Najlepších 9 skvelých svadobných miest v septembri v Indii

India je krajina s bohatým dedičstvom a pestrými tradíciami a kultúrami. Na výber máte zo širokej škály demografických variácií. Či už chcete vyznať lásku v horách, alebo si sadnúť a relaxovať na pokojných plážach, v Indii je všetko možné. Poďme preskúmať najlepšie medové týždne v Indii v septembri.

Chladné svadobné miesta v Indii v septembri s podrobnosťami:

1. Ranthambore:

Ranthambore Cool Svadobné miesta v Indii V septembri

Ranthambore v Rádžasthánu leží medzi Aravallisom a pohorím Vindhya. Aj keď je tu počasie príjemné po celý rok, je najlepšie v septembri. Je to teda jedna z najlepších destinácií na svadobnú cestu v Indii v septembri. Malebné výhľady s horami a údoliami v pozadí, chladný vánok, to všetko vytvára veľmi romantické prostredie. Jeho národný park je navyše rajom pre milovníkov voľne žijúcich živočíchov.

2. Kodaikanal:

Kodaikanal India Najlepšie miesta na svadobnú cestu v septembri

Spolu s panoramatickým výhľadom a perfektným chladným počasím a celkovým pokojom hôr ponúka Kodaikanal aj najpozoruhodnejšie trasy pre peších turistov v Palaniských vrchoch. Subramanya alebo chrám Karthikeya, Silent Valley View, Pillar rocks, Kodai Lake, Green Valley View, Bryant Park a Bear Shola falls sú niektoré z ďalších turistických atrakcií, ktoré tu nájdete. Má tiež rozmanitú divú zver v Bison Wells, čo ju robí lákavým pre milovníkov voľne žijúcich živočíchov.

3. Darjeeling:

Kam na svadobnú cestu v septembri: Darjeeling

Je neslávne známy svojimi čajovými záhradami a vláčikom. Darjeeling je jedným z najlepších miest na svadobnú cestu v Indii v septembri. Okrem návštevy známej čajovej záhrady, ako je čajovňa v údolí Tukvar, môžu turisti v Darjeelfe navštíviť aj Prírodovedné múzeum, ktoré ponúka niekoľko zaujímavých a poučných expozícií. V jeho zoo sa nachádza himálajská červená panda a nepolapiteľný sněžný leopard, ktoré patria k najvzácnejším zvieratám. Musíte tiež navštíviť chrám Shiva s nádhernými vodopádmi a park Nightingale.

4. Kovalam:

Kovalam Amazing Honeymoon miesto v septembri

Malé prístavné mesto v meste Kerala Kovalam má tri úžasné polmesiace pláže so zlatistým pieskom, čistou modrou vodou a panoramatickými výhľadmi. Je známy svojimi strediskami jogy, ajurvédskymi centrami a meditačnými tábormi a je vhodný na duchovne bohatú dovolenku. Vďaka pokojnému a hlboko duchovnému prostrediu je to jedno z najlepších miest na svadobnú cestu v septembri.

5. Leh Ladakh:

Leh Ladakh Honeymoon miesta v septembri

Ladakh ponúka vynikajúce trasy, a preto láka nadšených turistov z celého sveta. Okrem prírodných výhľadov a malebných krás má aj niekoľko ďalších turistických atrakcií, ako je pevnosť General Zorawar, palác Leh, Shanti Stupa, palác Tok, kláštor Choel Karma dupgyud a zlatá socha Budhu Maitreyu. Ladakh je bohatý na kultúru a je relaxačným a pokojným miestom na dovolenku. Je to jedna z najlepších destinácií na svadobnú cestu v Indii.

6. Pahalgam:

Pahalgam najlepšie miesto na svadobnú cestu

Svetoznáma trasa Amarnatha Yatru prechádza Pahalgamom. Je to perfektné miesto pre dobrodružné športy, ako je trekking. Je to tiež pokojné a tiché prostredie pre relaxačné miesto. Jeho jazerá, lesy a hory sa spájajú a poskytujú očarujúci výhľad, ktorý poskytuje ideálnu kulisu pre romantické prechádzky pre novomanželov.

7. Shillong:

Romantická destinácia Shillong v septembri

Shillong, krásna stanica na kopci, ponúka krásne postavené kostoly, ako je Katedrála Panny Márie Pomocnice kresťanov. Jeho botanická záhrada ponúka niekoľko krásnych druhov rastlín, esteticky usporiadaných tak, aby potešili všetkých návštevníkov. Najvyšší bod Shillongu tiež stojí za návštevu, pretože ponúka jedinečný výhľad na malé mesto pokrytý hmlou, z ktorého vám behá mráz po chrbte. Je to jedno z najlepších medových týždňov v Indii v septembri.

8. Mašúr:

Mysore: Najlepšia destinácia pre medové týždne v septembri

Mysore je malé mesto bohaté na kultúru, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Chamundi. Medzi jeho hlavné turistické atrakcie patrí palác Mysore, zoologické záhrady Jaya chamarajendra, kostol sv. Filoména, železničné múzeum, chrám Srirangapatana a vtáčia rezervácia Ranganathittu. Je to jedno z najlepších medových týždňov v Indii v septembri.

9. Goa:

Svadobné miesta v Goa v septembri

Goa predstavuje zmes rôznych kultúr. Na jednej strane je známy svojim nočným životom, na strane druhej má historické kostoly a pamiatky. Krásna architektúra, pláže so zlatým pieskom a malebná krása- Goa má všetko. Rušný nočný život navyše priťahuje páry z celej Indie, takže je v septembri ideálny na svadobnú cestu do Indie.

Ste pripravení zbaliť si chrbát a stratiť sa so svojou milovanou v kráse Indie? Ktorú destináciu ste našli najlepšiu? Podeľte sa s nami o svoje obľúbené destinácie na svadobnú cestu v Indii, pretože by to mohlo pomôcť čitateľom pri plánovaní svadobnej cesty.

Často kladené otázky a odpovede:

1. Vytvorte si zoznam najlepších medových týždňov v Indii v septembri.

Odpoveď: India je krajina s bohatým dedičstvom a nádhernou krásou. V Indii je veľa miest, ktoré vás v septembri nechajú fascinovať. Tu je názov niekoľkých z týchto miest:

  • Darjeeling
  • Leh Ladakh
  • Kodaikanal
  • Mussoorie
  • Mysore
  • Goa
  • Kovalam
  • Ranthambore
  • Shillong