15 roztomilých a jednoduchých čiernych návrhov Mehndi s fotografiami

Mehndi nie je nič iné ako jednoduché tetovanie hennou. Čierna mehndi je špeciálna zmes henny a iných chemikálií, ktoré jej dodávajú tmavšiu farbu ako obvykle červenohnedú. Práve to sa výhodne používa na svadbách a iných podobných funkciách. Čierne vzory mehndi môžu byť sofistikované a jednoduché alebo komplikované a ornamentálne. Tmavšia farba dodáva návrhom jasnejší strih, vďaka čomu je tetovanie výraznejšie a krajšie. Väčšina návrhov mehndi obsahuje kvetinové vzory, abstraktné vzory a v niektorých prípadoch aj zvieracie vzory! Tu je pätnásť najlepších návrhov čiernej mehndi s obrázkami, ktoré robia váš život pestrejším.

Black Mehndi Designs

Najlepšie návrhy čiernej Mehndi:

1. Vypracujte návrhy Black Mehndi:

Vypracujte vzory Black Mehndi

Tieto vzory sú typické arabské a ázijské vzory mehendi s náramkami a kvetmi a špirálami, ktoré pokrývajú celú dĺžku od dlane po lakeť. Tieto návrhy majú veľa zložitých detailov, vďaka ktorým vyzerajú prepracovane a úchvatne. Konce prstov sú vyplnené čiernou farbou, ktorá vytvára akési orámovanie celého rozloženia.

2. Peacock Black Mehandi vzory pre ruky:

Peacock Black Mehandi vzory pre ruky

Niektoré mehndi navrhujú športové zvieracie tváre. Tieto zvieracie formy majú tiež tradičný vzhľad. Ich telá sú ako všetky ostatné tvary v prevedení plné zložitých detailov! Pávy sú v týchto prevedeniach najbežnejšie. Môžu byť rozlíšené pomocou ich hláv, ktoré ich oddeľujú od zvyšku vzoru.

3. Krásne kvetinové čierne vzory Mehandi:

Krásne kvetinové čierne vzory Mehandi

Typické arabské a východné vzory mehendi majú vždy kvetinové vzory spolu s určitými ďalšími detailmi. Môžete však svojim kvetinám dopriať menej tradičný a modernejší vzhľad. Abstraktné kvety s listami a ničím iným vám môže prechádzať po dlani a po celej dĺžke ruky. Čierna farba mehndi vyniká proti svetlejšiemu tónu vašej pokožky a robí dizajn výraznejším.

4. Krásne vzory predlaktia Black Mehndi:

Vzory predlaktia Black Mehndi

Väčšina návrhov mehandi prebieha od vašej dlane až po lakeť. Celé vaše predlaktie je teda pokryté malými čiernymi kvetmi a špirálami. Krížové čiary a iné geometrické tvary tiež príležitostne ukazujú svoje hlavy.

5. Elegantné čierne vzory Mehandi:

Elegantné čierne prevedenie Mehandi

Niektorí ľudia, ktorých nudí nadužívanie kvetov, sa stávajú inovatívnymi a navrhujú svoje mehndi tetovanie s iba geometrickými tvarmi, ako sú diamanty. Môžete vyplniť všetok priestor proporcionálnymi diamantovými tvarmi a potom pristúpiť k vyplneniu týchto tvarov inými vzormi. Alternatívne diamanty môžete tiež naplniť čiernymi mehndi.

6. Jednoduché čierne vzory Mehendi:

Jednoduché čierne vzory Mehendi

Ľahké vzory mehandi s málo fanfárami a niekoľkými krivkami a čiarami pozdĺž prstov, uprostred dlane a možno aj kvetu na chrbte tiež vyzerajú dobre. Zaberajú menej času a odhalia viac z vašej pokožky.

7. Vzorovaný čierny dizajn Mehndi:

Vzorovaný čierny dizajn Mehndi

Abstraktné vzory s pávími tvárami a niekoľkými pásmi kruhov a trojuholníkov a iných geometrických tvarov tiež vytvárajú vynikajúce návrhy mehndi. Vyzerajú menej prepracovane, aj keď im vôbec nechýbajú zložitosti. Ich tvary sú väčšie, čo im dodáva menej ozdobný vzhľad.

8. Foot Mehendi Design:

Foot Mehendi Design

Tetovanie Mehndi sa nosí nielen na dlaniach a predlaktiach, ale aj na nohách. Jednoduché čierne kvety, ktoré vám ohraničujú členok, pôsobia pekne a žensky. Tieto čierne mehndi vzory sú široko používané v mnohých ázijských krajinách, kde je mehndi dôležitou súčasťou ich kultúry.

9. Smart Black Mehendi Designs:

Inteligentné čierne vzory Mehendi

Napriek tomu, že všeobecné návrhy mehndi na ruky obsahujú kvetinové vzory v orientálnom štýle, ktoré majú typicky tradičný vzhľad, vzory mehndi môžu tiež ponúkať geometrické tvary a vzory, ktoré majú inteligentnejší vzhľad. Takéto návrhy sú abstraktné a funky vyzerajúce. Rozhodla sa pre ne mládež, pretože sú vo svojom vzhľade modernejšie.

