizajn Mehndi

Jedná sa o ťažký dizajn dlane, prsty sú úplne pokryté Mehandi. To má kombináciu paisley a kvetinový vzor s krásnym odtieňom vnútri kvetov a zápästie je pokryté vzorom pávích pier. To bude dobré pre ľudí, ktorí milujú úplne si naplniť ruku mehndi.

10. Mehndi Design 2014 pre večierky v deň narodenín:

Mehndi Design 2014 na večierky pri príležitosti narodenín

Jedná sa o jednoduchý, ale krásny dizajn mehndi; Je to najmä pre deti, ktoré milujú Mehendi. Je to arabský dizajn, ktorý vyzerá pekne a perfektne pre všetky príležitosti. Dizajn trvá veľmi málo času a bude vyžadovať veľmi základné zručnosti; tento dizajn je jedinečný svojim spôsobom, ktorý úplne nepokryl dlaň.

11. Jednoduchý vzor dizajnu Eid Mehndi:

Jednoduchý vzor dizajnu Eid Mehndi

Tento dizajn mehendi má kombináciu kvetinového, paisleyho a oválneho vzoru, ktorý je pokrytý až po zápästie, dokonca aj prsty majú rovnaký nádych dizajnu. Tento dizajn má veľa kriviek a je ťažké ho urobiť bez mehendi artist. Väčšina umelcov Mehandi sa v roku 2014 chváli týmto dizajnom pre všetkých svojich zákazníkov.

12. Plne ručný svadobný dizajn Mehndi:

Plne ručný svadobný dizajn Mehndi

Peacock je jedným z veľmi obľúbených motívov, ktoré nájdete v mnohých svadobných hennách. Mehandi navrhuje tento úžasný pávový mehndi dizajn, ktorý má veľa zložitých kudrliniek, vírov a jaalu. Motív páva a peria na každej ruke je stredom príťažlivosti Prsty sú zvýraznené vzorom paisley, tento dizajn bude perfektný na svadbu.

Ľahko & Krásne návrhy Mehndi 2015:

13. Jednoduchý dizajn nohy Arabský Mehandi:

Jednoduchý dizajn nohy Arabský Mehandi

Tento jedinečný arabský dizajn mehndi je jednoduchý a ľahko sa používa; pre tento jednoduchý dizajn nie je potrebný odborník. V kombinácii s kvetinovým vzorom boli v strede kvetu použité bodky so špirálovým vzorom, ktoré dodávajú dizajnu vynikajúci vzhľad. Väčšina z nich použije tento dizajn v roku 2015 sotva niekoľko minút.

14. Gujarati Mehandi Design pre ruky:

Gujarati Mehandi Design pre ruky

Toto je ďalšie úžasné gudžarátske umenie! Má polovicu kvetinového a listového vzoru, na zvýraznenie kvetov boli použité čiary. Prsty dostali jednoduchý špirálový vzor a bodky. Jedná sa o veľmi bežný a slávny dizajn. Tento dizajn je možné ľahko nakresliť doma. To sa dá nakresliť na obe strany ruky.

Úžasné návrhy Mehndi 2016:

15. Pakistanský dizajn Mehandi pre príležitosti:

Pakistanský dizajn Mehandi pre príležitosti

Pakistánske vzory Mehendi sa vždy ľahko kreslia a vyzerajú perfektne na každú príležitosť. Kombinácia kvetinového a paisleyovho vzoru zvýraznenia bodkami dáva elegantný vzhľad dizajnu. Toto sa bude páčiť ľuďom, ktorí radšej používajú na ruky jednoduchý dizajn Mehendi.

16. Indický arabský dizajn Mehndi 2016:

Indický arabský dizajn Mehndi

Napriek tomu, že tento dizajn má indický nádych, je zaradený do arabských návrhov Mehandi. To sa hodí aj na príležitosti, ako sú svadby alebo recepcia, a organizuje večierky. Vyskúšajte tento dizajn Mehendi, ak máte rodinnú funkciu alebo párty na kartách a buďte pripravení na ocenenie.

Trendové vzory Mehndi 2017 & 2018:

Tu sú vynikajúce najnovšie návrhy mehndi 2017 -18.

17. Arabský dizajn Mehndi 2017:

Arabský dizajn Mehndi 2017

Toto je najnovší dizajn Mehandi, ktorý bol vyrezaný v arabskom dizajne pomocou kvetinového a paisley vzoru, v strede ktorého sú umiestnené biele a zlaté farebné kamene, aby vyzeral úplne krásne. Prsty sú navrhnuté s paisley a bodkovaným vzorom, je to jednoduchý a trendový dizajn Mehendi.

18. Glitter Mehndi Design 2017:

Glitter Mehndi Design 2017

Toto je krásny dizajn Mehendi s kombináciou trblietok ružovej a modrej farby! Dizajn je úplne pokrytý paisleymi a bodkovaným vzorom zvýraznením pomocou trblietok skutočne dal novému vzhľadu dizajnu. Tento dizajn bude perfektný k zodpovedajúcim oblečeniam a je to nový dizajn Mehandi pre rok 2017.

19. Dizajn Mehndi s korálkami alebo Bindis:

Mehndi Design s korálkami alebo Bindis

Je to jednoduché, ale štýlové umenie Mehendi. Tento dizajn vychádzal z ukazováka a tiahol sa až k okraju dlane pomocou kvetinového a listového vzoru, ktorý sa ho dotýka. Na zvýraznenie dizajnu boli umiestnené kamene ružovej a modrej farby; farby kameňov je možné meniť na základe zodpovedajúcich outfitov.

20. Peacock Mehendi Design na oboch rukách:

Peacock Mehendi Design na oboch rukách

Zvieracie motívy boli vždy neoddeliteľnou súčasťou návrhov mehendi, súčasnej verzie typického páva Mehendi, kde krásne perie nahrádza dračí chvost, vďaka čomu je kreatívnejší. Tento jedinečný dizajn páva Mehandi bude najlepšou voľbou pre svadbu.

To všetko sú najlepšie a najlepšie návrhy mehndi od roku 2012 do roku 2019, ktoré boli ručne vybrané z mnohých ďalších návrhov, aby sa každému skrátil čas pri hľadaní najnovších návrhov. Vďaka tomuto hennovému umeniu budú ruky vyzerať krajšie a atraktívnejšie pre všetky príležitosti, takže už nečakajte, vyskúšajte všetky tieto najlepšie kolekcie návrhov mehndi.