Skúste toto najlepšie miesto na svadobnú cestu v Chennai pre páry

Predtým, ako sa dostanete do ťažkostí manželského života alebo si užijete pár skvelých chvíľ spoločne alebo urobíte pár krokov ďalej ako manželský pár, potrebujete útek z bežného života. Na svadobnej ceste sa budete môcť trochu viac zoznámiť so svojou polovičkou a intimita medzi vami sa znásobí o milión. A čo lepšie miesto na svadobnú cestu, ak nie Chennai? Pláže, múzeá, národné parky, chrámy, pevnosti atď. Vyplňujú život v meste. Tu je zoznam medových týždňov v Chennai.

Medové týždne v Chennai

Pozrite sa na tieto najlepšie miesta na svadobnú cestu v Chennai:

1. Pláž Marina:

medové týždne v chennai

Pláž Marina je jednou z najdlhších pláží v Ázii a je ideálnym miestom pre páry. Čistý oceán spolu so zlatým pieskom mu dodávajú perfektný vzhľad, ak sa chystáte sedieť a pozerať sa jeden na druhého. Jednoduchá večerná prechádzka naboso po pláži je to, čo z neho robí jedno z najlepších medových týždňov v Chennai.

 • Je to jedno z najčastejšie hovorených miest na svadobnú cestu v Chennai, pretože ponúka svadobným párom perfektné prostredie. Láskavé vtáky sem môžu prísť a vyhrievať sa na slnku, pričom si pochutnávajú na vynikajúcom jedle. Zlatý piesok a nádherné vlny robia z tejto pláže špeciálne miesto na oslavu nového začiatku vášho života.
 • Ak ste náhodou na hlavnej železničnej stanici v Chennai, môžete sa dostať na stanicu Park a ísť miestnym vlakom na pláž Marina Beach. Ak cestujete letecky, môžete si z letiska vziať taxík. Odporúčame vám však ísť miestnym vlakom zo železničnej stanice blízko letiska.
 • V blízkosti pláže Marina je k dispozícii mnoho hotelov, chát a krásnych letovísk. Môžete si rezervovať pohodlný pobyt podľa svojho rozpočtu a svojich predstáv.
 • Od novembra do februára je najlepší čas na návštevu pláže Marina. Príjemný chladný vánok urobí váš zážitok nezabudnuteľným. Letné mesiace môžu byť horúce a mierne nepohodlné.
 • Národná svätyňa Sv. Tomáša, Dom Vivekananda, Chrám Sri Parthasarathy a chrám Kapaleeshwarar sú niektoré z blízkych turistických atrakcií, ktoré môžete navštíviť so svojim partnerom.

2. Zlatá pláž VGP:

medové týždne v chennai

VGP Golden Beach, zobrazená na druhej najdlhšej pláži na svete, je jedným zo známych miest pre páry. V priestoroch VGP je zariadenie Carting, pool, kultúrne show atď. VGP, miesto, kde sa vlny a vietor stávajú najromantickejšou piesňou vôbec, je jedným z najlepších medových týždňov v Chennai.

 • Páry môžu navštíviť túto pláž a venovať sa aktivitám, ako je vozenie a bazén. Prechádzka zlatistým pieskom na tejto nádhernej pláži vám zaistí perfektné medové týždne. Je to ideálne miesto na medové týždne pre hrdličky, ktoré chcú omladiť svoju myseľ i telo.
 • Medzinárodné letisko Meenambakkam v Chennai je vzdialené len 20 km a hlavná železničná stanica 5 km od pláže. Do cieľa sa môžete dostať buď taxíkom/autobusom, alebo električkou.
 • Existuje mnoho krásnych hotelov, chát a letovísk, ktoré sú k dispozícii v rôznych kategóriách. Môžete si objednať pohodlný pobyt blízko pláže podľa svojho rozpočtu a preferencií.
 • Október-február je najlepší čas na návštevu tejto pláže. Počasie je veľmi príjemné a umožňuje turistom pohodlne preskúmať pláž a blízke miesta.
 • Chrám Marundeeswarar, Pancha Rathas a Elliotova pláž sú niektoré z miest v okolí, ktoré musíte navštíviť so svojou polovicou.

3. Yercaud:

medové týždne v chennai

Zeleň, zeleň a ešte viac zelene! Ticho a pokoj je to, čo Yercaud ponúka so štipkou krásy prírody. Budete viac než šťastní, keď budete čuchať život z kávovej plantáže cestou na stanicu kopca s nádhernou cestou plnou vláseniek. Je to nepochybne jedno z najlepších medových týždňov v okolí Chennai.

