Meditačné techniky dvojitého srdca

Twin Heart je silná meditačná technika, ktorú zaviedol veľmajster Choa Kok Sui v 80. rokoch minulého storočia. Je známa svojimi liečivými vlastnosťami a tiež tým, že praktizujúceho napĺňa láskou, silou a svetlom. Pomôže vám dosiahnuť stav pokoja a zníži všetky druhy stresu, napätia a úzkosti z vášho tela. Tento typ meditácie je predovšetkým o očiste a ponúka veľké množstvo výhod pre všetkých. Náčrt a zhrnutie tejto témy sme analyzovali v nasledujúcich odsekoch.

Meditačné techniky dvojitého srdca

Meditačné techniky dvojitého srdca:

1. Fyzické cvičenie:

Prvým krokom k meditácii dvojitého srdca je cvičenie. To vás očistí a pripraví na ďalšiu úroveň. Vykonajte to asi päť minút, aby sa z tela vylúčila malá sivastá hmota. To vyvolá jemné energie a pripraví vás na ďalší krok.

2. Božské požehnanie:

meditácia s dvojitým srdcomĎalším krokom je modliť sa a uctievať Boha, aby ste mohli vzývať požehnania. Každé náboženstvo má iných bohov a vy máte právo hľadať požehnanie od viery, aby ste tiež patrili. Mali by ste požiadať o pomoc, ochranu, jednotu a blaženosť. S týmto krokom budete pripravení urobiť tretí krok.

Pripojenie jazyka k podnebiu:

Teraz musíte pripojiť jazyk k podnebiu. Tým sa dokončí spojenie medzi prvou a zadnou úrovňou energie a aurou a začne sa obeh energie počas meditácie. Tento krok je tretím a považuje sa za životne dôležitý pre všetkých, ktorí sa venujú meditácii Twin Heart.

3. Požehnaj Zem:

Potom prstami stlačte korunnú čakru na niekoľko sekúnd. Pomôže to pri koncentrácii. Musíte tiež požehnať svet pocitom lásky, dobroty a štedrosti vo svojom srdci. Skúste všade okolo seba cítiť božskú energiu a vyslovte slová šťastia, radosti, mieru a harmónie.

4. Meditácia:

Keď to budete mať za sebou, môžete začať s meditáciou. To sa môže stať iba po aktivácii korunky. Musíte si predstaviť zlaté svetlo rukami, ktoré klesajú k Zemi a napĺňajú ho množstvom lásky a svetla. Požehnaj zem tiež láskavými slovami.

5. Chorál Om:

Teraz je načase spievať Óm. Uvedomte si ticho vo svete okolo seba a jemne spievajte om. Ak chcete, môžete použiť aj Amen. Pokračujte v tom asi desať minút a potom relaxujte. Nezabudnite sa pozrieť na temeno svojej hlavy nežným a láskyplným spôsobom.

6. Uvoľnite všetku prebytočnú energiu:

Po meditácii musíte uvoľniť všetku prebytočnú energiu. Vykonajte to zdvihnutím oboch rúk do vzduchu dlaňami von. Uvoľnite energiu požehnaním zeme láskou, pokojom, radosťou a pokojom vo svojom srdci. Vykonajte to niekoľko minút, kým sa vaše telo normalizuje. Môžete tiež požehnať svojich rodinných príslušníkov alebo tých, ktorých máte radi.

7. Poďakujte:

Na konci toho všetkého musíte poďakovať Najvyššej bytosti za jej duchovné vedenie a božské požehnanie. Týmto sa meditácia s dvojitým srdcom skončí.

8. Fyzické cvičenia a masáže:

Posledná vec, ktorú by ste mali urobiť v meditácii Twin Heart, je masírovať rôzne časti tela alebo vykonávať dobré fyzické cvičenia asi päť minút. Očistíte tým svoje telo a duchovne vás nabije energiou. Potom sa budete cítiť svetlí a silní a uzdravení.