20 najlepšia zbierka vzorov Punjabi Mehndi 2021

Punjabské ženy sú známe svojou mimoriadnou krásou, pôvabom a zvodným šarmom. Ak im do rúk pridajú vzory mehendi, dodá im to elegantnejší vzhľad. Vo funkciách Punjabi sú tieto umelecké diela viditeľné na rukách, nohách a iných častiach tela, ktoré ženám dodávajú tradičný vzhľad..

Na tieto účely sa zvyčajne používa množstvo dekoratívnych vzorov. Tieto sú tiež často predĺžené až po lakte a niekedy sú predĺžené až po zápästia alebo dokonca ramená v sieťovinovom vzore..

Najlepšia zbierka vzorov Punjabi Mehndi

20 najnovších obrázkov Punjabi Mehndi:

Pozrite sa na naše najnovšie návrhy pandžábskeho mehndi s najlepšími obrázkami. Vyberte si svojho blízkeho a urobte si ruky krajšie v roku 2021 pre všetky príležitosti.

1. Kvetinové vzory Mehndi pre chrbát:

Kvetinové vzory Mehndi pre chrbát

Pandžábske domácnosti robia mehandi pri mnohých svojich rodinných príležitostiach; tento dizajn je pokrytý kvetinovým a listovým vzorom spolu s bodkovým vzorom a vo vnútri kvetov má odtieň. Tento typ prevedení bude dobrý s tradičným dresingom s hlbokým výstrihom.

2. Tradičný dizajn Punjabi Mehndi:

Tradičné vzory Punjabi Mehndi

Jedná sa o tradičný mehendi dizajn Punjabi s motívmi a tmavou farebnou hennou; tieto typy návrhov je možné urobiť pre akékoľvek večierky alebo príležitosti. Tento dizajn mehendi bude dobrý s oblekmi Anarkali a lehengas a môže použiť tmavý farebný lak na nechty, aby ruky vyzerali krásne.

3. Mehandi pre domácnosti Punjabi:

kolekcia návrhov punjabi mehndi

Zdá sa, že kvetinový vzor nikdy nevychádza z módy; inovatívne spôsoby leptania kvetov do ruky sú úžasné. Arabské kvetinové vzory so vzorom manga sú jednoducho krásne a zvyšok časti zdobí jeden veľký kvet so zatienením vo vnútri..

4. Kvetinový dizajn Punjabi Henna:

Kvetinový dizajn pandžábskeho Henna

Jedná sa o jednoduchý motív kvetinovej henny, ktorý môžete vyskúšať tieto jednoduché typy štýlových mehndi diel pre vašu dievčenskú nočnú párty. Tento dizajn je ideálny pre každú príležitosť, od príležitostnej párty po honosné manželstvo. Toto je iný dizajn, pretože ponecháva prázdne miesto uprostred dlane.

5. Punjabi Henna Art:

Punjabi mehndi navrhuje ruky

Jedná sa o ťažký dizajn na oboch rukách natiahnutých až k lakťu. Je zmiešaný s niekoľkými kruhovými vzormi, kvetinkami a všetky prsty majú veľký dizajn. Tento typ dizajnu Punjabi mehndi sa radšej uchádza o slávne festivaly a príležitosti.

6. Návrhy páv Punjabi Mehndi na ruky:

Peacock Punjabi Mehndi Designs for Hands

Tento páv mehendi design je najobľúbenejší dizajn s bodovými motívmi, sieťovinou a reťazou, ktoré sú veľmi obľúbené pre väčšinu tradícií, ktoré používajú na ruky. Trblietky z kamienkov a lepidlo na telo je možné použiť na vytvorenie štýlovejšieho a módnejšieho vzhľadu dizajnu.

7. Mehndi vzory pre príležitosti:

Mehndi vzory pre príležitosti

Návrhy Punjabi mehndi sú jedinečné a oslavujú kultúru a dedičstvo Paňdžábu; tento dizajn pokrýva sieťovinový vzor Mehandi. Tieto typy vzorov pandžábskeho mehndi sú tiež veľmi obľúbené pre tradičné príležitosti a svadobné hostiny.

8. Farebný Mehndi Punjabi:

najnovší dizajn punjabi mehndi

Toto je ďalší jednoduchý a nádherný dizajn mehendi, pričom aplikácia tohto dizajnu mehendi dáva štýlový vzhľad. Punjabi mehndi vzory sú predovšetkým o zložitých a ťažkých prevedeniach a majú minimalistickú a elegantnú kombináciu..

9. Heart Henna Design:

Heart Henna Design

Zdá sa, že dizajn srdca mehendi nikdy nevyjde z módy. Inovatívny dizajn; v ktorom sú srdcia leptané do ruky, je báječné. Dekoratívne tradičné formáty je možné použiť aj s inými motívmi manga a je možné ich natiahnuť aj po lakte alebo ramená alebo nadlaktie..

10. Peacock Mehandi pre ruky:

Peacock Mehandi za ruky

Páv je jedným z veľmi obľúbených motívov, ktoré nájdete v mnohých prevedeniach svadobnej henny mehendi. Zložité pávie vzory vyžadujú zručné ruky a nie sú pre začiatočníkov, ale s trochou praxe ich ľahko použijete doma a dizajn je možné zvýrazniť pomocou niektorých trblietok..

