Najlepších 9 svadobných ciest na súkromných plážach

Kým zvažujete, že si vytvoríte svadobné plány, môžete začať vopred a dobre si naplánovať, aby boli čo najpamätnejšie. Urobiť si svadobnú cestu môže byť celkom zážitok. Čo by to mohlo urobiť oveľa lepším, je vybrať si miesto, ktoré má vlastnú súkromnú pláž, s ktorou sa nebudete musieť starať. Nasleduje zoznam miest, ktoré by vás mohli zaujímať.

Krásne medové týždne na súkromných plážach:

1. Resort Havelock, Andaman & Nicobarove ostrovy:

Rezort Havelock, Andaman & amp; Medové týždne na Nicobarských ostrovoch na súkromnej pláži

Rezort Barefoot v letovisku Havelock vás nechá hľadať slová, ktoré by ho charakterizovali. Keď máte ako zariadenie k dispozícii potápanie, naboso sa vám budú triasť kolená. Toto miesto môže byť tým, kde sa môžete s partnerom rozlúčiť.

2. Rezort Radisson Blu Temple Bay Beach, Mahabalipuram:

Medové týždne na súkromnej pláži Radisson Blu Temple Bay Beach na súkromnej pláži Mahabalipuram

Toto miesto sa môže pochváliť štyridsiatimi plus akrami zeme oproti Bengálskemu zálivu. Tiež pohľad na palmy v pozadí modrej lagúny je pohľad, pri ktorom sa vám zatají dych. Ste si istí, že sa k sebe budete držať, pokiaľ ste tu.

3. Paradise Isle Beach Resort, Udipi, Karnataka:

Paradise Isle Beach Resort, Udipi, Svadobná cesta Karnataka na súkromnej pláži

Rezort ponúka najlepší výhľad na piesok a more na pláž Maple. Dni, v ktorých sa leskne voda, a noci, ktoré vyzerajú ako obraz francúzskeho umelca, si nenechajte ujsť.

4. Hotel Sea Face, Kovalam, Kerala:

Hotel Sea Face, Medové týždne Kovalam na súkromnej pláži

Súkromné ​​posedenie v závetrí vetra s výhľadom na Arabské more je niečo, čo vás môže prinútiť oddýchnuť si a prebývať vo všetkom a byť lepším alebo reformovaným človekom. Toto je taká vec, ktorú by ste obaja chceli použiť.

5. Mayfair Palm Beach Resort, Ganjam, Orissa:

Medové týždne Mayfair Palm Beach na súkromnej pláži

Tento rezort ponúka výhľad na more z neba. Majúc svoje vlastné body východu a západu slnka, môžete sa spoločne pozerať na začiatok dňa a jeho koniec.

6. Vivanta od Taj Fisherman’s Cove, Chennai:

Medové týždne Vivanta od Taj Fishermans Cove na súkromnej pláži

To môže byť najbližšie k Bengálskemu zálivu. Poloha a súčasné vybavenie určite zaistí, že budete na svadobnej ceste dostatočne vysnívaní a útulní.

7. The LeelaKempinski, Kovalam:

Svadobná cesta LeelaKempinski na súkromnej pláži

Leela je najväčšie letovisko na pobreží Keraly a je miestom, kde musíte pozorovať západ slnka so svojim blízkym v náručí a s nápojom na spečatenie tohto okamihu..

8. Rezort Ramada Caravela Beach, Goa:

Rezort Ramada Caravela Beach Medové týždne na súkromnej pláži

Možno ste nikdy nevideli slnko, piesok a vodu tak, ako pohľad na Ramadu, kdekoľvek v Indii. Relaxujte, držte sa za ruky a popíjajte nápoje a sledujte, ako slnko odchádza a odchádza.

9. Taj Exotica, Goa:

Medové týždne Taj Exotica Goa na súkromnej pláži

Taj Exotica s rozlohou viac ako 50 akrov je luxusné plážové letovisko, kde si obaja môžete oddýchnuť a dopriať si to najlepšie na svadobnej ceste. Súkromné ​​nastavenia v tomto stredisku sú bezkonkurenčné a je to jedno z najžiadanejších miest, kde môžu manželia stráviť svadobnú cestu.

Teraz, keď máte zoznam týchto úžasných miest so súkromnou plážou, možno by ste si ho chceli zaobstarať. Strávenie svadobnej cesty na ktoromkoľvek z týchto miest vám poskytne potrebné súkromie a romantický dotyk s pohľadom na jemnosť. Napriek tomu, že medové týždne sú niečo, čo sa deje raz za celý manželský život, bolo by spravodlivé len to využiť naplno a nič nezdržovať. Nebolo by správne kompromitovať ktorýkoľvek zo snov a túžob, ktoré by ste mohli mať v súvislosti so svadobnou cestou. Teraz choďte do toho a splňte si svoje túžby.