 • Yercaud je jednou z najkrajších staníc na kopci a je ideálnym miestom pre svadobné páry. Prichádzajú sem milostné vtáky a užívajú si príjemné počasie, jedlo a rôzne aktivity. Malebná krása tohto miesta vás určite očarí. Je to ideálna romantická destinácia pre novomanželov na svadobnej ceste.
 • Yercaud nemá vlastné letisko. Ak cestujete letecky, musíte letieť na medzinárodné letisko Tiruchirappalli. Letisko je vzdialené približne 64 km. Ľahko sa dostanete taxíkom alebo autobusom. Salem Junction je najbližšia železničná stanica. Nachádza sa vo vzdialenosti 38 km od Yercaudu.
 • Existuje mnoho krásnych hotelov, chát a letovísk, ktoré sú k dispozícii v rôznych kategóriách. Môžete si objednať pohodlný pobyt podľa svojho rozpočtu a preferencií.
 • V prípade, že hľadáte chladný a príjemný útek, letné mesiace sú ideálne na naplánovanie dovolenky. Počasie zostáva dosť príjemné na to, aby ste preskúmali stanicu na kopci. Monzúny zažívajú mierne zrážky. Ak ste milovníkom monzúnov, môžete toto miesto navštíviť aj počas monzúnových mesiacov.
 • Vodopády Kiliyur, kopce Shevaroy, chrám Shevaroy, jazero Yercaud sú ďalšie hlavné turistické atrakcie, ktoré musíte navštíviť.

4. Ooty:

medové týždne v chennai

Stanoviť lavičku ako najlepšie miesto na svadobnú cestu v blízkosti Chennai je Ooty. Považovaný za kráľovnú všetkých horských staníc v Indii, Ooty je ideálnym a najpreferovanejším miestom pre svadobné cesty v Indii. Priťahuje však veľa stopy, ale nemusí byť také tiché a pokojné, ako by ste mohli dúfať.

 • Nie je to najpokojnejšie miesto na svadobnú cestu, ale rozhodne ponúka párom všetku romantiku, ktorú potrebujú. Ooty je jedným z najkrajších a najromantickejších medových týždňov. Páry by si určite užili prírodné krásy a turistické miesta v Ooty. Prechádzka v blízkosti jazier a lákavých záhrad môže váš svadobný pobyt urobiť nezabudnuteľným.
 • Letisko Coimbatore je vzdialené 88 km. Ak cestujete vlakom, najbližšia železničná stanica je Mettupalyam, ktorá je vzdialená asi 40 km a má dobré spojenie s veľkými mestami v Indii. Na svoje miesto sa môžete dostať taxíkom alebo autobusom.
 • Existuje mnoho krásnych hotelov, chát a letovísk, ktoré sú k dispozícii v rôznych kategóriách. Môžete si objednať pohodlný pobyt podľa svojho rozpočtu a preferencií.
 • Ideálny čas na návštevu tejto nádhernej medové týždne je marec-jún. Počasie je na poznávanie pamiatok mimoriadne príjemné a páry sa môžu venovať aj iným turistickým aktivitám.
 • Jazero Ooty, Doddabetta, vládna ružová záhrada, vládna botanická záhrada a jazero Pykara sú ďalšie turistické atrakcie. Nenechajte si ujsť tieto romantické miesta!

5. Kodaikanal:

medové týždne v chennai

Preklad do tamilčiny s prehlásením „Dar lesa“ z neho robí princeznú všetkých kopcovitých staníc po Ooty. Kodai, ktorý priťahuje mnoho novomanželov, je úlovkom s jazerami, vodopádmi a jaskyňami. Stále zelené lesy západného Ghátu sú ďalším z fascinujúcich faktorov tohto miesta.

 • Kodaikanal je najlepšia destinácia pre svadobné páry, ktoré chcú stráviť príjemnú dovolenku na stanici kopca. Malebný výhľad na toto mesto určite zanechá páry očarené. Vtáky lásky si môžu vychutnať vynikajúce jedlo, lekná a nádherný výhľad. Nenechajte si ujsť dobrodružstvo pri trekkingu, kempovaní a love nádherných vodopádov.
 • Najbližšie letisko Kodaikanal je Madurai, ktoré je vzdialené približne 118 km. Ostatné letiská Coimbatore a Trichy, ktoré sú od mesta Kodaikanal vzdialené 170 km a 150 km. Železničná stanica Kodai je vzdialená asi 100 km od mesta. Na miesto sa dostanete taxíkom alebo autobusom.
 • V tomto meste je k dispozícii mnoho päťhviezdičkových nehnuteľností a skromných ubytovaní. Miesto si môžete prenajať podľa vlastného pohodlia a rozpočtu.
 • Kodaikanal zažíva veľmi príjemné letá, a preto je najlepší čas na návštevu tohto mesta. Páry si v príjemnom počasí môžu užiť trekking, člnkovanie a prehliadky mesta. Monzún je tiež vhodným obdobím na návštevu tohto mesta, pretože zrážky sú dosť priemerné.
 • Berijamlake, Bryant Park, Pillar Rocks Road, Coaker’s walk sú ďalšie hlavné atrakcie. Vtáky lásky si tu môžu vychutnať prírodné krásy a zábavné aktivity alebo sa len tak prechádzať v parkoch.

