9 Slávnych svadobných miest v Singapure s podrobnosťami

Singapur je ostrovné mesto, ktoré predvádza ľuďmi vyrobený aj prírodný zázrak malebnej krásy. Singapur, známy ako záhradné mesto na svete, je na pokraji toho, aby sa stal mestom v záhrade. Či už je to nádherná ukážka vody a svetiel na pláži Sentosa alebo nekonečný bazén na 57. úrovni, ktorý vám poskytne zážitok z kúpania na vrchole sveta, každý zážitok zo Singapuru je na svojej úrovni a najlepšie tak robí singapurskú destináciu pre svadobnú cestu. Nachádza sa v juhovýchodnej Ázii a je prepojený so všetkými hlavnými krajinami sveta, kde sa dostať, nemôže byť jednoduchšie. Singapur sa nachádza v blízkosti rovníka a zažíva tropické podnebie a veľa zrážok. Takže najlepší čas na návštevu je vyhnúť sa dažďom, ktoré sú presne od novembra do júla. Miera kriminality v Singapure je veľmi nízka, takže je pre turistov mimoriadne bezpečná.

Singapur je bezpochyby svadobným snom každého páru. Ostrovné mesto je veľkolepou show pamiatok a zvukov, umelých a prírodných. Vďaka mnohým plážam, sci-fi architektúre, udržiavaným záhradám, súčasnému umeniu, týčiacim sa hotelom a nákupným centrám bude táto svadobná cesta, ktorá vám zostane navždy. Niektoré z miest, ktoré môžete navštíviť v Singapure na svadobnú cestu, sú –

Najlepšie svadobné miesta v Singapure s obrázkami:

1. Changi Point Coastal Walk:

Medové týždne v Singapure

Changi Point ponúka nádherný výhľad na more, pobrežné kalongy a lode. Zabudnite na všetko a nechajte sa úplne unášať stromami, nádhernými vrcholmi kopcov a hustou zeleňou, kým budete tráviť čas so svojim blízkym.

2. Ritz-Carlton, Millenia:

medové týždne-miesta-v-singapore

Zostanete tam jednu noc a budete žiť kráľovsky. Okrem bezkonkurenčného pohľadu na panorámu Singapuru a záliv Marina Bay má aj veľkú zbierku moderného umenia od svetoznámych umelcov ako Dale Chihuly, Andy Warhol a Frank Stella. Nemôžete si nechať ujsť úchvatnú scenériu a zaplávať si v „Second Honeymoon Dip“ neďaleko komorníka Ritzovho kúpeľa. Luxus a najlepšie služby! Ak uvažujete o tom, kde zostať v Singapure na svadobnej ceste, aby ste sa nechali rozmaznávať luxusom, potom je to miesto, kde musíte byť.

3. Mestský park Bukit Batok:

medové týždne-miesta-v-singapore

Mestský park Bukit Batok je hlavnou atrakciou v Singapure. Je to jedno z najlepších medových týždňov pre páry. Každý pár, ktorý je obľúbený pre svoju nádhernú krajinu, by si mal nechať urobiť fotografiu od zdechovaných fotografov. Romantická prechádzka malebným parkom pri pokojnom jazere, ktoré miestni obyvatelia nazývajú Xiao Guilin, bude prechádzkou, na ktorú budete celý život spomínať.!

4. Rieka Singapur:

medové týždne-miesta-v-singapore

Medové týždne v Singapure sú zbytočné bez plavby po nábreží Clarke Quay, aby ste si prezreli úžasné Marina Bay Sands, The Merlion a ďalšie známe pamiatky. Páry môžu tiež stráviť romantický večer medzi sebou na nádhernej rieke a užiť si tam svetelnú šou. Je to jedna z najlepších svadobných destinácií v Singapure, ktorú by ste nemali nechať ujsť.

5. Jewel Box:

Medové týždne v Singapure

Rande v šperkovnici je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré musíte stráviť v Singapure so svojou drahou polovičkou. Rezervujte si Jewel Box vopred na romantickú večeru pri plavbe po meste a vychutnajte si úchvatný výhľad, ktorý mesto ponúka. Romantický vzduch je niečo, čo nezažijete každý deň; Využite preto túto príležitosť a urobte tak deň výnimočný pre vás oboch.