11. Glitter Henna Designs for Feet:

punjabi mehndi návrhy na chodidlá

Glitter Punjabi Mehandi je jednou z nových praktík dneška, ktorá sa stáva veľmi obľúbenou a náročnou. Vyzerá to nádherne ako iný dizajn Mehendi; ľudia, ktorí uprednostňujú väčšiu pozornosť ostatných, môžu tieto žiarivé farby a trblietky ľahko použiť na tradičný dizajn.

12. Dark Henna Design:

mehandi dizajn punjabi

Paisleyho vzor mehendi sa môže zdať nemožne zložitý, ale v skutočnosti je to kresliaci projekt vhodný takmer pre každú úroveň. To je krásny a svadobný dizajn mehndi pre ruky a nohy namiesto paisley vzoru môže použiť kvetinový a listový vzor na základe ich vlastného výberu.

13. Návrhy nohy Mehandi:

Vzory nôh Mehandi

Tento typ dizajnu hennej s plnými nohami vyzerá naozaj skvele pre nadmerné množstvo čiernej farby a červené trblietavé iskry môžu dizajnu dodať ďalšie kúzla. Dizajn je dosť komplikovaný a komplikovaný. To môže byť s akýmkoľvek kvetinovým motívom alebo geometrickým vzorom, aby to vyzeralo elegantnejšie.

14. Kvetinový a Paisleyov vzor Henna:

Kvetinový a Paisleyov vzor Henna

Jedná sa o jednoduchý, ale štýlový dizajn mehendi na chrbte ruky natiahnutý až na prstenník; všetky ostatné prsty dostali jednoduchý dizajn s malými bodkami, čiarami a paisleymi. Na zvýraznenie dizajnu boli v strede kvetov a paisley použité bodky.

15. Jednoduchý dizajn Punjabi Mehndi:

Jednoduchý dizajn Punjabi Mehndi

Jedná sa o ľahký dizajn Punjabi Mehandi pre začiatočníkov; to je možné vyskúšať s rôznymi ťažkými vzormi pre každú príležitosť. Má špirálovitý a listový vzor s čiarami dotýkajúcimi sa palca, ukazováka a prstenníka, ktorý dostal ťažký dizajn, zatiaľ čo iné boli použité v jednoduchom prevedení..

16. Kruhový dizajn Mehndi:

Kruhový dizajn Mehndi

Tento kruhový dizajn Mehendi sa bude páčiť ľuďom, ktorí si nechcú naplniť ruky mehendi, radi by si tento dizajn položili na ruku. V tomto prevedení je veľa kruhov a sú uvedené bodky, ktoré zvýrazňujú, že tento dizajn je možné použiť aj na dlaň.

17. Nevesta & Ženích Punjabi Mehndi Design Plné ruky:

Nevesta & amp; Ženích Punjabi Mehndi navrhuje plné ruky

Jedná sa o svadobný mehndi dizajn Punjabi pre ruky. Dulha a Dulhan čerpajú z tohto dizajnu, ktorý sám o sebe rozpráva príbeh svadobného dňa, ktorý je na súčasnom trhu trendovým dizajnom. Mehendi umelec špeciálne vyrezáva iniciálu ženícha v tomto dizajne, aby zistil iniciálu z tohto návrhu.

18. Listový vzor Mehndi Design:

Listy vzor Mehndi Design

Jedná sa o veľmi jemný dizajn listov vyrobený na hornej strane ruky, je to úžasný dizajn, ktorý sa môže stať centrom príťažlivosti pri akejkoľvek funkcii. Listy sú vyrobené z hrubého mehendi, aby vyzeralo elegantnejšie podľa vzoru minútky.

19. Dizajn Karva Chauth Mehndi:

Dizajn Karva Chauth Mehndi

V Paňdžábe je Karva Chauth považovaná za obrovský festival pre dámy, ktoré sa skrášlia ako nevesta aplikáciou mehendi. Tento špeciálny dizajn je vytvorený s kruhmi na oboch rukách, ktoré vyzerajú ako Mesiac; zlepší vzhľad žien.

20. Zrkadlová práca Punjabi Mehndi navrhuje ruky:

Zrkadlová práca Punjabi Mehndi navrhuje ruky

Toto je niečo jedinečné mehendi; medzi dizajnom je umiestnených veľa malých i veľkých kameňov. Je to najnovší svadobný dizajn pandžábskeho mehndi, ktorý vytvoril umelec, aby dodal vkusu v bežných rutinných prevedeniach. Kamene s červeným prešitím Mehandi odrážajú trendovosť dizajnu.

Vyššie sú uvedené najnovšie kolekcie návrhov pandžábskeho mehndi, ktoré sú jedinečnejšie od návrhov mehendi iných štátov, a pre každý festival majú autentické návrhy mehndi. Punjabské vzory sú príliš úžasné, čo naznačuje konkrétne pandžábske kultúry, zatiaľ čo pandžábske dievčatá sú múdre a krásne Mehandiho rozmazávajú.