6. Tranquebar:

medové týždne v chennai

V hoteli Tranqueabar sa snúbi luxus s prírodou. Tento si nebudete chcieť nechať ujsť v zozname medových týždňov v Chennai. Tu sa hluk premení na hudbu. Dokonca ani zvuk vĺn narážajúcich na skaly nemôže byť príjemnejší ako na tomto mieste. Ak máte v pláne zažiť nezabudnuteľný pobyt, vyskúšajte bungalovy na pláži a prežite s ním najlepší čas.

 • Tranquebar je jedným z najznámejších a najromantickejších medových týždňov v Chennai. Môžu sem prísť páry, ktoré si rezervujú luxusný pobyt v jednom z letovísk v blízkosti pláží. Ochutnajte históriu, kultúru, prírodu a luxus na jednom mieste. Je to ideálna destinácia pre novomanželov na svadobnú cestu.
 • Trichy je najbližšie letisko k letovisku Tranqueabar, ktoré je od mesta vzdialené približne 130 km. Na miesto sa môžete dostať autobusom alebo taxíkom. Nagapattinam a Chidambaram sú najbližšie železničné stanice vzdialené 35 km a 40 km. Najlepším spôsobom cestovania v meste je požičanie bicykla.
 • Od augusta do marca je príjemné počasie. Letá môžu byť kvôli horúcemu počasiu mierne nepríjemné. Vyhnite sa monzúnovým mesiacom, pretože toto mesto zažíva silné zrážky.
 • V tomto meste je k dispozícii mnoho päťhviezdičkových nehnuteľností a skromných ubytovaní. Miesto si môžete prenajať podľa vlastného pohodlia a rozpočtu.
 • Fort Dansborg, Mestská brána, Starý dánsky cintorín, Chrám Masilamani Nathar a Nový Jeruzalemský kostol sú ďalšími hlavnými turistickými atrakciami v tomto nádhernom meste.

7. Pondicherry:

medové týždne v chennai

Teraz známe ako Puducherry, mesto s francúzskou tematikou ponúka skvelý tanier plný romantiky. Kombinácia indickej a francúzskej kultúry a trblietavých čistých pláží spolu so slabnúcim nádychom koloniálnej Indie mu dáva výhodu.

 • Pondicherry je jedným z najznámejších a najromantickejších medových týždňov. Je to ideálne miesto pre novomanželov na svadobnej ceste, ktorí chcú zažiť krásu prírody a zmiešaných kultúr. Láskavé vtáky si sem môžu prísť užiť príjemné počasie, chutné jedlo, turistické miesta a turistické aktivity.
 • Letisko Pondicherry môže pojať iba malé letecké remeslá, preto tu pristávajú lety z Bangalore a Hyderabadu. Môžete však využiť prípojné lety z niektorých veľkých miest v krajine. Najbližšia železničná stanica do mesta Pondicherry je Villupuram, ktorá je od mesta vzdialená asi 35 km.
 • Existuje mnoho krásnych hotelov, chát a letovísk, ktoré sú k dispozícii v rôznych kategóriách. Môžete si objednať pohodlný pobyt podľa svojho rozpočtu a preferencií.
 • Október až marec je považovaný za ideálny čas na návštevu Pondicherry. Má teplé podnebie, a preto sú tieto mesiace príjemnejšie na objavovanie tohto mesta.
 • Sri Aurobindo Ashram, Bazilika Najsvätejšieho srdca Ježišovho a Matrimandir patria medzi obľúbené turistické atrakcie, ktoré musíte v Pondicherry navštíviť.

8. Wayanad:

medové týždne v chennai

Môžete sa nakoniec znova a znova zamilovať do malebnej krásy tohto miesta. Lesy a mraky na dosah sú veci, s ktorými sa nemôžete hádať. Táto stanica na kopci je plná lesov, plantáží a divokej zveri. Je to zelenšia oblasť Kerala a najromantickejšie miesto na svadobnú cestu pre páry. Na tejto čistej a očarujúcej stanici kopca nájdete pokoj a útechu.