6. Marina Bay Sands:

medové týždne-miesta-v-singapore

Marina Bay Sands je jednou z najlepších medových týždňov v Singapure. Prechádzka po piesku a užívanie si svetelnej šou, úžasná zostava vodných trysiek, laserov a ohnivých gejzírov, všetko je úžasné. Dajte si šampanské v klube KUDE TA s 360 -stupňovým výhľadom na Singapur na vrchole Marina Bay Sands. Večer nemôže byť romantickejší ako tento!

7. Záhrady pri zálive:

Gardens By The Bay

Jedná sa o najmodernejšie umelo vytvorené záhrady a radia sa vysoko medzi medové týždne v Singapure. Je to dokonalá zmes prírodných a umelých, s pôvodnými a exotickými rastlinami, spolu s vodou chrániacimi stromami Super a umelo vytvoreným horským biomom. Toto je určite budúcnosť romantiky!

8. Sentosa:

Sentosa

Ostrov Sentosa je jedným z najobľúbenejších miest na svadobnú cestu v Singapure. Známy pre svoje krásne a veľké pláže a dobrodružné morské športy, môžete si so svojou polovičkou užiť romantické ráno na nádhernej bielej piesočnatej pláži. Prechádzka do známeho parku motýľov a Kráľovstva hmyzu alebo volejbal na pláži, po ktorom nasleduje párové stretnutie v kúpeľoch Botanica bude perfektným dňom na svadobnej ceste.

9. Botanické záhrady:

Botanické záhrady

Zelená zeleň a dažďové lesy z neho robia jednu z najlepších prírodných destinácií na svadobnú cestu v Singapure. Prejdite sa súborovou zbierkou viac ako 2 000 orchideí a navštívte Národnú záhradu orchideí. Potom si dajte lahodné jedlo v reštaurácii Corner house. Ideálny deň strávený s prírodou a jedlom!

Toto je len malý náhľad na to, čo Singapur ponúka. Musíte navštíviť a zažiť romantický vzduch v atmosfére nádherného mesta s názvom Singapur!!

Užili ste si objavovanie rôznych miest, ktoré môžete navštíviť v Singapure, na svadobnú cestu? Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti a spomedzi všetkých vašich obľúbených destinácií. Je toho veľa, čo Singapur chystá, najmä pre novomanželov na svadobnej ceste, a aby ste zažili jeho majestátnosť, musíte ho navštíviť..

Často kladené otázky a odpovede:

1. Aké sú najlepšie miesta na návštevu svadobných párov v Singapure?

Odpoveď: Tu je zoznam 10 najromantickejších miest v Singapure, ktoré by ste na svadobnej ceste nemali vynechať:

  • Piknik v strešnej záhrade Esplanade
  • Svetelná a vodná šou v Marina Bay Sands
  • Ukážte prípitok na singapurskom letáku
  • Prejdite sa po nebeskom moste v záhradách pri zálive
  • Víno a večera na vyhliadkových lodiach v meste
  • V Marina v zálive Keppel sa budete cítiť ako vo svete
  • Najesť sa môžete v lanovke Jewel
  • Romantický ostrovný útek v St. Johns
  • Zažite dobrodružstvo na ostrovoch Sentosa
  • Navštívte 1-nadmorskú výšku

2. Je Singapur drahou destináciou na svadobnú cestu?

Odpoveď: Singapur bol vyhodnotený ako najdrahšia krajina pre cestovný ruch. Ale s typom vývoja, ktorý urobila, a luxusom, ktorý ponúka, sa rozhodne oplatí minúť. Najlepšie na tom je, že získate množstvo zážitkov svetovej triedy na jednom mieste bez toho, aby ste museli spolu cestovať hodiny a preskakovať z jedného miesta na druhé..

3. Je Singapur dobrou voľbou pre medové týždne??

Odpoveď: To, či je Singapur ideálnou voľbou na svadobnú cestu alebo nie, závisí výlučne od toho, aký typ dovolenky medové týždne hľadáte. Ak hľadáte nejaké pokojné a vyrovnané miesto, vzdialené od sveta, Singapur nie je ideálnou voľbou. Ale ak milujete okázalosť a majestátnosť, radi si pochutnáte na rôznych kuchyniach a užijete si niektoré z najlepších zážitkov na svete, potom je pre vás Singapur ideálnou voľbou.