9 najzaujímavejších svadobných miest v Arunáčalpradéši

Arunáčalpradéš, severovýchodný štát Indie, ponúka niektoré z najkrajších medových týždňov. Bujné zelené údolia, trblietavé vodopády, majestátne hory a niektoré z unikátnych druhov vtákov na svete – ak to neznie ako raj, čo? Ideálne pre tých, ktorí chcú stráviť svadobnú cestu uprostred divov prírody – Arunachal vám poskytne dokonalé romantické prostredie, kde si môžete oddýchnuť od všetkého svadobného šialenstva a ešte krajšie sa spoznať. Niektoré ohromujúce hotely navyše ponúkajú fantastický výhľad a luxusné služby. Malebné scenérie a chladné podnebie robia z Arunachal Pradesh jedno z najlepších miest na návštevu v Indii i na celom svete. Pre tých, ktorí nevedia, je Arunachal Pradesh jedným z 29 štátov Indickej republiky. Tento článok obsahuje niektoré z najlepších medových týždňov v meste Arunáčalpradéš. Preskúmajte tento krásny región Indie a zo zoznamu začiarknite oblasti ako údolie Ziro, Itanagar a Kameng. Divoká turistika, pamiatky, kláštory a množstvo dobrodružných športov – táto nádhera vám zanechá len vzácne spomienky na váš prvý spoločný výlet.

Medové týždne v Arunáčalpradéši:

1. Bomdila:

Medové týždne v Arunáčalpradéši

Toto je jedno z najkrajších miest v štáte a nachádza sa západne od okresu Kamend. Odtiaľto môžete vidieť krásne pohoria Himaláje. Krásny výhľad na tento región láka turistov a páry, aby sem prišli a strávili nejaký kvalitný čas a boli svedkami krásy matky prírody. Miesta sa nachádzajú v štandardnej nadmorskej výške a teplota v tejto oblasti sa pohybuje medzi 8 až 10 ° C.

2. Itanagar:

Medové týždne v Arunáčalpradéši

Toto je hlavné mesto Arunáčalpradéš a údajne sa nachádza presne na úpätí Himalájí. Z tohto miesta môžete zažiť úžasný výhľad. Ľudia toto miesto spravidla navštevujú kvôli prírodným krásam a dobrému jedlu. Toto miesto ponúka turistom množstvo aktivít a je jednoznačne jedným z najlepších miest, kde môžete stráviť svadobnú cestu v meste Arunachal Pradesh.

3. Východný Kameng:

Východný Kameng

Chcete vedieť o najlepších medových týždňoch v meste Arunachal Pradesh? Tu je nádherné miesto na návštevu, East Kameng. Toto je konečné miesto na svadobnú cestu pre ľudí v arunáčalpradéši. Je to tiež jeden z najväčších okresov Arunáčalpradéš. Na mieste sa konajú bohaté kultúrne festivaly. Toto miesto má veľký duchovný význam. Miestni ľudia v tomto mieste spravidla vykonávajú poľnohospodársku činnosť.

4. Údolie Dibang:

Údolie Dibang

Ak ste niekedy navštívili Bomdilu, budete o tomto mieste vedieť. Údolie Dibang je malebný šport, ktorý sa nachádza medzi mestami Bomdila a Tawang. Miesto priťahuje ľudí z celého sveta. Miesto je známe svojou vnútornou krásou a je k nemu tiež pripojené bohaté dedičstvo. Na tomto mieste je možné vidieť množstvo neobvyklých cicavcov. Mnoho fotografov navštevuje toto miesto aj kliknutím na obrázky alebo vzácnymi a vyhynutými vtákmi, ktoré sú tu celkom bežné.

5. Údolie Ziro:

Údolie Ziro

Údolie je skôr mestom, kam prichádzajú turisti z každého kúta zemegule. Prichádzajú sem aj ľudia zo všetkých kútov Indie. Ak hľadáte medové týždne v Arunáčalpradéši, potom je toto miesto, kde môžete navštíviť roztomilé páry. Prírodná krása tohto miesta vás ohromí a nikdy vás nesklame.

6. Spolu:

Pozdĺž

Potrebujete nejaké medové týždne v Arunáčalpradéši? Pozdĺž je jedným z najkrajších miest v arunáčalpradéši v severovýchodnej Indii. Miesto je plné krásnych pamiatok a je to v podstate mesto, kde môžete nájsť a kúpiť veľa miestnych vecí a ručne vyrobeného nádherného vybavenia. Most Along je jedným z najlepších miest, ktoré tu môžete vidieť.

7. West Kameng:

West Kameng

Rovnako ako časť East Kameng v Arunachal Pradesh je aj časť West Kameng veľmi obľúbená. Mnoho párov uprednostňuje toto miesto na strávenie medových týždňov. Miesto je plné prírodných krás a človek sa môže ľahko stratiť v kráse mrakov, pretože sa miesto nachádza vo vyvýšenej výške. Je považovaný za jeden z najkrajších okresov Arunáčalpradéš.

8. Dirang:

Dirang

Dirang je nádherné miesto, kde môžete stráviť svadobnú cestu v Arunáčalpradéš. Ak hľadáte niektoré z najlepších medových týždňov v Arunáčalpradéš, potom vás Dirang pozdraví, aby ste tu strávili najlepší čas s úžasnou atmosférou..

9. Roing:

Roing

V neposlednom rade je Roing tiež nádherným miestom na svadobnú cestu v Arunachal Pradesh. Miesto sa nachádza vo vzdialenosti takmer 11 km od mesta Tezu. Je plný vodopádov, ktoré sú také chladné a dodávajú romantickú náladu.

Chladné kopcovité počasie, ale super teplí ľudia – o tom je Arunachal! Choďte na to a začnite si rezervovať výlet do tohto prírodného raja. Divy prírody, váš životný partner, vy a nikto iný – neznie to ako recept na dokonalú svadobnú cestu? Podeľte sa s nami o to, ako sa vám páčil váš zážitok z Arunachalu vo dvojici. Od našich čitateľov sa nám vždy radi ozveme a vaša spätná väzba nám iba pomôže v tom, aby sme tonám, ako ste vy, boli lepšie! Šťastné cesty a nech je vaša láska ešte silnejšia, keď objavujete krásne nové miesta a vydávate sa na nové cesty a zážitky.