Najlepších 9 najromantickejších svadobných miest v Kalifornii

Každý má kalifornské sny! Dokonca aj páry, ktoré plánujú svadobnú cestu; a čo môže byť pre nich lepšie ako toto krásne americké mesto! Ak sa chystáte na svadobnú cestu do USA a máte zmätok, kam ísť, už nepremýšľajte! Kalifornia je! Najprv vás vezmeme na virtuálnu cestu.

Najpopulárnejšie medové týždne v Kalifornii:

1. Prechádzka po plážach:

Prechádzka po plážových svadobných miestach v Kalifornii

Keď si užijete viac ako 1 200 míľ pobrežia, jednoducho sa držte za ruky a choďte popri vodách nedotknutých pláží Carmel, Morro Bay, Malibu, Laguna a mnohých ďalších. Tieto pláže sú jedným z najlepších miest na svadobnú cestu v Kalifornii.

2. Choďte na polostrov Monterrey:

Jazdite na svadobných miestach polostrova Monterrey v Kalifornii

17 míľ dlhá cesta plná nekonečných výhľadov na oceán, dramatických útesov, rozľahlých golfových ihrísk a náhlych prechodov je nezabudnuteľný zážitok. Kliknite na fotografiu svojej milovanej osoby v počasí, ktorá sa nosí osamotený cyprus, a urobte zo svadobnej cesty v Kalifornii trvalú spomienku vrytú v mysli..

3. Kalifornské víno v údolí Sonoma alebo Napa:

Kalifornské víno v Sonoma alebo Napa Valley Medové týždne v Kalifornii

Vinárstva sú naložené v prírode v zálive Monterrey Bay, údolí Shenandoah a krajine Santa Barbara. Vydajte sa so svojim partnerom na vidiek a ochutnajte najlepšie víno, aké kedy bolo v týchto vinárstvach!

4. Národný park Redwood, Crescent City:

Redwood National Park, Crescent City Medové týždne miesta v Kalifornii

Keď sa pozeráte na najvyššie a najstaršie stromy sveta v národnom parku Redwood pred sebou, cítite sa taký maličký, že do vás prenikne pocit pokory. Obrovské staroveké sekvoje, jedle, jedľovce a duby sú očarujúce a návšteva divočiny tu je úžasným zážitkom. Toto je jedno z najlepších prírodných medových týždňov v Kalifornii.

5. Hearstov hrad v San Simeon:

Hearst Castle na svadobných miestach San Simeon v Kalifornii

Medzi rôznymi svadobnými miestami v Kalifornii nám Hearst Castle ponúka pohľad na luxusný život minulých dní, keď navštevujete dom a záhrady. Keď sa vyberiete na sever, zažijete najlepšiu jazdu svojho života, pričom cesta ponúka úchvatný pohľad na krásu prírody.

6. Diaľnica pobrežia Tichého oceánu:

Pacific Coast Highway Medové týždne miesta v Kalifornii

Jazda s medom po diaľnici Pacifického pobrežia zo San Diega do Los Angeles pri západe slnka s oceánom na jednej strane je určite nezabudnuteľný pohľad. Toto je určite najromantickejší úsek cesty na svete a vhodný na svadobnú cestu!

7. Jazda na lanovke, San Francisco:

jazda lanovkou, svadobné miesta v San Franciscu v Kalifornii

Naskočte na lanovku v nákupnej štvrti Downtown a vyvezte sa na vrch Nob Hill a druhou stranou k Fishermen’s Wharf. Cesta medzi nimi vytvára nekonečné spomienky, o ktoré sa môžete podeliť, a samotná cesta je krásnym zážitkom s vašim partnerom. Je to jedno z najlepších medových týždňov v Kalifornii.

8. Spojenie s prírodou v prírodnom parku Yosemite:

Znova sa spojte s prírodou na svadobných miestach prírodného parku Yosemite v Kalifornii

Je krásne zasadený do hôr Sierra Nevada a má staré, obrovské sekvoje. Ak sa vy dvaja chcete spojiť s prírodou a jej očarujúcou krásou, nič nebude lepšie ako prírodný park Yosemite. Môžete spolu tráviť čas, rozprávať sa o všetkom a užívať si prírodu v jej skutočnej podobe. Polovica dómu, žulové útesy El Capiton a pád Bridalveil, to všetko má ohromujúce kúzlo. Je to skutočne kus neba, úhľadne a krásne zasadený v Kalifornii.

9. Disneyland:

Medové týždne v Disneylande v Kalifornii

Chcete sa zabaviť !? Disneyland je tempo, do ktorého sa môžete vydať a stať sa znova deťmi! Užite si jazdy počas dňa a doprajte si trochu vášne v útulných izbách po západe slnka.

Ruky dole, Kalifornia je najlepšie miesto na návštevu svadobnej cesty. Obdobie!