10. Svadobná čierna Mehndi:

Svadobná čierna Mehndi

Tento krehký dizajn má objatie nevesty a ženícha v oboch rukách, ktoré odráža krátku svadobnú udalosť s indickým hudobným hráčom a príbuznými nevesty a ženíchov, ktorí tancujú šťastne a robia svadobnú udalosť šťastnejšou. Svadobné čierne vzory mehndi pre ruky sú väčšinou kreslené profesionálmi, ktorí účtujú konkrétne množstvo, ktoré je obrovské ako ktorýkoľvek iný vzor dizajnu..

11. Dizajn prsta v čiernej farbe Mehndi:

Dizajn prstov v čiernej farbe Mehndi

Jedná sa o arabský čierny mehndi dizajn, ktorý je vyrobený z čierneho kužeľa mehndi, t. J. Môže byť zahrnutý do čiernych obrysových návrhov mehndi, jeho obrys je nakreslený pomocou čierneho kužeľa a medzier vyplnených normálnym kužeľom mehndi. Tento mehndi rýchlo upútava pozornosť kvôli čiernym obrysom v porovnaní s inými mehndi.

12. Mehndi z plnej ruky:

Mehndi z plnej ruky

Jedná sa o dizajn z celej ruky, kužeľ mehndi, to znamená, že pokrýva celú ruku od ruky po prsty. Je to arabský čierny dizajn mehndi spojený od začiatku do konca, ktorý je od ruky k prstu. Čierne arabské vzory mehndi sú najrýchlejšie na dokončenie, pretože nepokrývajú celú ruku, napriek tomu vyzerajú krásne a dajú sa urobiť do niekoľkých minút..

13. Malý dizajn Mehndi:

Malý dizajn Mehndi

Je to drobný jemný dizajn, ktorý je nakreslený na chrbtovej strane ruky. Je to krásny dizajn rozdelený na dve strany a spojený s prstom pomocou niekoľkých základných tvarov, ale usporiadaný veľmi krásnym spôsobom. Tento dizajn tiež vyzerá ako ručný šperk, ktorý spája zápästie a prsty. Malé návrhy mehndi sú drobne kreslené vzory, ktoré vyžadujú veľkú koncentráciu.

14. Pánske vzory Mehndi:

Pánske vzory Mehndi

Tento dizajn mehndi je vhodný pre mužov, ktorí radi kreslia mehndi na ruku. Tento dizajn väčšinou ľudového umenia je jednoduchý mehndi nakreslený tvarmi vrátane čiar a bodiek trojuholníka. Tvary spojené dohromady a tvoriace vzor môžu byť nakreslené na paži a zápästí. Pánsky čierny dizajn mehndi je tiež vyrobený zo základných tvarov a napriek tomu je kreatívny.

15. Detské návrhy Mehndi:

Detské vzory Mehndi

Toto dieťa, ktoré má veľmi malú dlaň a chce si ozdobiť ruky vzormi mehndi, je od nich vhodné, pretože má jednoduchý dizajn rôznych tvarov a je vyplnený vo vnútri. Pomáha dokonca aj osobe, ktorá chce kresliť mehndi na detskú dlaň, pretože nebude sedieť stabilne, a preto nebude dizajn ovplyvnený, pretože nezávisí a prepojí ho iba jednoduchý tvarový vzor. Detský dizajn mehndi je tiež jednoduchý a vyzerá krásne na ich drobných rukách.

Ďalej je mehndi pripravené z prirodzene dostupných listov mehndi a zmesi eukalyptového oleja, aj keď dobre vonia. kresba mehndi je krásne umenie a v Indii je kresba mehndi symbolom šťastia a robí sa väčšinou pri najšťastnejších príležitostiach vrátane svadby, festivalov atď. Po usušení Mehndi zaberá krásnu červenú alebo oranžovú farbu. Uráža sa nevesta, že ak sa jej mehndi zmení na červenú, znamená to, že jej ženích ju miluje až do mesiaca a späť si myslí, že skutočná farba mehndi sa odoberá v závislosti od tepla vo vnútri tela. Mehndi design je súčasťou kreativity, čím kreatívnejší ste, tým jedinečnejšie a krajšie je mehndi.

V dnešnej dobe sa vykonáva aj tetovanie mehndi, ktoré zahŕňa kreslenie obľúbenej kreslenej postavičky alebo akékoľvek tetovanie vtáka.

Tieto čierne vzory mehndi sú kategorizované do rôznych typov. Líši sa to od človeka k človeku, ako sú plné ruky pokryté mehndi, zatiaľ čo niektorí sú spokojní s arabským vzorom, zatiaľ čo niektorí majú na ruke iba veľkú bodku, ale áno, s menom mehndi na rukách..