 • Wayanad ponúka svadobným párom veľmi pokojné a krásne miesto na medové týždne. Milované vtáky sem môžu prísť a nájsť si chvíľku pokoja. Krása tejto stanice kopca je mimoriadne podmanivá. Má nádych kultúry a histórie a rozhodne vás priblíži k prírode.
 • Letisko Calicut International je najbližším letiskom k Wayanadu, ktoré je vzdialené približne 65 km. Na miesto určenia si môžete prenajať autobus alebo taxi. Najbližšia železničná stanica je Kozhikode a do Wayanadu sa dostanete pohodlne autobusom alebo taxíkom.
 • Existuje mnoho krásnych hotelov, chát a letovísk, ktoré sú k dispozícii v rôznych kategóriách. Môžete si objednať pohodlný pobyt podľa svojho rozpočtu a preferencií.
 • Od októbra do mája je najlepší čas na návštevu Wayanadu na spoznávanie, pešiu turistiku a ďalšie aktivity. Počasie je príjemné a nájdete tu množstvo turistov. Milovníci prírody však môžu navštíviť toto miesto v monzúnových mesiacoch, aby zažili zelenú krásu Wayanadu.
 • Medové týždne si určite užijú plantáže a divokú zver tohto miesta, ktoré sa nachádza medzi západnými Ghátmi. Zeleň Wayanadu počas monzúnu je niečo, čo musí zažiť každý pár.

9. Yelagiri:

medové týždne v chennai

Stanica na kopci, úplne UN-komercializovaná a ponúkajúca jazerá, kopce a zeleň! Je tiež známa ako druhá Ooty. Táto stanica na kopci je plná romantických miest na piknik a dobrodružných táborov. Ryby a korytnačky v prírodnom parku určite pobavia medové týždne. Turistické aktivity a festivaly, ktoré táto stanica ponúka, si jednoducho nemôžete nechať ujsť.

 • Páry sem môžu prísť a prežiť svoje vysnené medové týždne v Yelagiri. Ponúka vám krásne medové týždne. Ak hľadáte dobrodružstvo, toto miesto je plné dobrodružných športov. Za návštevu stoja aj krásne jazerá a zbožné chrámy. Ak to chcete urobiť romantickejším, choďte na člnkovanie so svojou polovicou.
 • Najbližšia železničná stanica do mesta Yelagiri je Jolarpettai, ktorá je od cieľa vzdialená iba 21 km. Môžete si ľahko prenajať taxík alebo taxík. Neexistujú žiadne priame lety do Yelagiri. Najbližšie letiská sú však Chennai a Bangalore. Na Yelagiri sa môžete dostať autobusom alebo taxíkom.
 • Existuje mnoho krásnych hotelov, chát a letovísk, ktoré sú k dispozícii v rôznych kategóriách. Môžete si objednať pohodlný pobyt podľa svojho rozpočtu a preferencií.
 • Od novembra do februára je najlepší čas na návštevu tohto miesta. Keďže počasie je počas celého roka príjemné, turistov uvidíte bez ohľadu na hlavnú sezónu.
 • Prírodný park Yelagiri, dobrodružný tábor, vodopády Jalagamparai sú ďalšie turistické atrakcie. Nenechajte si ujsť vzrušujúce dobrodružné športy, ktoré táto stanica na kopci ponúka.

Teraz sme si istí, že ste sa rozhodli naplánovať si romantickú dovolenku v Chennai a na ďalších svadobných miestach v okolí. Ak vám tento článok pomohol zhromaždiť niekoľko užitočných informácií, zanechajte nám spätnú väzbu. Nezabudnite to tiež zdieľať so svojimi priateľmi a najmä novo ženatými.

Často kladené otázky a odpovede:

1. Prečo by som mal zvažovať, že Chennai pôjde na svadobnú cestu??

Odpoveď: Väčšina týchto miest a dedín je obklopená nádhernými kopcami, pokojnými plážami, trblietavými jazerami a vodopádmi a ponúka fascinujúce útočisko na medové týždne. Nachádzajú sa v blízkosti Chennai a predĺžený víkend je všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľný únik do ktoréhokoľvek z týchto romantických úkrytov

2. Aké relaxačné aktivity si môžem dopriať so svojou manželkou v Chennai?

Odpoveď: Úžasný a celkom zhrnutý zoznam romantických medových týždňov v okolí mesta Chennai pomôže milovaným vtákom vybrať si prvú spoločnú dovolenku. V Chennai je veľa miest, ktoré priťahujú novomanželov na svadobnej ceste a páry z celého sveta. Vtáky lásky sa môžu prechádzať po slnkom pobozkanom piesku, opaľovať sa a spoločne plávať, aby omladili svoju dušu a telo.

3. Ako môžem cestovať do Mahabalipuramu a čo tam robiť?

Odpoveď: Tí, ktorí hľadajú super snovú a nesmierne romantickú nirvánu, sa odvezú cca. 55 kilometrov z Chennai do Mahabalipuramu, aby ste sa dostali do jednej z najobľúbenejších medových týždňov v blízkosti Chennai. Navštívte pobrežné chrámy, panch rathas a jaskynné chrámy so svojou polovicou. Mali by ste sa tiež vydať na výlet k majáku, aby ste mali úžasný výhľad. Verte mi- bude to zábavný svadobný zážitok.